Gotovo je za Orbana, Magyar ostvario nemoguće: Tisa osvaja i dvotrećinsku većinu
Nakon zatvorenih birališta krenulo je prebrojavanje glasova. Iza 20 sati počeli su curiti prvi preliminarni rezultati
Komentari 129
po pisali se madari po neprijateljima eu,a posebno po cubastom i kremeljskom
Orban je gerrymanderao izborne jedinice, a i složio izborni sustav tako da mu ide na ruku. Mislim da bi mu se to moglo uskoro obiti o glavu.
Evo gudice Obrana Milanoviću na Jadran kako bi opet poradili na usaglašavanju njihovih stajališta nakon odlaska s vlasti Putinovog i Vučićevog pajdaša
Lijepa večer u Europi.
Pa gdije su sad orbanovi saveznici,nitko mu ne cestita na rezultatu,ipak je osvjio poneki glas
Hoce li Mađari sad srušiti ograde na granici? Da braća Srbi mogu nahrupiti u slobodu
Vučko U R NEXT!!
Nisu Mađari zaboravili tko ih je maltretirao i ugrožavao od 45 do 90.Bravo Mađari pokazali ste nama hrvatima kako se pamti prošlost.Pozvati novog premijera u HR i pozvati ga u vojni savez sa hrvatskom.Neka živi naša Regija od Mađarske,Austrije,Češke preko Slovenije do Italije u miru i blagostanju.Bože blagoslovi Mađarskum
Orban od sutra cimer od asada von mocba
E kad bi kod nas bila tolika izlaznost.
za njega su bili i amer i rus, vučko i dodig, šmrkavac mislim pak, pa popuše.....
Konačno, pad tog odurnog desničarskog i populističkog gada, Putinovog i Trumpovog petokolonaša i korupcionaša! Idu i Orban i suverenizam na povijesno smetlište! N E P R O C J E N J I V O! GOTOV JE !!! 🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Poslije Irana, jos jedan poraz za luzera Trumpa.
Mađari pokazuju kako se to radi. To je izlaznost. BRAVO!
Koliko zajamčenih mandata u mađarskom parlamentu ide nacionalnim manjinama?
DP sa kanarincem na aparatima...
Hoće li sad Mađarska izručiti Hernádija Hrvatskoj?
Čeka se Trumpovo očitovanje: ukralo, pokralo!
Da li je Hrvatska nešto naučila danas?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komšije u agoniji!