Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu...
Spominje se i suradnja kada je riječ o tehnologiji vezanoj uz uspostavu 5G mreže
Komentari 76
Znaci, u situaciji u kojoj se otkriva spijuniranje pomocu elektronike koja je proizvedena u Kini, mi planiramo 5G mrezu koju bi nam oni radili? Fakat
Ovaj tekst je jedan od najduzih viceva u zadnje vrijeme.
Kineska politika. Odjednom se nekakve pare pojavile. Jesu mutljarosi.
Odlicno, odlicno, sve prodajmo Kini!! Super, konacno rjesenje..
haha. uložit će u stadion? ! i što je onda crvenkapica učinila?
Kinezi obozavaju Tita,Valtera,Bitku na Neretvi...Kina je jos uvjek totalitarna komunisticka,a nas uvjeravaju ,iz crkava izgradjenih i za komunizma,da nista u komunizmu nije valjalo....Kako ce se to uklapati sa HDZe lazno domojubnom politikom i Kineskim zahtjevim za postivanjima istine ,mozda bas zato taj kapital nije ni povucen,jer rusi lazno domoljublje u temelju,pa ce biti interesantno pratiti zaokret laznih domoljuba i prepravljaca povjesti i dalice HDze lazno domoljublje jos uvjek,dan pobjede nadf fasizmom,obiljezavati dan poraza,jedini u svijetu,i pored mnogih Hrvata koji su sudjelovali u pobjednickoj Partizanskoj vojski,koju Kinezi ljube i postivaju...Mogla binse tu naci i koja petokraka,koja nikako nepase laznim domoljubima...Imat ce oni zahtjeva imati.
Dragi nam kinezi! Napravite lipu nasu drugu kinu! Hvala na svemu sto radite za na i umisto nas! Hvala i svetom i velikom i jedinom HDZu, koji vam otvoria velika vrata na lipi nas balkan!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znaci opet ce biti spor - prvo s Madjarima a uskoro s Rusima i Kinezima.