Milanović: 'Turudić i Mamić tajno su se sastajali pod plaštom noći. Kominterna bi im zavidjela'
"I sad bi na čelo DORH-a trebao doći čovjek koji će prekopati sve te dokumente. Je li to normalno, je li to europska Hrvatska?" pitao je Milanović na konferenciji za medije, na kojoj je govorio o navodnim tajnim sastancima Ivana Turudića i Zdravka Mamića.
Komentari 112
Prava meta je Kolinda !!
Mislim da će Milanović umjesto lisice istjerati King-Konga. Turudić mu neće ostati dužan sa svojim saznanjima o predsjedniku, što je sigurno dobro osigurao dokazima.
A jel bu i fašnicka zakuska nakon teg...mogel bi čelovek navrnut na ostatke hrane 😉
2015. Sada se vadi. Ne, uopće nije ucjena.
Novinarka ga pita zašto to nije objavio 2015, a genije kaže da je imao drugog posla, prejak je
Ovaj se skroz pogubio.
Ne znam baš dali je Milanović u pravu. Mislim da sudac ima pravo na znatiželju, na vlastito istraživanje, vlastito prikupljanje informacija, razgovor sa akterima, pa i potencijalnim osumnjenicima i mimo službene istrage i paralelno sa službenom istragom. Zna se što smije biti dokaz u sudskom postupku i na čemu smije, a na čemu ne smije bazirati sudsku odluku. Ako sudac radi vlastitu istragu, vlastito prikupljanje informacija to samo može značiti da je riječ o revnom sucu koji voli svoj posao i smatra ga pozivom.
očito je, imenovanjem turudića bi se izgubila glavna poluga kojom stare strukture i dalje arače u pravosudju!
Milanović je ovdje također krahirao.2015 nije reagirao,a morao je.Možda ne direktno,ali svakako indirektno i onda bi se postavilo pitanje legitimiteta suca Turudića.Ovako ispada da dijeli naknadnu pamet.
Svaki dan neke novosti iz birtije, koga to još uopće zanima ?
Koja paranoja. Ocito me bez razloga. Napokon na celo DORH-a dolazi osoba koka ce se usuditi optuziti i Hrvatsku ud..šiju !
Tusta glava s Pantovčaka je progovorila! Što je rekla - ništa što se nije znalo vec od 2015. Zašto je glava šutila do sad? Zna se. Moskva je uprla sve svoje jatake protiv Plenkovića. Pripremili su nam Benčićku i Tustog s Pantovčaka da nas stave pod rusku čizmu. Kad će već jednom tzv. oporba shvatit, da igru vode oni koji su dobili izbore. I točka. Ako žele nametat svoje želje, neka se potrude pobijedit na izborima. A tad možemo svi pakirat kufere i bježat na kraj svijeta. Toliko će se Hrvatska usmrdit, da će Jakuševec biti mirisni buketić prema onom što bi nas snašlo.
Ovo je na istoj razini kao i Milanovićevi odlasci u Slovensku ulicu. Kao što sam rekao, čisto političko prepucavanje da se održi tenzija do izbora.
ovaj se potpuno pogubio. podrška gospodinu turudiću
Što je mislio?Ništa. Što je rekao?Ništa.
„Ne laje pas zbog sela, već zbog sebe“ „Zasto 2015. niste javnost upozorili na ove susrete? Dobro pitanje, ima tu dosta pitanja. Bio sam u koluziji s tim ljudima. Imao sam druge brige, gledao sam, nisam mogao vjerovati, bio sam diskretan, računao sam da će proći, da će se neke stvari u društvu popraviti.“ Jos jedan autogol. Panika panika! Ovo je pokazalo da je Turudic ipak prava osoba za ovu poziciju!
turudić nije podoban jer je bio dragovoljac domovinskog rata,takvi najviše smetaju našem predsjedniku...
Da nepovjeruješ, koliko Milanović može da blefira, samo što nas nije počeo plašiti vojnim udarom na strukture vlasti koje su izabrane legalnom putem. Plenki idemo dalje, ako on dobije vlast ikad, neka dovede svoje. Nemože se pravna država stvarati na starim strukturama i ptice na grani već znaju da je sudska vlast korumpirana i veliki uteg na Hr. putu.
Treba Perkovića imenovati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kojeg i...ta su hrvatići izabrali za Predsjednika! Pa taj se od ranog jutra svađa sam sa sobom!