Grabar-Kitarović čestitala iz Pekinga, Bandić s nestrpljenjem očekuje ždrijeb Eura
Bandić: Stigli ste do cilja i pobjedom na neugodnom gostovanju na Malti opravdali naša visoka očekivanja
Komentari 126
Dajte više prestanite sliniti čim vidite njenu sliku. Šta bi Kradezelinda samo dala da im upadne u svlačionicu i da se slika sa njima! Nit šta može, nit šta hoće osim promovirati samu sebe.
Najveca (najkrupnija) predsjednica je otisla jesti pekinsku patku. Povela svog muzica i djecu. Vjerojatno opet prica u inozemstvu protiv Hrvatske i hrvatske vlade. Najbolje je da se vrati u BiH jer je tamo najvise vole.
a Karamarko šalje čestitke iz Prnjavora
...da je voljela pite zvala bi se Pitarović...
mali smo ka narod ali mali i sa pameti..a to dokazuje i cestitka iz kine..zato od mene vise ne ocekujte ni ..a..kad je ric o ovim bogatunima bojkoterima..i putnicima turistima..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Maltu ni problem dobiti,oni su kamilica.Nego mene zanima kak dugo Ko Lin Da misli z nas delati bedake??Opet je na godišnjem,ovaj put smo njoj i njezinoj obitelji platili odmor u Pekingu!