Grabar-Kitarović čestitala iz Pekinga, Bandić s nestrpljenjem očekuje ždrijeb Eura
Bandić: Stigli ste do cilja i pobjedom na neugodnom gostovanju na Malti opravdali naša visoka očekivanja
Komentari 126
Strašne li vijesti za prvu stranicu novina . Sad ispada da je važnije ko je čestital na plasmanu , a ne sama činjenica da smo se plasirali .
Kilinda otišla u posjet komunistima i jednoumlju. Pa to se protivi njezinim načelima. Valjda će tražiti da se uklone sve biste vođa kineskih komunista u njezinoj blizini.
Krivo domoljubi svojataju repku,valjda je to sto im je krasti u genima !
Pazi...Neugodno gostovanje kod Malte...Au bruke...
Kolinda čestitala Zdravku. Zdravko je čestitke prenio Davoru i igračima.
Pa, još nedavno su i ona i Karamarko ( nakon blamaže s Azerbajdžanom i Norveškom ) skidali sa svojih stranica fotografije s reprezentativcima! No, vjerojatno i to nije bilo tako već je bilo onako kako nije bilo jer da je bilo kako je bilo ne bi bilo kako nije bilo i bilo bi kako je bilo iako, naglašavam, nije tako bilo... rekli bi oni! O, Bože, licemjernih li ljudi ...
Moj skromni prijedlog za buducnost; ne birajte Cobane u vlast i vodstvo drzave, ostavimo se politike, provokacija i svega sto dolazi iz susjedne nam istocne drzave, gledajmo svoja posla, rjesavajmo ekonomske probleme i domaci kriminal, dovedimo investitore i ulazimo uu znanje i infrastrukturu, ostavimo se navijanja i crtanja svastika, gojimo dobre odnose sa dobrim drzavama, ostavimo se Thompsonovih i Severininih pjesama, cistimo smece ispred svoje kuce,RAZMISLJAJMo SVOJOM GLAVOM, evo grubog Programa za buducnost. Sta nude Karamarko i Milanovic osim medijskog prepucavanja i iznosenja osobne mrznje jedn prema drugom u novine, a vi Domoljubi citajte i navijajte. Najgore je kada izbori prodju pa kad se Nacija nam Hrvatska se osvjesti. To ti je kao kad pijan spavas sa ruznom zenom, pa ujutro osvanes kraj nje i onda joj tek vidis pravo lice? A poslije toga kukanje! Zato koristite Glave za razmisljanje, ne samo za nositi kape i sisati kosu!
Sad Karamarko neće brisati sliku sa profila kao sa košarkašima. ....
tako treba. paHDZ upravlja nogometom. to je njihova prčija
šta je ono bilo kad se špiclov karamarko slikao sa košarkašima
Jel hodala po crvenom ili su Kinezi za nju nabavili plavi ?
kolinda će biti prva koja predsjednički mandat neće dogurati do kraja. nije duga daha i niti jedan mandat do sada nije odradila do kraja. znano je kako je završila kao ministrica vanjskih poslova i veleposlanica u washingtonu te kao pomoćncaca tajnika u nato-u. jednostavno nije predoređena za veće stvari.
Halo, ja sam u Pekingu,vidite me i moju pratnju. Kad su Moa C.Tungu rekli da se i Čehoslovačka kao i Rusija odrekla saveza sa Kinom, pitao je " A koliko ih ima? Na odgovor da ih ima 7 milijuna, odgovorioo je pitanjem: " A u kojem hotelu su odsjeli ?"
Valjda će za koji dan i poplave u Karlovcu pratiti sa godišnjeg odmora u Pekingu.
jel to dragi vodja ovaj put u pekingu? na svom trosku? ahahahahahahahahha
Nije se slikala s Kineskim Predsjednikom ispred komunisticke zastave, sta je reci? Gdje su joj parade pred kineskom komunistickom vojskom, nema fotkica ovaj put!
Svaka čast predsjednice. Ova čestitka je stigla brže od one za Dan neovisnosti.
Glupan
To HDZ ima grupnu terapiju na Večernjem?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Predizborni štosevi .