Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 72
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predsjednički izbori
Povratak na članak

Mrsić za Večernji TV: Aktiviranje Brkića potvrđuje da Plenković ne kontrolira HDZ

Za Plenkovića je bolje da mu je Milanović predsjednik države. Imat će starog neprijatelja, kazao je Mrsić

Komentari 169

ST
starababa
19:33 27.12.2019.

Daj ljudi pogledajte malo oko sebe i vidjet ćete tko su i odakle ljudi koji danas drmaju našom zemljom ! Razmislite kome dajete glas na izborima . Nije li već dovoljno Hrvata iselilo da bi se uselili "bolji i veći hrvati" ?

VL
JP
juha_paradajzova
19:15 27.12.2019.

udba i bosna je naša sudba

VL
RU
Rubikon
19:03 27.12.2019.

Miraleme a koga ti kontrolira povratnike iz Sirije

VL
ZB
zbisko
07:56 01.01.2020.

Kako god, imamo do sada najgoru Vladu, najgoreg premijera, najgore ministre, najgoru predsjednicu, najgoreg predsjednika Sabora i najgori sastav sabora uopće.

VL
RP
rpzagreb
16:37 27.12.2019.

Totalna nemoć, jad i primitivizam najniže vrste.

VL
Avatar links
links
16:07 27.12.2019.

vidi sliku, heheh. špijun čita Plenkijeve poruke... ima'l intime?

VL
LI
lipica
16:22 27.12.2019.

Gospodin za prljave poslove!

VL
DU
Deleted user
19:41 27.12.2019.

VASO iz Klobuka (BIH) najjača osoba "domoljbnih" rvata. Po Plenkiju zadužen za dijasporu koja je do sada 90% glasovala za Kokolindu a sa Vasom bi to moglo biti i 200% kao i za Miloševića u Srbiji 90-te.Isti balkanski politički folklor. Vaso će u u svrhu angažirati sve obavještajne,kontraobavještajne,podzemne i sl institucije koje rade u korist HDZ i odgovorne su HDZu. Tu je i APIS kojega je Plenki "kupio" od ZG da bi imao potpunu kontrolu nad "zbrajanjem glasova"

VL
PA
Prosvijećeni apsolutist 2
14:46 27.12.2019.

Treba bjezati iz ove zemlje

VL
PR
propalismoFranjoskroz
18:44 27.12.2019.

Kako bi netko kome mama upravlja životom mogao bilo šta kontrolirati??

VL
RG
ruzic101@gmail.com
16:02 27.12.2019.

Treba samo nafovoriti Stazića da podrži Milanovića i onda će Kolinda sigurno pobijediti!

VL
Avatar gogazera
gogazera
16:59 27.12.2019.

Ja bježim u Bosni ili u Mađarski, nemogu trpiti više ovu korupciju...

VL
DU
Deleted user
16:33 27.12.2019.

Milijan Brkić hrvatski je branitelj s časnim ratnim putem,junak Domovinskog rata- koji nije ostavljao ranjene suborce,dokazani domoljub i operativac.Neformalni šef stranačke desnice,braniteljski organizacija,zagrebačkog HDZ-a,čovjek koji kontrolira hercegovačko-imotsku struju,Posavce,desne gospodarstvenike,dijasporu,Tuđmanove obavještajce. Za hrvatsku desnicu Brkić nije bilo tko.Njegovo NEĆU veleizdajniku Mesiću dovoljno je da ga slijedimo i u pakao.

VL
DU
Deleted user
15:04 27.12.2019.

Javija se pravi sve zna a nezna nista da si valja nebi te potirali iz SDP dobar si za mirovinsku reformu sirotinji smanjit i ono malo sto imaju.zaboravija si rec da ste digli pdv 25% i vratite dug.

VL
DU
Deleted user
15:30 27.12.2019.

hahaha.. to je kao da mene pitaš jel bi Muju jednom ili Hasu dvaput, a ja bih Fatu , makar samo jednom mjesečno...

VL
Avatar centrum
centrum
15:54 27.12.2019.

Aktivirao se Brkić ili ne, Zoka sigurno gubi.

VL
JP
juha_paradajzova
15:59 27.12.2019.

zapravo kad se malo bolje razmisli kolinda je pobijedila zbog potpore krimosa bandića, jer na eu izborima hdz je dobio 13% u zagrebu 30 000 glasova, a sad 20% 73 000 glasova...

VL
DA
danijelrukavina4
16:00 27.12.2019.

Kako je to sve čudno. Prošli naslov "Milijan Brkić ulazi u stožer Kolinde. Sada ovaj Mrsić "otkriva" toplu vodu i kaže da Plenković ne kontrolira HDZ. Pa normalno da ne kontrolira. Ne kontrolira ni Stiera, ni "izbavitelja" Kovača, ni Culeja, ni Vasu Brkića. Pa svi su oni "tipovali" za Škoru. E sada kada je Škoro ispušio, sada se javlja Brkić, kao "on će pomoći". Sve su to jadnici, kojima politika služi samo da trpaju lovu u džepove. Što se ostali ne jave. Kovač šuti ko zaliven, pametni Stier - isto muk, Culej - evo ga već nazad. Pravi se glup. Ima u HDZ- u i poštenog svijeta, kao i uostalom i u svakoj stranci. Moje je mišljenje da bi se u HDZ-u trebali zahvaliti nekim svojim članovima. Mislim da bi tu Plenković trebao odigrati pravi potez - otvoriti slobodne izbore u stranci. I, čini mi se, trebali su izabrati nekog drugog umjesto Kolinde za natjecanje. Kolindi je sasvim dovoljan ovaj mandat. I da, ja ću glasati za Milanovića na izborima. Premda, ni on nije zaslužio da bude predsjednik republike. Za mene, daleko jači kandidat za predsjednika bi bio Petrov, koji je "zavrnuo" špinu Todoriću, što tada nije bilo ni malo lako. S tim potezom je pokazao da mu je interes zajednice ispred svega. Od tada je krenulo "resetiranje" koji proces je još uvijek u tijeku, i dugo će još trajati. Ali bitno je da se krenulo. Već sada su kriteriji za političare jači, standardi su viši, istraživački novinari rade sjajan posao, pritisak u strankama je takav da više ne trpi one koji izgube.

VL
BO
BorisJ
16:11 27.12.2019.

U cemu je razlika na jednoj strani Milanovic na drugoj strani koalicija Kolinda Bandic, Plenkovic Jandrokovic, Pupovac Vrdoljak Milanka Opacic, Zauha, Mato Granic, Budimir Loncar,Vlado sova Seks Pa vi gospodo birajte i dalje pusite ove mediske fore.

VL
Avatar Sandinista
Sandinista
15:02 27.12.2019.

Pozitivno je kad jedan bivši član sdp-a daje podršku Milanoviću. Još je pozitivnije što ni jedan bivši predsjednik HDZa ne smije nogom kročiti u stranačke prostorije. Mali detalj koji čini veliku razliku.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.