Gotovo je za Orbana, Magyar ostvario nemoguće: Tisa osvaja i dvotrećinsku većinu
Nakon zatvorenih birališta krenulo je prebrojavanje glasova. Iza 20 sati počeli su curiti prvi preliminarni rezultati
Komentari 129
Shebaše tako i Ferdu...iako se slažem sa njegovom( i Trumpovom) politikom prema ilegalnim migrantima 100%, ostalo je čisto veliko nacionalističko preseravanje,jasno začinjenom MiK om( mitom i korupcijom).To isto imamo kod Vučka.U nas pak ima samo MiK začinjem lokalnacionalizmom,sportom i rekracijom.
Čisto usput; tko je u Mađarskoj šef državnog izbornog povjerenstva?
Nisam nikad mislio da će mi biti drago da pobijedi neki europski partner HDZa, ali eto, bolje to nego Orban. Provjetravanje je potrebno nakon tolike vladavine. No, vidjeti ćemo, ne treba se previše zanositi.
62plus 132plus 8 nije 199 već 202.
Mi iz Srbije smo podržali Orbija a podržao ga je i JD Vance. Kako je smeo da izgubi naš brat?
Kad je Orban u pitanju i njegova dugogodišnja vladavina, a i njihov sistem glasanja, treba biti oprezan....iako se čini da ide u jako dobrom smjeru
Kad je netko sa desnice na podu-ja ga ne šutam komentarima!!..pogotovo ne Orbana, koji je uz Sulejmana jedini iz Svijeta bio na Mirogoju u prosincu 1999
Jel nam vraćaju pumpe tj. ono što je ostalo od nekad moćne INE...zna li se šta?
Ako su se Mađari mogli riješiti Orbana, možemo i mi HDZ-a. Hrvatska nije zaslužila biti autokracija kao ni Mađarska. Čestitke još jednom Mađarima!
bez ogrome pobjede oporbe nemoguce je donositi znacajne odluke. nazalost sve ce vise manje ostati isto
Možeš raditi šta hoćeš ali ne možeš do kad hoćeš. To čeka i AP-a.
Gotova je Orbanova era a nadam se uskoro i HDZ-ova. Čestitke Mađarskoj na ulazak u demokraciju. Vjerujem da ćemo i mi tim putem kada se riješimo HDZ-a. Neka nam Mađarska bude ohrabrenje!
Sad je i Mađarska dobila državnika koji će zna reći yes Sir, kao i sva Europa, samo što nažalost većine ne razumije i ne zna što to znači za EU
plakati će Mađari za Orbanom
Zašto botovi slave,jer su im iz Bruxellesa rekli da je jedan dobar a drugi loš?
Šorkijevci danas posebno aktivni ali uzalud vam, Mađari će uz Orbija kao Hrvati uz Zokija !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako su prosli reformirani komunisti?