Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 193
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nude investicije
Povratak na članak

Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu...

Spominje se i suradnja kada je riječ o tehnologiji vezanoj uz uspostavu 5G mreže

Komentari 76

TR
tratincica68
12:01 16.10.2018.

a ne ide to tako.prvo hrvati moraju pitat amere sto da rade sada.

VL
IV
ivica.vukelic57
09:14 16.10.2018.

brzo će oni odustati,kada ih očerupa "vlast".

VL
Avatar heyhay
heyhay
09:27 16.10.2018.

Bježite od kineza hoćete raditpo kineskim firmama za 200 eura kao srbijanci,tamo kinezi autoputeve rade koji nisi ni pola kvalitetni kao naši.

VL
DR
davor.renic
13:09 16.10.2018.

Ako su Kinezi zainteresirani treba poduzeti sve neka investiraju kod nas a pustite vi Europu kako ona na to gleda budimo pametni

VL
AB
abendblatt
07:41 17.10.2018.

Dovedite te Kineze odmah,nek pokrenu brodogradnju,oni bar nece raditi gubitke. Mozda nase Uprave pune ekonomskih strucnjaka nesto nauce od njih.

VL
DO
dopizdilomi
10:14 16.10.2018.

Zanimljivo. Opet mi je obrisan komentar bez povrede niti jednog pravila i to bez kazne.

VL
BL
bluesman
08:30 16.10.2018.

Mos si mislit ...Price za malu djecu.

VL
RI
rightside
10:50 16.10.2018.

a da to nije "prica" kao u doba druga linica, kad je on u doba propadanja dine petrokemije "nasao" investitora da bi se pokazalo kako nista od toga nego je svrha bila samo kupovanje vremena,,

VL
Avatar babas
babas
13:20 16.10.2018.

Ameri i EU neće to dozvoliti,dobiti ćemo po prstima. Dobar Hrvat je gladan Hrvat! Tko će čistiti i konobariti za sitniš na Jadranu?

VL
Avatar Manolique
Manolique
09:25 16.10.2018.

Nikada nećemo dozvoliti da komunistička partija Kine rovari svojim lopatama po Hrvatskoj.

VL
Avatar essek22
essek22
10:51 16.10.2018.

Zašto imam neki osjećaj da će jedna velika svjetska sila sve blokirati...a s druge strane oni neće ništa sami uložiti..

VL
DU
Deleted user
08:48 16.10.2018.

Najprije deratizacija na vrhu....

VL
AD
adler77
11:13 17.10.2018.

ma da sve treba porodat i onako mi izumiremo...naselit ce se kinezi ,arapi itd...nismo drugo ni zasluzili

VL
DO
dopizdilomi
08:09 16.10.2018.

Ni slučajno dozvoliti Kinezima ulaganja u naše gospodarstvo. Treba slušati amere i kupovati od njih skuplji plin i druge proizvode koje također rade u Kini. Zašto bi mi rasli i zaradili kada su tu ameri i moramo štititi i braniti njihove interese.

VL
PD
plavi-devet
08:33 16.10.2018.

Dobro je netko iskomentirao da svake godine bude nekoliko članaka o nekim silnim milijardama koje evo stižu sutra.

VL
NM
nemirno more
16:31 16.10.2018.

biće nas ko kineza ...

VL
RI
rightside
10:53 16.10.2018.

ili je to sad opet spin iz vlade da se malo odgodi strajk u brodogradilistu,,?

VL
TR
tramontana
09:10 16.10.2018.

Ovoj državi ne nedostaje ništa, imamo i previše u nefunkcionalnoj državi, koja nema poluge zaštite da ta država prodiše pravno, etički, pravedno. Sve je u funkciji zadovoljenja pojedinih lobija, lažnih invalida i branitelja.

VL
PD
plavi-devet
08:33 16.10.2018.

Dobro je netko iskomentirao da svake godine bude nekoliko članaka o nekim silnim milijardama koje evo stižu sutra.

VL
Avatar siva_sova
siva_sova
08:54 16.10.2018.

ovakvu istu vijest vidimo par puta na godinu već zadnjih 10-15 godina, a nikad ništa od toga, čemu te vijesti ?!?!?!?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.