Mrsić za Večernji TV: Aktiviranje Brkića potvrđuje da Plenković ne kontrolira HDZ
Za Plenkovića je bolje da mu je Milanović predsjednik države. Imat će starog neprijatelja, kazao je Mrsić
Komentari 169
Mrsiču bolje da šutiš!!!!!!!!!!!!!
Ispravak netočnog navoda nije on već je miralem.
glavno da se građani kontroliraju i da im se prijeti ovrhama
Jadno si se opasao Miraleme
Neke irelevantne faktore, otpadke od svojih matica, koji se nisu uspijeli snaći ne treba niti pitati za mišljenje, bili ovi ili oni.
Mrsić? Je li to onaj što ga je Zoran za ruku uveo u Sabor i u ime toga sad glumi parlamentarnu stranku, a poslije izbora će nestati s političke scene?
Aktivirao se prvi plagijator. Pametnom dosta.
kreće aktivacija mrtvih po Bosni i navoženje glasača kamionima
Ako nam svima obeća 8000 E mjesečno !!
da imaš morala nebi se javljal politika i lagodan život ti bježe napokon !!
ko dozvoljava vise te hercegovacke kriminalce u hrvatskoj???? pun nam je vise qu..... vas i vase politike i vaseg primitivizma!!!!!
Kolinda bi tribala pivat onu: "tko to moje ime doziva,čudni ljudi - čudnog imena"? Nije sramota zvat se Miralem,sramota je stidjet se tog Mrsiću.
Milijan Brkić stavio je puno na kocku- kad se prihvatio drugog kruga.Naivno od tebe Brkiću.Ako Kolinda izgubi - i ti si izgubio. Ovaj poraz HDZ-a nije poraz stranke,već osobni neuspijeh Andreja Plenkovića - kojeg ti sad tako naivno preuzimaš na sebe. Puno je nas koji se pitamo: da li pustiti Kolindu niz vodu,da napakosimo Plenkovića? Ili je bolje za desnicu da ostane na Pantovčaku?
Miralem
Miralemu su izgledao obrezali gornju glavu pa izlapelo i ono malo mozga, a za kriminal i maloumno laprdanje i ne treba mozak.Ali bi mu mogao netko nadoknaditi mozak iza rešetaka zbog kriminalnih radnji.
Miraleme, a sto tebe briga TKO kontrolira HDZ???, Brini ti po sebi i vrati Drzavi novac koji dugujes (10mil.kuna) brini o zorangutanu vidis da nema program i on analizira i olajava Kolindu, umjesto da ponudi nesto svoje , bolje, jeste jadni , babe tracare sa ljevice.
Koji očiti spinovi... Da vi niste htjeli Plenkovića dali biste podršku Škori.... Nemojte nas povlačiti za nos!
Meni pak više izgleda da se želi riješiti "kompilatora" ako kolinda izgubi izbore. Svalit će na njega svu krivicu ili bar veći dio.
ovaj sa zubalom iz reklame za psece zubne proteze je ljigaviji i od karamarka!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
glavno da se građani kontroliraju i da im se prijeti ovrhama