Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Oglasio se i Karamarko
Povratak na članak

Grabar-Kitarović čestitala iz Pekinga, Bandić s nestrpljenjem očekuje ždrijeb Eura

Bandić: Stigli ste do cilja i pobjedom na neugodnom gostovanju na Malti opravdali naša visoka očekivanja

Komentari 126

Avatar kravata
kravata
07:46 14.10.2015.

Slucajni hrvati daju sve od sebe da nadu gresku provociranjem igrom rijeci, predomislit ce se kao i sa stavljanjem ruke na srce a ami je savjetoval da je mahanje drzavnom zastavom potrebno i normalno a ne slucajno.

VL
SL
stalno lazu
08:03 14.10.2015.

Iz sdp nema podrške niti reprezentaciji niti kome. Samo sebe podržavaju.

VL
SO
soldier85
08:09 14.10.2015.

ja sam zaljubljeni kak prekrasnu predsjednicu imamo

VL
MA
mađar
09:02 14.10.2015.

Ne znam zbog cega je izbrisana cestitka domoljuba drugova stazica i jovanovica. Ipak su oni domoljubi.MISLIM da bi trebali placati dodatno zdravstveno osiguranje jer ce im potrosnja lijekova za smirenje premasiti dozvoljenu ovogodisnju kvotu. Mozda bi bilo dobro da se upute u kazaliste u Rijeci da im intedant podijeli nove uloge za pljuvacinu po svemu sto je hrvatsko. U suprotnom ce morati na dulje vrijeme otvoriti bolovanje.

VL
MA
mađar
11:57 14.10.2015.

Prigovaranje za putovanje u Kinu je neosnovano. Mozda je trebao ici ministarr jakovina da uputi Kineze kako se dijele sredstva za poticaje ili pedja da obrazlozi nacin lijecenja od mamurluka.

VL
Avatar bushvzdhr
bushvzdhr
07:21 14.10.2015.

Tko nije čestitao? Zna se, naša vrla lijenčina i slučajni premjer Republike Hrvatske Zoran po partijski Zoki "Jovanović" ovaj Milanović. Hvala Predsjednici RH i svim dragim Domoljubima na izraženim čestitkama nogometašima.

VL
DU
Deleted user
07:06 14.10.2015.

Zoki još tuguje zbog ispadanja svojih

VL
DU
Deleted user
10:39 14.10.2015.

Od srca čestitke našim VATRENIMA ,samo tako dalje. Hrvatska je uz vas.

VL
DU
Deleted user
08:01 14.10.2015.

vidim i milanović je čestitato među prvima.

VL
ZE
Zemuncevic
09:51 14.10.2015.

Jadni li su jer nisu uspjeli!!!JOVANOVIC,OSTOJIC,LIGNJE,SVASTIKASI I NJIHOVI PARTIJASI.Mi idemo na EP a oni u ropotarnicu povijesti.

VL
Avatar million
million
08:52 14.10.2015.

Idemo po jos jednu pobijedu 08.11. 2015 da se i hrvatski narod plasira medju normalne, dosta je bilo ove 4 godine u izolaciji , siromastva , odskudijevanja i antihrvatstva !

VL
Avatar SSG
SSG
20:23 14.10.2015.

. ..Što je KoLLinda Udaljenija od Hrvatske-Hrvatskim sportistima&Co.odmah krene nabolje. ..Ima neka tajna veza. ..

VL
Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
09:58 14.10.2015.

Ja sam presretan i domoljubno uzhičen radi uspjeha naših uvoženioh nogometaša ali me kao pravog hrvata smeta da nas na EU arbitraži susjedi Slovenci tako šamaraju i izsmijavaju jer ona se spokojno nastavlja i slijedi međunarodno važeča presuda koja njima donosi kao svojih na novom svome po onome čega smo mi u našim balkanskih bajkama najavljivali da nedamo ni milimetra.

VL
Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
07:30 14.10.2015.

Kakvo slavlje i ponos nas pravih hrvata i veliko hvala našem pravom Hrvatu gospodinu Zdravku Mamiću koji sve to iz pozadine vodi, odlučuje, organizira i profitira.

VL
MM
mm.mm
01:04 14.10.2015.

karamarku treba 3 sata da to napiše. to je vaso piso.

VL
TD
tassa.dvojka
08:13 14.10.2015.

cirkus colorado gostuje i kini?

VL
HH
helgin@hogar
07:23 14.10.2015.

precjednice, industrija je jos uvijek u banani, mladi jos odlaze van zemlje u tempu migranata, obrtnici preoptereceni porezom na koljenima, djeca u skolama i dalje gladna dok se stranci hrane i griju! jesi se spomenila tih tema onoliko koliko si komentirala i pratila sportska zbivanja? opasno nam ponestaje kruha za onu: kruha i igara!

VL
ST
stormrider
09:14 14.10.2015.

Svi koji gledaju u lijepu facu predsjednice nesmiju zaboraviti: da kultura nema veze iz koje si stranke, nema veze sa domoljubljem niti sa pamecu! Na istoku nista novo; "kud sve ovce, tamo i mali mujo". Hrvati, domoljubi; prosperitet jedne suvremene drzave se ne dogadja koga vise volim, nego koja je stranka najsposobnija, sastaviti kvalitetnu vladu, sa pametnim ljudima i voditi ju u bolje. Treba se boriti za "Stvar" ne za prevlast, i tako postici maximum. Ja nisam siguran, da su zato dorasli i sposobni niti gispoda Milanovic niti Karamarko! Nazalost nemamo boljih ili se nemogu probiti do vrha, da uh Hrvatska prepozna.

VL
FE
fedmog
09:49 14.10.2015.

Otišla predsjednica na ručak u Peking! Malo prženi skakavaca i rebarca od mrava !

VL
Avatar jutarnji listovi
jutarnji listovi
13:20 14.10.2015.

Nas nemože nitko spasiti!!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.