Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Skup u Koprivnici
Povratak na članak

Miroslav Tuđman: Milanović je hrvatska sramota

I predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko žustro je kritizirao aktualnu hrvatsku vladu

Komentari 247

Avatar malina385
malina385
20:56 25.10.2015.

Hahahahahahahahaha vidi ih sa rukom na srcu a drugu spremaju za nase dzepove nedaj boze da se dokopaju vlasti. Vi ste nasa sramota!

VL
AN
Ante1975
21:01 25.10.2015.

Podmukla skupina samo nosi salove za vrijeme kampanje nijevam ovo dinamo protiv hajduka.Mi vas poznamo koste i stoste.Salovi vam nisu potrebni.

VL
CI
cinbenik
21:17 25.10.2015.

Sumnjivo legalna i presednica podjele Hrvata,izbaci Franjinog Tita iz Titine vile,on nista,a tata mu bio general antifasista,a HDZe kazu da su antifasisti zlocinci,a Karamarko se usuti o lustracijiu kada ga Manolic prokaza da je dousnik...Da mu je tata ziv bio bi izbacen iz HDZea ,kao i velika vecina opsnivaca HDZea......,a on suti i nebrani tatu ,nego HDZe hobotnicu......

VL
DG
Dopisnik gl konc iz sred bosne
22:20 25.10.2015.

otac mu je privatizirao Prvomajsku Metalis u Donjoj Stubici, POKLONIO ju nekakvom Stjepanu Tuđmanu, a taj dilber je prodao tvornicu za 6,5 miliona maraka. O tome ovaj sraćkavac ne priča?

VL
Avatar ciklama
ciklama
01:44 26.10.2015.

e moj Mirek, di si ti od Franceka....

VL
KR
krtica
04:08 26.10.2015.

milance nije hrvatska sramota jer nije hrvat; on je velika sramota U Hrvatskoj!!!

VL
Avatar deziderij
deziderij
06:54 26.10.2015.

Evo na koncu i Miroslava Tuđmana koji otkriva toplu vodu. Nije to ništa novo jer to ionako već svi znaju i samo trebaju iskreno priznati - nenarodni premijer slučajne države HR-e je svakako i jadna i ogromna sramota.

VL
Avatar mama mia
mama mia
21:41 25.10.2015.

Imaš maraka ha ha ha

VL
DG
Dopisnik gl konc iz sred bosne
21:15 25.10.2015.

javio se lik koji jedino što je u životu napravio, to što je ispao iz k... franje tuđmana. što mu je sestra? što mu je brat? nećaci? osim što su heroji pretvorbe? ponos i dika hrvatske? ili mama koja je pokrala fond nekakve katarine zrinske? gdje samo nađu ovakve šuftove?

VL
AN
anticenzura
21:37 25.10.2015.

Premijerova Vlada ima pristojnu reputaciju u svijetu, a kradezevce svi znaju, oni imaju reputaciju kao Al Qaeda, svi znaju za njihova zvjerstva, za kolosolne pljacke i afere nad vlastitim narodom. Tko ne vjeruje dodjite i spomenite HDZ u krugovima politicara, pa cete vidjeti reakciju. O njima su mediji na dugo i na siroko pisali i jos nisu stali, jos se bave aferom Hypo. Luda kuca.

VL
MI
miskec56
22:39 25.10.2015.

nacijo samo baci pogled na ove likove. hahahahahaa. na što vas podsijeća ova bratija kradezeja?

VL
Avatar malina385
malina385
21:08 25.10.2015.

Hahaha najbolji je bio Karamarko kad je rekao.. "njima sator u Savskoj 66 smrdi"! Ma ne samo da sator smrdi nego su zasmrdili cijeli kvart.

VL
NI
nibunika
20:56 25.10.2015.

Kaže Karamarko da „svaki put kad su socijaldemokrati na vlasti u Hrvatskoj, temelji naše države postaju upitni“. U pravu je, jer je HDZ utemeljio Hrvatsku na lopovluku, kriminalu, pljački i rasprodaji hrvatske imovine.

VL
SO
Soljženicin
21:07 25.10.2015.

Evo ga i Tatin sinek u društvu impotentnih pjesnika. Pa da, tamo mu je i mjesto. A možda ima pokoja i foteljica za sineka, valja ostati pri vrhu do kraja i motriti što se dešava u Službi.

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
20:58 25.10.2015.

Miroslave, jesi li ti ono zajedno sa Zeljkom Sacicem, Ljubom Cesicem Rojsom i Ivicem Pasalicem, odveo Hrvatske generale u zracnu luku, utrpao u zrakoplov i predao Holandjanima da ih odvezu i sude u Den Haagu? O cemu ti lupas?

VL
MI
mickeyzg
00:40 26.10.2015.

Hračk - pljuc

VL
PA
Pape5
22:38 25.10.2015.

A kome si ti ponos, osim možda Ankici Tuđman?

VL
AN
anticenzura
21:50 25.10.2015.

Vjesaju peskire oko vrata kao da su na stadionu na utakmici medju huliganima. Ovo nigdje na svijetu ne mozes vidjeti. Svicarski politicari kao bogovi, ozbiljni i pametni, klecu pred svojim narodom, zive i disu za narod, a vidi ovih spodoba na sto ga li su, kao kakva sekturina se postrojili s sugamanima oko glavurdi. Boze sacuvaj, kako mozete zivjeti s tim divljacima, dno dna.

VL
BU
Bubalamala
20:47 25.10.2015.

Za mene su Franjo Tuđman i Ivo Sanader največe hrvatske sramota,slijede Karamarko i Vaso,Prvi dvojac nas je pokrao a druga dvojica dolaze iz udbaško kopilatorskog sektora! Mislim da veče sramote ne može biti od navedenog!

VL
Avatar mama mia
mama mia
21:40 25.10.2015.

Hrvatski muževi i šire. ha ha ha

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.