Mrsić za Večernji TV: Aktiviranje Brkića potvrđuje da Plenković ne kontrolira HDZ
Za Plenkovića je bolje da mu je Milanović predsjednik države. Imat će starog neprijatelja, kazao je Mrsić
Komentari 169
ovaj sa zubalom iz reklame za psece zubne proteze je ljigaviji i od karamarka!!!
Sada su na 50-50 %
Hrvati, probudite se i ne dajte da bosanci i hercegovci odlučuju umjesto nas. Tuđman je prodao Vukovar miloševiću, kolinda i anemični cijelu Hrvatsku pupavcu i hercegovcima
A sto Stazic kaze pak?
Milijan Brkić hrvatski je branitelj s časnim ratnim putem,junak Domovinskog rata- koji nije ostavljao ranjene suborce,dokazani domoljub i operativac.Neformalni šef stranačke desnice,braniteljski organizacija,zagrebačkog HDZ-a,čovjek koji kontrolira hercegovačko-imotsku struju,Posavce,desne gospodarstvenike,dijasporu,Tuđmanove obavještajce. Za hrvatsku desnicu Brkić nije bilo tko.Njegovo NEĆU veleizdajniku Mesiću dovoljno je da ga slijedimo i u pakao.
Vaso je polupismeni plagijator iz kriminalnog miljea, obogatio se na temelju korištenja povjerljivih informacija za vlastitu korist dok je bio u tajnim službama. U normalnoj državi takvi likovi su u zatvoru. Jednog dana i on će biti pobegulja u Bosnu, skupa sa Bandićem. Mamić ih već čeka.
Koji očiti spinovi... Da vi niste htjeli Plenkovića dali biste podršku Škori.... Nemojte nas povlačiti za nos!
Anemični andrej protiv punokrvnog, rasnog hercegovca. Tko će pobijediti?! Hahaha!!!
Mrsicu mr..š
.....stoka sitnozuba....može trpjeti...
Meni se čini da Plenković igra malo dublju igru. Brkić bi mogao ispasti Pedro za eventualni gubitak izbora KGK. I ne samo on...
Upravo suproetno , pokazalo se da je Brkić na strani Plenkovića, sve afere su bile lažne . Brkić je odličan strateg .
Bosanci vladaju Hrvatskom. Oni su uvijek donosili samo zlo . I onda i danas.
tko vodi. vodi se zajedno. svi se moraju aktivirati i osigurati pobjedu da ne gledamo milanceta
Plenkovic zeli Srbiju u EU.
Kad je Milanović bio premijer rekao je da se nikad neće kandidirati za predsjednika, a sad se kandidirao za predsjednika.
Ako 'pobijedi' Kolinda = KA-TA-STRO-FA.
Brkić je Kolindu doveo na Pantovšćak i sad će.
Gdje je Varga,gdje su kumovi ako nisu u zatvoru mogao bi plenki i njih angažirati da se spasi što se spasiti da!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Miraleme, a sto tebe briga TKO kontrolira HDZ???, Brini ti po sebi i vrati Drzavi novac koji dugujes (10mil.kuna) brini o zorangutanu vidis da nema program i on analizira i olajava Kolindu, umjesto da ponudi nesto svoje , bolje, jeste jadni , babe tracare sa ljevice.