Bozanić: Bolno je vidjeti kako se odvija redefiniranje obrane domovine i prošlosti
Bozanić se zahvalio braniteljima, kako je rekao, za zalaganje oko dobra, jer "oni koji su se spremno oduprli zlu napada na Domovinu u prošlosti prepoznaju i njeno pravilno, odnosno štetno usmjerenje u sadašnjosti"
Komentari 162
Katolicka crkva u Hrvatskoj jako puno kokodace.
to sa braniteljima trebamo rijesit svima koji su registovani kao branitelji po 2.000 eura ili 15.200 kuna mjesecno i da jednom imao mir i da pocnemo kak bog zapovjeda delati ...a oni su zasluzni za domovinu i trebaju da na miru lijepo uzivaju to treba staviti u ustav hrvatske ...jer izvojevati pobjedu za 2 dana koliko je Oluja trajala to ni jedna vojska na svijetu nije uspjela od julija cezara napoleona itd neko nasa slavna vojska sa nasim junackim vitezovima braniteljima
Kad vidim Bozanica najezim se.... iz njega Boze mi oprosti necastivi viri i progovara.
Ma strpite se jos malo da dodje HDZ, isplatit ce vas posteno kao i Ivo Condica i poslati u povijest a onda za 8 godina kadHDZ izgubi izbore ponovo na ulicu, samo polako.
Pa neznam kako mogu tako lagati ti branitelji dali nije strah boga oni su sramota za pošten og branitelja i pošteni narod----------------------------------
Zbilja je dosadan ovaj u crnoj haljini, u sve se petlja, glumi poštenje a zapravo je ......
Lijepo je samo pričati, a probaj ti te "vijernike" sa Savske udomiti u crkvi. Novca vam ne fali!
Kaze klem da su nasli drugi smjestaj..mozda u onoj palaci oblozenoj sedfastim kamenom u kojoj on stoluje..i on ce pricat o nekoj boli..ma zaboli i mene za ta lupetanja..
meni je bolno gledati kako netko sa 20.000 kuna penzije opsjeda kuću koja je namjenjena braniteljima koji idu na liječenje u zg
A da jednom definiramo sve sto trebamo definirati i krenemo u rjesavanje egzistencijalnih problema koji se gomilaju ponajprije radi politicko gospodarskog kriminala od 91 do danas.
jel ševi kaj ovaj bozanić? ostavlja dojam da nije niti pomirisal.
Smiješno je gledati tko se smatra autoritetom za definiranje povijesti.
Hadezenjarski pop o poštenju i domoljublju... kad je drIvo krao nije mu ništa smetalo.
Šatordžije, niko ne sme da vas bije!!!
Neka uzoriti kardinal ne bude dvoličan. Neka Glogoškog smjesti u jedan od praznih apartmana biskupskih dvora na Medvešćaku ili na Velikoj vesi.
slažem se, zaista je bolno vidjeti da nam povijest pokušavaju pisati Glogoški, Klemm, pa ako hoćete i kardinal Bozanić. Međutim, ipak se vidi da većina ljudi razmišlja svojom glavom.
Skupio se HDZe stozer za unistenje svega Hrvatskog............Jesu ,Bozanicu,neki branitelji prepoznali dobro,ali su zato HDZe branitelji zavoljeli zlo......Oni koji su prepoznali dobro vrsili su suicide za vriojeme HDZe posasti,pa se tako samoubilo oko 4000 branitelja ,a da "dobro" biskupa i HDze branitelja to nisu ni primijetili............Podrzkom HDZeu se,nazalost,isgubilo dobro kod svetih otaca,koji ni danas nevide zlo 20godisnje vladavine HDZea...nevide nepotrebno stradale braniotelje u ratu,nevide samoubijene branitelje zbog HDZe raspodjele povlastica,nevide zlo prodaje Hrvatza Bosne,Posavine,nevide zlo pretvorbe i privatizacije........Oni vide zlo u onim koji su upozoravali da je HDZe stranka opasnih namjera,a ona se pretvorila i u zlocinacku organizaciju......Svete im se sto su oni prepoznali dobro,pa ih nazivaju udbasima,komunistima,Yunostalgicarima.............
vidi ovih komentatora sa foruuma ovdje muka je svakome kad vas vidi ovdje koliko mrznje prosipate na sve vrijedno u ovoj drzavi pola vas je u misijoj rupi bilo kad se pucalo i ja radim i zaradjujem ti ljudi su zasluzili da imaju mirovinu a ne da ih se pljuje
Lijepo je vidjeti da ih kardinal podrzava.nek pola poreza koji ide Crkvi ode braniteljima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
bozanić lipoj našoj samo nanosi zlo .. uvijek je na strani parazita ove države