Mrsić za Večernji TV: Aktiviranje Brkića potvrđuje da Plenković ne kontrolira HDZ
Za Plenkovića je bolje da mu je Milanović predsjednik države. Imat će starog neprijatelja, kazao je Mrsić
Komentari 169
udba i bosna je naša sudba
Miraleme a koga ti kontrolira povratnike iz Sirije
Kako god, imamo do sada najgoru Vladu, najgoreg premijera, najgore ministre, najgoru predsjednicu, najgoreg predsjednika Sabora i najgori sastav sabora uopće.
Totalna nemoć, jad i primitivizam najniže vrste.
vidi sliku, heheh. špijun čita Plenkijeve poruke... ima'l intime?
Gospodin za prljave poslove!
VASO iz Klobuka (BIH) najjača osoba "domoljbnih" rvata. Po Plenkiju zadužen za dijasporu koja je do sada 90% glasovala za Kokolindu a sa Vasom bi to moglo biti i 200% kao i za Miloševića u Srbiji 90-te.Isti balkanski politički folklor. Vaso će u u svrhu angažirati sve obavještajne,kontraobavještajne,podzemne i sl institucije koje rade u korist HDZ i odgovorne su HDZu. Tu je i APIS kojega je Plenki "kupio" od ZG da bi imao potpunu kontrolu nad "zbrajanjem glasova"
Treba bjezati iz ove zemlje
Kako bi netko kome mama upravlja životom mogao bilo šta kontrolirati??
Treba samo nafovoriti Stazića da podrži Milanovića i onda će Kolinda sigurno pobijediti!
Ja bježim u Bosni ili u Mađarski, nemogu trpiti više ovu korupciju...
Milijan Brkić hrvatski je branitelj s časnim ratnim putem,junak Domovinskog rata- koji nije ostavljao ranjene suborce,dokazani domoljub i operativac.Neformalni šef stranačke desnice,braniteljski organizacija,zagrebačkog HDZ-a,čovjek koji kontrolira hercegovačko-imotsku struju,Posavce,desne gospodarstvenike,dijasporu,Tuđmanove obavještajce. Za hrvatsku desnicu Brkić nije bilo tko.Njegovo NEĆU veleizdajniku Mesiću dovoljno je da ga slijedimo i u pakao.
Javija se pravi sve zna a nezna nista da si valja nebi te potirali iz SDP dobar si za mirovinsku reformu sirotinji smanjit i ono malo sto imaju.zaboravija si rec da ste digli pdv 25% i vratite dug.
hahaha.. to je kao da mene pitaš jel bi Muju jednom ili Hasu dvaput, a ja bih Fatu , makar samo jednom mjesečno...
Aktivirao se Brkić ili ne, Zoka sigurno gubi.
zapravo kad se malo bolje razmisli kolinda je pobijedila zbog potpore krimosa bandića, jer na eu izborima hdz je dobio 13% u zagrebu 30 000 glasova, a sad 20% 73 000 glasova...
Kako je to sve čudno. Prošli naslov "Milijan Brkić ulazi u stožer Kolinde. Sada ovaj Mrsić "otkriva" toplu vodu i kaže da Plenković ne kontrolira HDZ. Pa normalno da ne kontrolira. Ne kontrolira ni Stiera, ni "izbavitelja" Kovača, ni Culeja, ni Vasu Brkića. Pa svi su oni "tipovali" za Škoru. E sada kada je Škoro ispušio, sada se javlja Brkić, kao "on će pomoći". Sve su to jadnici, kojima politika služi samo da trpaju lovu u džepove. Što se ostali ne jave. Kovač šuti ko zaliven, pametni Stier - isto muk, Culej - evo ga već nazad. Pravi se glup. Ima u HDZ- u i poštenog svijeta, kao i uostalom i u svakoj stranci. Moje je mišljenje da bi se u HDZ-u trebali zahvaliti nekim svojim članovima. Mislim da bi tu Plenković trebao odigrati pravi potez - otvoriti slobodne izbore u stranci. I, čini mi se, trebali su izabrati nekog drugog umjesto Kolinde za natjecanje. Kolindi je sasvim dovoljan ovaj mandat. I da, ja ću glasati za Milanovića na izborima. Premda, ni on nije zaslužio da bude predsjednik republike. Za mene, daleko jači kandidat za predsjednika bi bio Petrov, koji je "zavrnuo" špinu Todoriću, što tada nije bilo ni malo lako. S tim potezom je pokazao da mu je interes zajednice ispred svega. Od tada je krenulo "resetiranje" koji proces je još uvijek u tijeku, i dugo će još trajati. Ali bitno je da se krenulo. Već sada su kriteriji za političare jači, standardi su viši, istraživački novinari rade sjajan posao, pritisak u strankama je takav da više ne trpi one koji izgube.
U cemu je razlika na jednoj strani Milanovic na drugoj strani koalicija Kolinda Bandic, Plenkovic Jandrokovic, Pupovac Vrdoljak Milanka Opacic, Zauha, Mato Granic, Budimir Loncar,Vlado sova Seks Pa vi gospodo birajte i dalje pusite ove mediske fore.
Pozitivno je kad jedan bivši član sdp-a daje podršku Milanoviću. Još je pozitivnije što ni jedan bivši predsjednik HDZa ne smije nogom kročiti u stranačke prostorije. Mali detalj koji čini veliku razliku.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Daj ljudi pogledajte malo oko sebe i vidjet ćete tko su i odakle ljudi koji danas drmaju našom zemljom ! Razmislite kome dajete glas na izborima . Nije li već dovoljno Hrvata iselilo da bi se uselili "bolji i veći hrvati" ?