Kolinda Grabar-Kitarović u pismu Karamarku podnijela ostavku na članstvo u HDZ-u
U pismu predsjednica podnosi ostavku na članstvo u HDZ-a, u skladu s člankom 96. Ustava RH koji nalaže da predsjednik/predsjednica RH trebaju, dok im traje mandat, biti izvanstranačke osobe.
Komentari 93
Ako ima imalo pameti nikada više neče aktivirat članstvo.
Kako ćemo mi bez tebe sada!?
kako doznajemo koverta sa Kolindinom ostavkom je ukradena iz sjedista HDZ-a. To i ne cudi jer iz HDZ-ovog sjedista svakodnevno nestaje uredski materijal,zarulje,uticnice prozori i sve sto kleptomani mogu odnjeti.
mislim...stvarno smijesno!
wtf? tak svejedno
kokolo - pa nije trilaterala Varaždin - Vareš - Vršac. Ne boj se ti za to. Vidim da neznaš. Trilaterala povezuje Ameriku, Japan i Europu. Sa time netreba nikoga plašiti. Jedino bi bilo strašno da postanemo 51 američka savezna država.a. A ostali crveni kmeri na čelu sa melindom samo se malo strpite dok Kolinda preuzme dužnost. Sada se još uvijek može pljuckati po kuhanoj nogi koji dijeli ordenje šakom i kapom. Dodjeljuje orden Ejupu Ganiču koji pokazuje otvorene pretenzije na Neum i planira tamo što više muslimana doseliti i sagraditi džamiju.O tome se kmeri malo brinite.
Jao si nam dobrote što nam nosi naša izabrana predsjednica, ni ustoličena nije a već se desetak puta ispričavala.Štednja štednja i samo štednja moto nove predsjednice iekipe oko nje, kad tamo gle čuda ni manje ni više šeraton tko ga plaća i kad možemo na uvid dobiti kopiju računa drage nam i štedljive predsjednice.Kako odjednom ova vila odgovara standardima banane predsjednice a do juče šeraton molim odgovor može i Tomica iliVaso odgovorirti.
Lijepo je vidjeti u potpisu "izabrana predsjednica", a još će ljepše biti za par dana vidjeti Predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović
Moze ona iz HDZea,ali HDZe nece iz nje nikada........valjda ce dati ostavku,ako za dva mjeseca nezabrani partizane,petokraku i Tita,napravi lustraciju i prestane kontaktirati sa regionom.........
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Je li dala ostavku u Trilaterali, ne zanimaju nas kradezevci. Hoce li ova i dalje odlaziti na tajne sastanke u Trilateralu, gradjanima iza ledja? Za koga uopce radi ova zena? Kako se moze imati povjerenja u jednu takvu osobu?