Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Pisala i Leki
Povratak na članak

Kolinda Grabar-Kitarović u pismu Karamarku podnijela ostavku na članstvo u HDZ-u

U pismu predsjednica podnosi ostavku na članstvo u HDZ-a, u skladu s člankom 96. Ustava RH koji nalaže da predsjednik/predsjednica RH trebaju, dok im traje mandat, biti izvanstranačke osobe.

Komentari 93

KO
kokolo.
13:14 10.02.2015.

Je li dala ostavku u Trilaterali, ne zanimaju nas kradezevci. Hoce li ova i dalje odlaziti na tajne sastanke u Trilateralu, gradjanima iza ledja? Za koga uopce radi ova zena? Kako se moze imati povjerenja u jednu takvu osobu?

VL
JZ
jzadra17
13:15 10.02.2015.

Ako ima imalo pameti nikada više neče aktivirat članstvo.

VL
Avatar mali322
mali322
13:07 10.02.2015.

Kako ćemo mi bez tebe sada!?

VL
TR
trgo11
13:26 10.02.2015.

kako doznajemo koverta sa Kolindinom ostavkom je ukradena iz sjedista HDZ-a. To i ne cudi jer iz HDZ-ovog sjedista svakodnevno nestaje uredski materijal,zarulje,uticnice prozori i sve sto kleptomani mogu odnjeti.

VL
BA
bajo2
13:28 10.02.2015.

mislim...stvarno smijesno!

VL
DU
Deleted user
13:22 10.02.2015.

wtf? tak svejedno

VL
SO
Somelier
14:37 10.02.2015.

kokolo - pa nije trilaterala Varaždin - Vareš - Vršac. Ne boj se ti za to. Vidim da neznaš. Trilaterala povezuje Ameriku, Japan i Europu. Sa time netreba nikoga plašiti. Jedino bi bilo strašno da postanemo 51 američka savezna država.a. A ostali crveni kmeri na čelu sa melindom samo se malo strpite dok Kolinda preuzme dužnost. Sada se još uvijek može pljuckati po kuhanoj nogi koji dijeli ordenje šakom i kapom. Dodjeljuje orden Ejupu Ganiču koji pokazuje otvorene pretenzije na Neum i planira tamo što više muslimana doseliti i sagraditi džamiju.O tome se kmeri malo brinite.

VL
BE
bepi
13:35 10.02.2015.

Jao si nam dobrote što nam nosi naša izabrana predsjednica, ni ustoličena nije a već se desetak puta ispričavala.Štednja štednja i samo štednja moto nove predsjednice iekipe oko nje, kad tamo gle čuda ni manje ni više šeraton tko ga plaća i kad možemo na uvid dobiti kopiju računa drage nam i štedljive predsjednice.Kako odjednom ova vila odgovara standardima banane predsjednice a do juče šeraton molim odgovor može i Tomica iliVaso odgovorirti.

VL
NJ
njoj
13:11 10.02.2015.

Lijepo je vidjeti u potpisu "izabrana predsjednica", a još će ljepše biti za par dana vidjeti Predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović

VL
CI
cinbenik
13:11 10.02.2015.

Moze ona iz HDZea,ali HDZe nece iz nje nikada........valjda ce dati ostavku,ako za dva mjeseca nezabrani partizane,petokraku i Tita,napravi lustraciju i prestane kontaktirati sa regionom.........

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.