Bozanić: Bolno je vidjeti kako se odvija redefiniranje obrane domovine i prošlosti
Bozanić se zahvalio braniteljima, kako je rekao, za zalaganje oko dobra, jer "oni koji su se spremno oduprli zlu napada na Domovinu u prošlosti prepoznaju i njeno pravilno, odnosno štetno usmjerenje u sadašnjosti"
Komentari 162
Kardinal umjesto da smiruje situaciju i pomaže pri rješavanju problema, on još potpiruje i produžava agoniju, što se vidi iz prvog posjeta šatoru. Mislim da mu politika nije Božje poslanje, na čemu bi mu bi mu i papa Franjo zamjerio.
Bozanić se zahvalio braniteljima, kako je rekao, za zalaganje oko dobra, jer su se spremno oduprli zlu napada na Domovinu u prošlosti ......Treba još nešto dodat?
Ha ha ,Vuk zvani vremeplov.
Bozaniću svevišnji otac Bog voli sve svoje ovčice jednako i nije na tebi kao Božjem slugi da ti odlučuješ kome obojci kome opanci mislim da nisam nikog uvredila
Bozaniću nebitan si, jel tebe hrvatski narod izabrao, nije, obračaj se samo svojim ovčicama a ne cjelokupnom hrvatskom narodu...strava
Bolno je vidjeti kada se crkva bavi s politikom i biznisom!
Mislim da bi se crkva trebala baviti spasom Duša a ne politikom ! Toliko o tome!!!
Gospodine Bozaniću dajte npr. podatak kako ste i s koliko "nečega" pomogli recimo u Gunji ili za vrijeme rata čega ste se odrekli i kako ste pomogli osim blagoslova oružja i zadnje u recesiji što ste uštedjeli osim ordinarijata?
Zivio u bivsoj u okovima i ograden ko u zatvoru- zivim u ovoj samostalnoj Ljepoj Nasoj i okovan i ogracen i u tami -bez nade bes sutrasnjica- sunce grije al me ne ugrije cvjece cvate al ne mirise - prijee i za vrema domovinskog rata crveni i velikosrpskocetnicko vodstvo sve u korist 1 nacije sada jos gore sve u korist EU-a i Zapada al najteze i za Srpsko stanovnistvo u RH nesmes nepravdu politicara ni spomenut a kamoli u javnosti i javnom zivotu ukazivat na nju odma si -Ustasa- Nacist-Fasist- i u bivsoj nam je ustav i ustavom bilo zagarantirano od pisma do svih Hrvackih obicaja kao i ekonomski razvitak i dozvole licencije -pogotovo zdravstvo i usluge kao i imunuloski zavod i sl da ne nabrajam sada je vec skoro sve rasprodano ispod cjene dozvole i licencije vise da RH i nema- plkacamo clanstvo vise od i koje zemlje -clanice EU svadamo se oko dobro ucrtanih i znanih granica s susjednim zemljama iako ni te nismo pravilno dobili ubnacuju nam nasi kako korupirani tako i zaostali crveni ili njihovi nasljednici po malo smicalicu za smicalicom samo da nas razjedine - Destabiliziraju i sve to u ime demokracije ali koje- po meni sto vidim i razmisljam EU je upravo sagradena na temelju nase bivse politici samo sta je i radi puno brze i efikasnije id bovse juge toliko kolika ja vidim no ovi branitelji imaju i pravo kad se tice omalozavanja ne samo ove politicke elite u RH vec i prijasnjih i usporedivanje i spominjanje kako njih samih tako i pripadnike bivse RH vojske - to jest Ustanicke Vojske RH tako zvane Ustase osjecaj danasnjeg Branitelja na ratno doba 1990 95g je isto kao sto je bilo 1940-45 g osjecaj Hrvackih vojnika u Uastanickoj Vojsci samo u drugom vremenu i drustvenom politickom poretku kako i bivse tako tako i uslova i svjeta i tu se slazem s njima -zelim svoju zemlju zelim da sam odlucujem a ne da mi netko iz bilo kog trugok kuta svjeta govori i nareduje a kamoli ovako bezobzirno -otima unistava obezvreduje kako samu Ljepu Moju tako i nas -mene samog i to sve preko nasih korupiranih vodecih Ljudi i s pravo kazem da mi nije samo zlo od drzave vec i od manjine pucanstva drugih nacionalnosti i njihovih zahtjeva - pa ja namam ta prava sto oni hoce a moja je zemlja- moja prava su na dve stranice o njihova na deset pa u kojoj to EU jos drzavi ima u Njemackoj Francuskoj Engleskoj -nemislim ja ali kod nas ima posebno prema Srpskoj manjini pa sta ja od njih trezim-- Dajte mi moju Zemlju ali Zemlju ne na papiru s njim si vec 20 g samo znate sta brisemo , danas ni za to nama vecini nije potyreban jer smo vise gladni nego siti- a ovi iz savske neka se bore za prava ne samo branitelja vec i buducih generacija Vojnika i za one koji su prosli strahote rata a da im nije placeno i za one koji se danas nesmiju javit a sudjelovali su 4-5g prije samog ocjepljenja u raznim akcijama pogotovo nabavamo lakog naoruzanja , a danas ih se gleda kao sitne mesetare ili ratne profitere kako je naveo onaj prije 1-1|2-g crveni sto je preminuo a napiso i izdo knjigu i svoje memorijale imam ja puno toga jos da vam nabrajam no necu ocu samo svoju zemlju a J-e b e -s velikim J- za EU i druge zemlje niti mi ih treba na ovakav nacin -sve kopirano iz starog SFRJ sistema samo se brze grabi i sprovodi
Bozanić pravi domoljub: Daila talinima.
Veliko hvala kardinalu Bozaniću .Ovo im vrednije nego nekakve smiješne donacije od raznoraznih uvlakača.Drižite se dečki.
Branitelji i vjera u Boga su glavni potporni stupovi naše Domovine.A vi uporno žagate.Samo dalje tako.
A ja mislio: "Branitelji došli gledat Crvenkapicu!?"
Kako mogu tako lagati??!! Neka mi satorasi nabroje sve izjave protiv njih. Tko ih je napadao, tko ih je vrijedjao, tko ih je omalovazavao - kada i gdje? Sram ih bilo skupa s Bozanicem koji jednako tako laze.
Zaista nije pošteno, treba im uzeti tih 25.000,00 kn, dati im ista prava kao što imaju drugi ljudi i invalidi pa da čujem onda mišljenje. A ovaj lik koji se oblači kao čarobnjak iz Oza i koji vjeruje da zmije govore neka bar popravi zube.
Bas su se nasli, ekipa uhljeba. Svi zajedno imaju 0 dana radnoga staza.
hahahaha...našla vreća zakrpu
Jest, Bozanić zna. Lijepo im je rekao onaj nekidan: rat je gotov, gradite budućnost. Ali jadni ne znaju što će... 25 godina od prošlog rata bila je 1970. godina i dobro se vidio napredak. 25 godina od ovog rata je 2015 a promijenilo se nije ništa.
Obletio Glogoski sve institucije i nista. Kolinda obecala uzvratiti pomoc pa zasutala, HDZ se istrosio jer Glogoski nije uspio izvrsiti zadatak sad su u debelom minusu, a izbori nece tako skoro. Bozanic obecao pomoc, al on ce samo izmoliti s njima par ocenasa, drugo neda. Kod nacije pao ugled..... sve vise slici Splitskoj rivi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bolno je gledati sve te pijavice proračuna na jednom mjestu