Miroslav Tuđman: Milanović je hrvatska sramota
I predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko žustro je kritizirao aktualnu hrvatsku vladu
Komentari 247
Podmukla skupina samo nosi salove za vrijeme kampanje nijevam ovo dinamo protiv hajduka.Mi vas poznamo koste i stoste.Salovi vam nisu potrebni.
Sumnjivo legalna i presednica podjele Hrvata,izbaci Franjinog Tita iz Titine vile,on nista,a tata mu bio general antifasista,a HDZe kazu da su antifasisti zlocinci,a Karamarko se usuti o lustracijiu kada ga Manolic prokaza da je dousnik...Da mu je tata ziv bio bi izbacen iz HDZea ,kao i velika vecina opsnivaca HDZea......,a on suti i nebrani tatu ,nego HDZe hobotnicu......
otac mu je privatizirao Prvomajsku Metalis u Donjoj Stubici, POKLONIO ju nekakvom Stjepanu Tuđmanu, a taj dilber je prodao tvornicu za 6,5 miliona maraka. O tome ovaj sraćkavac ne priča?
e moj Mirek, di si ti od Franceka....
milance nije hrvatska sramota jer nije hrvat; on je velika sramota U Hrvatskoj!!!
Evo na koncu i Miroslava Tuđmana koji otkriva toplu vodu. Nije to ništa novo jer to ionako već svi znaju i samo trebaju iskreno priznati - nenarodni premijer slučajne države HR-e je svakako i jadna i ogromna sramota.
Imaš maraka ha ha ha
javio se lik koji jedino što je u životu napravio, to što je ispao iz k... franje tuđmana. što mu je sestra? što mu je brat? nećaci? osim što su heroji pretvorbe? ponos i dika hrvatske? ili mama koja je pokrala fond nekakve katarine zrinske? gdje samo nađu ovakve šuftove?
Premijerova Vlada ima pristojnu reputaciju u svijetu, a kradezevce svi znaju, oni imaju reputaciju kao Al Qaeda, svi znaju za njihova zvjerstva, za kolosolne pljacke i afere nad vlastitim narodom. Tko ne vjeruje dodjite i spomenite HDZ u krugovima politicara, pa cete vidjeti reakciju. O njima su mediji na dugo i na siroko pisali i jos nisu stali, jos se bave aferom Hypo. Luda kuca.
nacijo samo baci pogled na ove likove. hahahahahaa. na što vas podsijeća ova bratija kradezeja?
Hahaha najbolji je bio Karamarko kad je rekao.. "njima sator u Savskoj 66 smrdi"! Ma ne samo da sator smrdi nego su zasmrdili cijeli kvart.
Kaže Karamarko da „svaki put kad su socijaldemokrati na vlasti u Hrvatskoj, temelji naše države postaju upitni“. U pravu je, jer je HDZ utemeljio Hrvatsku na lopovluku, kriminalu, pljački i rasprodaji hrvatske imovine.
Evo ga i Tatin sinek u društvu impotentnih pjesnika. Pa da, tamo mu je i mjesto. A možda ima pokoja i foteljica za sineka, valja ostati pri vrhu do kraja i motriti što se dešava u Službi.
Miroslave, jesi li ti ono zajedno sa Zeljkom Sacicem, Ljubom Cesicem Rojsom i Ivicem Pasalicem, odveo Hrvatske generale u zracnu luku, utrpao u zrakoplov i predao Holandjanima da ih odvezu i sude u Den Haagu? O cemu ti lupas?
Hračk - pljuc
A kome si ti ponos, osim možda Ankici Tuđman?
Vjesaju peskire oko vrata kao da su na stadionu na utakmici medju huliganima. Ovo nigdje na svijetu ne mozes vidjeti. Svicarski politicari kao bogovi, ozbiljni i pametni, klecu pred svojim narodom, zive i disu za narod, a vidi ovih spodoba na sto ga li su, kao kakva sekturina se postrojili s sugamanima oko glavurdi. Boze sacuvaj, kako mozete zivjeti s tim divljacima, dno dna.
Za mene su Franjo Tuđman i Ivo Sanader največe hrvatske sramota,slijede Karamarko i Vaso,Prvi dvojac nas je pokrao a druga dvojica dolaze iz udbaško kopilatorskog sektora! Mislim da veče sramote ne može biti od navedenog!
Hrvatski muževi i šire. ha ha ha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hahahahahahahahaha vidi ih sa rukom na srcu a drugu spremaju za nase dzepove nedaj boze da se dokopaju vlasti. Vi ste nasa sramota!