Kolinda Grabar-Kitarović u pismu Karamarku podnijela ostavku na članstvo u HDZ-u
U pismu predsjednica podnosi ostavku na članstvo u HDZ-a, u skladu s člankom 96. Ustava RH koji nalaže da predsjednik/predsjednica RH trebaju, dok im traje mandat, biti izvanstranačke osobe.
Komentari 93
dragi Ivo...
Tko je vjerovao da je Josipovic stupanjem na predsjednicku duznost prekinuo vezu sa strankom.Takodjer pitenje tko vjeruje da ce gospodja Kolinda prekinuti konzultacije u svojoj stranci.
Dala ona ostavku ili ne ona ce i dalje biti vijerni piun u Karamarkovoj prljavoj igri koja ima za cilj dovesti ponovo HDZ na vlast i opljackati ovu pokradenu drzavu sto je jos ostalo od njihovih mafijaskih sefova Sanadera i ostale bratije koji su na srecu zavrsili u zatvoru zahvaljujuci USKOKU koji posteno radi svoj posao.Nazalost Kolinda je pala pod njihov uticaj i podrzava NACIONALIZAM sto odgovara HDZ-u da skrenu pozornost da mogu nesmetano krasti pod krinkom da su VELIKE HRVATINE i DOMOLJUBI a u stvari obicni mafijasi i pljackasi
Kako je lijepo vidjeti prvu hrvatsku predsjednicu, prvog domoljuba na čelu države nakon dugo godina! Sretno Kolinda!
Nebi mi bilo bitno ni da je skočila kroz prozor iz Sheratona...nebitna je ta Kitarovicka
Konacno nakon 15 godina Hrvati izabrali ženu koja ce štititi hrvatske interese i interese hrvatskog naroda
Lijepa je vidje ćemo kamo nas vodi
Vi koji udarate minuse i pišete gluposti po portalima priznajte već jednom poraz jer mali ivica i titova bista odlaze sa pantovčaka zauvijek
Sada si mali ivica i veliki vođa zoki grizu onu stvar od jada
Bilo bi dobro za sve nas ,da se člankom Ustava RH nalaže da saborski zastupnik/ca RH trebaju dok im traje mandat biti izvanstranačke osobe.
pa gdje su nestali "Hrvatice i Hrvati" i seljaci? Ona sad govori kao Josipović: "... za bolji život naših građana.", "... na ponos svih njezinih državljana."
Posljednji Ivin utorak na Pantovčaku, izdrži Ivo jos koji dan Nije lako odreci se kraljevstva ali narod tako odlucio
Izisla je iz HDZ-a, ali HDZ iz nje nece nikada..... pametnom dosta.
ista je ko Tomislav Nikolić
ostavka je napisana, ali da li je daljinski isključen? Čisto sumnjam....
Retorika je promjenjena, sad je u opticaju izraz ,"državljani"
kitanovicka i hdz povratak u proslost
zašto je ovo izvanredna vijest ?
Smijesno___ jer tu bi interes stranke bio da podrzava probleme da ih se rijesi iz stranke a ne vrijedne osobe...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
HDZ-ov PR je zaista dobar..od ničega naprave veliku stvar i kad kritiziraju i kad se hvale..i to je ok..ali ona slika po portalima gdje je okružena suradnicima , a ona kao gleda u računalo je ..majko mila..podsjeća me na propagandu za pionire i seljake iz prethodnog režima