Milanović: 'Turudić i Mamić tajno su se sastajali pod plaštom noći. Kominterna bi im zavidjela'
"I sad bi na čelo DORH-a trebao doći čovjek koji će prekopati sve te dokumente. Je li to normalno, je li to europska Hrvatska?" pitao je Milanović na konferenciji za medije, na kojoj je govorio o navodnim tajnim sastancima Ivana Turudića i Zdravka Mamića.
Komentari 112
Mamić je rekao da su nam suci smeće,ne slučajno.
I sada glavno pitanje, zašto Turudić nije uhićen?
To je državnik! Ovo je bila lekcija Plenkoviću! Stao je pred javnost i sve argumentirao. Tu je razlika od plenkovica koji uvijek daje izjave kao u kampanji ispravnih pitanja bježi.
zna se
Hazl113 Misliš papirićima, kn ili € tako se jača prijateljstvo.
Mamić i Turudić umotanog lica u šalove vozaju se gradom da zametnu tragove. Odlaze na Bundek u neke tajne tunele iz svjetskog rata i tamo razmjenjuju sličice i usput nešto šapuću jedan drugom. To je užasno sumnjivo.
Pa čemu gužva oko toga. Kad stranka pravomoćno osuđena za korupciju postavlja svoje članove na pozicije uvjet je da budu mutni. Sve drugo bilo bi čudno.
Mogu ga s pažnjom slušati i dva sata a AP-a ni 10 sekundi.
Pitanje: kako su oni uopće prijatelji? Nisu odrasli zajedno, nisu radili zajedno, nisu ništa, osim zna se
Vjedinjena mafija!
Turudić je za rezanje luka u ćevabćinici.
A šta je trebalo da se sastanu u podne na trgu Bana Jelačića?
Mamić je doktor za sve vas
Tajne službe su zabilježile dva susreta i vozikanja sa Mamićem nakon puštanja Mamića iz pritvora ništa neobično za osumnjičenog ali za bilo kojeg Suca jest. Gdje je bila pamet Predsjednika Županijsko suda tada Turundiča, Nije se smio sastati sa osumnjičenim točka kraj priče.
Narode, glasajte opet za hdz-sdp ekipe.
Dosli smo u situaciju da vise nikome nije za vjerovati. Ni sudstvu, ni Milanovicu ni Plenkovicu.
Ako je SOA otkrila da je Turudić zloupotrebljavao svoj položaj na način da je osumnjičenima dilao informacije o njihovim presudama - onda On nema što tražiti na mjestu Gl.drž.odvjetnika. Točka!
Panika! Precednik Zoka u panici! Kao da ima razloga za paniku!
Mislim da je vrime, da se referendumom odredi, da političarima lopovluk i mafijašluk mora biti suđen 10x većom robijom nego drugima!! I da zastare nema..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trla baba lan da joj prođe dan.... svko jutro oko podne probudim se ja, nekad i u dva.... i sazovem presicu