Grabar-Kitarović čestitala iz Pekinga, Bandić s nestrpljenjem očekuje ždrijeb Eura
Bandić: Stigli ste do cilja i pobjedom na neugodnom gostovanju na Malti opravdali naša visoka očekivanja
Komentari 126
Iz sdp nema podrške niti reprezentaciji niti kome. Samo sebe podržavaju.
ja sam zaljubljeni kak prekrasnu predsjednicu imamo
Ne znam zbog cega je izbrisana cestitka domoljuba drugova stazica i jovanovica. Ipak su oni domoljubi.MISLIM da bi trebali placati dodatno zdravstveno osiguranje jer ce im potrosnja lijekova za smirenje premasiti dozvoljenu ovogodisnju kvotu. Mozda bi bilo dobro da se upute u kazaliste u Rijeci da im intedant podijeli nove uloge za pljuvacinu po svemu sto je hrvatsko. U suprotnom ce morati na dulje vrijeme otvoriti bolovanje.
Prigovaranje za putovanje u Kinu je neosnovano. Mozda je trebao ici ministarr jakovina da uputi Kineze kako se dijele sredstva za poticaje ili pedja da obrazlozi nacin lijecenja od mamurluka.
Tko nije čestitao? Zna se, naša vrla lijenčina i slučajni premjer Republike Hrvatske Zoran po partijski Zoki "Jovanović" ovaj Milanović. Hvala Predsjednici RH i svim dragim Domoljubima na izraženim čestitkama nogometašima.
Zoki još tuguje zbog ispadanja svojih
Od srca čestitke našim VATRENIMA ,samo tako dalje. Hrvatska je uz vas.
vidim i milanović je čestitato među prvima.
Jadni li su jer nisu uspjeli!!!JOVANOVIC,OSTOJIC,LIGNJE,SVASTIKASI I NJIHOVI PARTIJASI.Mi idemo na EP a oni u ropotarnicu povijesti.
Idemo po jos jednu pobijedu 08.11. 2015 da se i hrvatski narod plasira medju normalne, dosta je bilo ove 4 godine u izolaciji , siromastva , odskudijevanja i antihrvatstva !
. ..Što je KoLLinda Udaljenija od Hrvatske-Hrvatskim sportistima&Co.odmah krene nabolje. ..Ima neka tajna veza. ..
Ja sam presretan i domoljubno uzhičen radi uspjeha naših uvoženioh nogometaša ali me kao pravog hrvata smeta da nas na EU arbitraži susjedi Slovenci tako šamaraju i izsmijavaju jer ona se spokojno nastavlja i slijedi međunarodno važeča presuda koja njima donosi kao svojih na novom svome po onome čega smo mi u našim balkanskih bajkama najavljivali da nedamo ni milimetra.
Kakvo slavlje i ponos nas pravih hrvata i veliko hvala našem pravom Hrvatu gospodinu Zdravku Mamiću koji sve to iz pozadine vodi, odlučuje, organizira i profitira.
karamarku treba 3 sata da to napiše. to je vaso piso.
cirkus colorado gostuje i kini?
precjednice, industrija je jos uvijek u banani, mladi jos odlaze van zemlje u tempu migranata, obrtnici preoptereceni porezom na koljenima, djeca u skolama i dalje gladna dok se stranci hrane i griju! jesi se spomenila tih tema onoliko koliko si komentirala i pratila sportska zbivanja? opasno nam ponestaje kruha za onu: kruha i igara!
Svi koji gledaju u lijepu facu predsjednice nesmiju zaboraviti: da kultura nema veze iz koje si stranke, nema veze sa domoljubljem niti sa pamecu! Na istoku nista novo; "kud sve ovce, tamo i mali mujo". Hrvati, domoljubi; prosperitet jedne suvremene drzave se ne dogadja koga vise volim, nego koja je stranka najsposobnija, sastaviti kvalitetnu vladu, sa pametnim ljudima i voditi ju u bolje. Treba se boriti za "Stvar" ne za prevlast, i tako postici maximum. Ja nisam siguran, da su zato dorasli i sposobni niti gispoda Milanovic niti Karamarko! Nazalost nemamo boljih ili se nemogu probiti do vrha, da uh Hrvatska prepozna.
Otišla predsjednica na ručak u Peking! Malo prženi skakavaca i rebarca od mrava !
Nas nemože nitko spasiti!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Slucajni hrvati daju sve od sebe da nadu gresku provociranjem igrom rijeci, predomislit ce se kao i sa stavljanjem ruke na srce a ami je savjetoval da je mahanje drzavnom zastavom potrebno i normalno a ne slucajno.