Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 172
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
branitelji kod kardinala
Povratak na članak

Bozanić: Bolno je vidjeti kako se odvija redefiniranje obrane domovine i prošlosti

Bozanić se zahvalio braniteljima, kako je rekao, za zalaganje oko dobra, jer "oni koji su se spremno oduprli zlu napada na Domovinu u prošlosti prepoznaju i njeno pravilno, odnosno štetno usmjerenje u sadašnjosti"

Komentari 162

Avatar bozezasto
bozezasto
22:10 07.04.2015.

Bolno je gledati sve te pijavice proračuna na jednom mjestu

VL
SK
skupiduša
22:14 07.04.2015.

Kardinal umjesto da smiruje situaciju i pomaže pri rješavanju problema, on još potpiruje i produžava agoniju, što se vidi iz prvog posjeta šatoru. Mislim da mu politika nije Božje poslanje, na čemu bi mu bi mu i papa Franjo zamjerio.

VL
Avatar Franko_Forte
Franko_Forte
21:21 07.04.2015.

Bozanić se zahvalio braniteljima, kako je rekao, za zalaganje oko dobra, jer su se spremno oduprli zlu napada na Domovinu u prošlosti ......Treba još nešto dodat?

VL
Avatar Franko_Forte
Franko_Forte
21:52 07.04.2015.

Ha ha ,Vuk zvani vremeplov.

VL
Avatar mama mia
mama mia
11:05 08.04.2015.

Bozaniću svevišnji otac Bog voli sve svoje ovčice jednako i nije na tebi kao Božjem slugi da ti odlučuješ kome obojci kome opanci mislim da nisam nikog uvredila

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
21:35 07.04.2015.

Bozaniću nebitan si, jel tebe hrvatski narod izabrao, nije, obračaj se samo svojim ovčicama a ne cjelokupnom hrvatskom narodu...strava

VL
SE
Sesvecan
18:48 07.04.2015.

Bolno je vidjeti kada se crkva bavi s politikom i biznisom!

VL
CE
centirion
14:53 08.04.2015.

Mislim da bi se crkva trebala baviti spasom Duša a ne politikom ! Toliko o tome!!!

VL
ST
strsljen2013
18:47 07.04.2015.

Gospodine Bozaniću dajte npr. podatak kako ste i s koliko "nečega" pomogli recimo u Gunji ili za vrijeme rata čega ste se odrekli i kako ste pomogli osim blagoslova oružja i zadnje u recesiji što ste uštedjeli osim ordinarijata?

VL
PC
poshten_chovek225
08:04 08.04.2015.

Zivio u bivsoj u okovima i ograden ko u zatvoru- zivim u ovoj samostalnoj Ljepoj Nasoj i okovan i ogracen i u tami -bez nade bes sutrasnjica- sunce grije al me ne ugrije cvjece cvate al ne mirise - prijee i za vrema domovinskog rata crveni i velikosrpskocetnicko vodstvo sve u korist 1 nacije sada jos gore sve u korist EU-a i Zapada al najteze i za Srpsko stanovnistvo u RH nesmes nepravdu politicara ni spomenut a kamoli u javnosti i javnom zivotu ukazivat na nju odma si -Ustasa- Nacist-Fasist- i u bivsoj nam je ustav i ustavom bilo zagarantirano od pisma do svih Hrvackih obicaja kao i ekonomski razvitak i dozvole licencije -pogotovo zdravstvo i usluge kao i imunuloski zavod i sl da ne nabrajam sada je vec skoro sve rasprodano ispod cjene dozvole i licencije vise da RH i nema- plkacamo clanstvo vise od i koje zemlje -clanice EU svadamo se oko dobro ucrtanih i znanih granica s susjednim zemljama iako ni te nismo pravilno dobili ubnacuju nam nasi kako korupirani tako i zaostali crveni ili njihovi nasljednici po malo smicalicu za smicalicom samo da nas razjedine - Destabiliziraju i sve to u ime demokracije ali koje- po meni sto vidim i razmisljam EU je upravo sagradena na temelju nase bivse politici samo sta je i radi puno brze i efikasnije id bovse juge toliko kolika ja vidim no ovi branitelji imaju i pravo kad se tice omalozavanja ne samo ove politicke elite u RH vec i prijasnjih i usporedivanje i spominjanje kako njih samih tako i pripadnike bivse RH vojske - to jest Ustanicke Vojske RH tako zvane Ustase osjecaj danasnjeg Branitelja na ratno doba 1990 95g je isto kao sto je bilo 1940-45 g osjecaj Hrvackih vojnika u Uastanickoj Vojsci samo u drugom vremenu i drustvenom politickom poretku kako i bivse tako tako i uslova i svjeta i tu se slazem s njima -zelim svoju zemlju zelim da sam odlucujem a ne da mi netko iz bilo kog trugok kuta svjeta govori i nareduje a kamoli ovako bezobzirno -otima unistava obezvreduje kako samu Ljepu Moju tako i nas -mene samog i to sve preko nasih korupiranih vodecih Ljudi i s pravo kazem da mi nije samo zlo od drzave vec i od manjine pucanstva drugih nacionalnosti i njihovih zahtjeva - pa ja namam ta prava sto oni hoce a moja je zemlja- moja prava su na dve stranice o njihova na deset pa u kojoj to EU jos drzavi ima u Njemackoj Francuskoj Engleskoj -nemislim ja ali kod nas ima posebno prema Srpskoj manjini pa sta ja od njih trezim-- Dajte mi moju Zemlju ali Zemlju ne na papiru s njim si vec 20 g samo znate sta brisemo , danas ni za to nama vecini nije potyreban jer smo vise gladni nego siti- a ovi iz savske neka se bore za prava ne samo branitelja vec i buducih generacija Vojnika i za one koji su prosli strahote rata a da im nije placeno i za one koji se danas nesmiju javit a sudjelovali su 4-5g prije samog ocjepljenja u raznim akcijama pogotovo nabavamo lakog naoruzanja , a danas ih se gleda kao sitne mesetare ili ratne profitere kako je naveo onaj prije 1-1|2-g crveni sto je preminuo a napiso i izdo knjigu i svoje memorijale imam ja puno toga jos da vam nabrajam no necu ocu samo svoju zemlju a J-e b e -s velikim J- za EU i druge zemlje niti mi ih treba na ovakav nacin -sve kopirano iz starog SFRJ sistema samo se brze grabi i sprovodi

VL
M3
Miške 3
09:29 08.04.2015.

Bozanić pravi domoljub: Daila talinima.

VL
Avatar Franko_Forte
Franko_Forte
21:42 07.04.2015.

Veliko hvala kardinalu Bozaniću .Ovo im vrednije nego nekakve smiješne donacije od raznoraznih uvlakača.Drižite se dečki.

VL
Avatar Franko_Forte
Franko_Forte
21:31 07.04.2015.

Branitelji i vjera u Boga su glavni potporni stupovi naše Domovine.A vi uporno žagate.Samo dalje tako.

VL
DH
dalibor.hren
21:22 07.04.2015.

A ja mislio: "Branitelji došli gledat Crvenkapicu!?"

VL
GI
gilesfra007
18:34 07.04.2015.

Kako mogu tako lagati??!! Neka mi satorasi nabroje sve izjave protiv njih. Tko ih je napadao, tko ih je vrijedjao, tko ih je omalovazavao - kada i gdje? Sram ih bilo skupa s Bozanicem koji jednako tako laze.

VL
VI
vipjerry
18:35 07.04.2015.

Zaista nije pošteno, treba im uzeti tih 25.000,00 kn, dati im ista prava kao što imaju drugi ljudi i invalidi pa da čujem onda mišljenje. A ovaj lik koji se oblači kao čarobnjak iz Oza i koji vjeruje da zmije govore neka bar popravi zube.

VL
AN
anticenzura
18:35 07.04.2015.

Bas su se nasli, ekipa uhljeba. Svi zajedno imaju 0 dana radnoga staza.

VL
TD
tassa.dvojka
19:05 07.04.2015.

hahahaha...našla vreća zakrpu

VL
PO
ponor
19:03 07.04.2015.

Jest, Bozanić zna. Lijepo im je rekao onaj nekidan: rat je gotov, gradite budućnost. Ali jadni ne znaju što će... 25 godina od prošlog rata bila je 1970. godina i dobro se vidio napredak. 25 godina od ovog rata je 2015 a promijenilo se nije ništa.

VL
Avatar ikebana5
ikebana5
18:49 07.04.2015.

Obletio Glogoski sve institucije i nista. Kolinda obecala uzvratiti pomoc pa zasutala, HDZ se istrosio jer Glogoski nije uspio izvrsiti zadatak sad su u debelom minusu, a izbori nece tako skoro. Bozanic obecao pomoc, al on ce samo izmoliti s njima par ocenasa, drugo neda. Kod nacije pao ugled..... sve vise slici Splitskoj rivi.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.