Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu...
Spominje se i suradnja kada je riječ o tehnologiji vezanoj uz uspostavu 5G mreže
Komentari 76
brzo će oni odustati,kada ih očerupa "vlast".
Bježite od kineza hoćete raditpo kineskim firmama za 200 eura kao srbijanci,tamo kinezi autoputeve rade koji nisi ni pola kvalitetni kao naši.
Ako su Kinezi zainteresirani treba poduzeti sve neka investiraju kod nas a pustite vi Europu kako ona na to gleda budimo pametni
Dovedite te Kineze odmah,nek pokrenu brodogradnju,oni bar nece raditi gubitke. Mozda nase Uprave pune ekonomskih strucnjaka nesto nauce od njih.
Zanimljivo. Opet mi je obrisan komentar bez povrede niti jednog pravila i to bez kazne.
Mos si mislit ...Price za malu djecu.
a da to nije "prica" kao u doba druga linica, kad je on u doba propadanja dine petrokemije "nasao" investitora da bi se pokazalo kako nista od toga nego je svrha bila samo kupovanje vremena,,
Ameri i EU neće to dozvoliti,dobiti ćemo po prstima. Dobar Hrvat je gladan Hrvat! Tko će čistiti i konobariti za sitniš na Jadranu?
Nikada nećemo dozvoliti da komunistička partija Kine rovari svojim lopatama po Hrvatskoj.
Zašto imam neki osjećaj da će jedna velika svjetska sila sve blokirati...a s druge strane oni neće ništa sami uložiti..
Najprije deratizacija na vrhu....
ma da sve treba porodat i onako mi izumiremo...naselit ce se kinezi ,arapi itd...nismo drugo ni zasluzili
Ni slučajno dozvoliti Kinezima ulaganja u naše gospodarstvo. Treba slušati amere i kupovati od njih skuplji plin i druge proizvode koje također rade u Kini. Zašto bi mi rasli i zaradili kada su tu ameri i moramo štititi i braniti njihove interese.
Dobro je netko iskomentirao da svake godine bude nekoliko članaka o nekim silnim milijardama koje evo stižu sutra.
biće nas ko kineza ...
ili je to sad opet spin iz vlade da se malo odgodi strajk u brodogradilistu,,?
Ovoj državi ne nedostaje ništa, imamo i previše u nefunkcionalnoj državi, koja nema poluge zaštite da ta država prodiše pravno, etički, pravedno. Sve je u funkciji zadovoljenja pojedinih lobija, lažnih invalida i branitelja.
Dobro je netko iskomentirao da svake godine bude nekoliko članaka o nekim silnim milijardama koje evo stižu sutra.
ovakvu istu vijest vidimo par puta na godinu već zadnjih 10-15 godina, a nikad ništa od toga, čemu te vijesti ?!?!?!?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a ne ide to tako.prvo hrvati moraju pitat amere sto da rade sada.