Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 128
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NIŠTA OD TIJESNE UTRKE
Povratak na članak

Gotovo je za Orbana, Magyar ostvario nemoguće: Tisa osvaja i dvotrećinsku većinu

Nakon zatvorenih birališta krenulo je prebrojavanje glasova. Iza 20 sati počeli su curiti prvi preliminarni rezultati

Komentari 129

PR
PrvaPetoljetka
22:15 12.04.2026.

Kako su prosli reformirani komunisti?

VL
DU
Deleted user
20:56 12.04.2026.

Shebaše tako i Ferdu...iako se slažem sa njegovom( i Trumpovom) politikom prema ilegalnim migrantima 100%, ostalo je čisto veliko nacionalističko preseravanje,jasno začinjenom MiK om( mitom i korupcijom).To isto imamo kod Vučka.U nas pak ima samo MiK začinjem lokalnacionalizmom,sportom i rekracijom.

VL
ST
starivol
21:36 12.04.2026.

Čisto usput; tko je u Mađarskoj šef državnog izbornog povjerenstva?

VL
Avatar mladen111
mladen111
22:50 12.04.2026.

Nisam nikad mislio da će mi biti drago da pobijedi neki europski partner HDZa, ali eto, bolje to nego Orban. Provjetravanje je potrebno nakon tolike vladavine. No, vidjeti ćemo, ne treba se previše zanositi.

VL
DO
doberdedec
21:00 12.04.2026.

62plus 132plus 8 nije 199 već 202.

VL
Avatar spirit80
spirit80
21:59 12.04.2026.

Mi iz Srbije smo podržali Orbija a podržao ga je i JD Vance. Kako je smeo da izgubi naš brat?

VL
Avatar mladen111
mladen111
20:45 12.04.2026.

Kad je Orban u pitanju i njegova dugogodišnja vladavina, a i njihov sistem glasanja, treba biti oprezan....iako se čini da ide u jako dobrom smjeru

VL
HR
Hrvatska385
21:26 12.04.2026.

Kad je netko sa desnice na podu-ja ga ne šutam komentarima!!..pogotovo ne Orbana, koji je uz Sulejmana jedini iz Svijeta bio na Mirogoju u prosincu 1999

VL
Avatar .Primarius
.Primarius
21:31 12.04.2026.

Jel nam vraćaju pumpe tj. ono što je ostalo od nekad moćne INE...zna li se šta?

VL
NO
NoStress
21:30 12.04.2026.

Ako su se Mađari mogli riješiti Orbana, možemo i mi HDZ-a. Hrvatska nije zaslužila biti autokracija kao ni Mađarska. Čestitke još jednom Mađarima!

VL
NI
nitkoinista
20:42 12.04.2026.

bez ogrome pobjede oporbe nemoguce je donositi znacajne odluke. nazalost sve ce vise manje ostati isto

VL
NO
NoStress
21:34 12.04.2026.

Možeš raditi šta hoćeš ali ne možeš do kad hoćeš. To čeka i AP-a.

VL
NO
NoStress
21:28 12.04.2026.

Gotova je Orbanova era a nadam se uskoro i HDZ-ova. Čestitke Mađarskoj na ulazak u demokraciju. Vjerujem da ćemo i mi tim putem kada se riješimo HDZ-a. Neka nam Mađarska bude ohrabrenje!

VL
MI
Micimali
21:27 12.04.2026.

Sad je i Mađarska dobila državnika koji će zna reći yes Sir, kao i sva Europa, samo što nažalost većine ne razumije i ne zna što to znači za EU

VL
KR
Kraj
21:23 12.04.2026.

plakati će Mađari za Orbanom

VL
Avatar Đoni_bravo
Đoni_bravo
21:33 12.04.2026.

Zašto botovi slave,jer su im iz Bruxellesa rekli da je jedan dobar a drugi loš?

VL
Avatar IvanR
IvanR
21:10 12.04.2026.

Šorkijevci danas posebno aktivni ali uzalud vam, Mađari će uz Orbija kao Hrvati uz Zokija !

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.