'Istina o Istanbulskoj' prikupila 371.821 potpis, nedostaje im nekoliko tisuća
Nedostaje nam nekoliko tisuća, sigurni smo da će doći i puno više od toga. Stanje se mijenja iz trenutka u trenutak, potpise još brojimo, rekla je Kristina Pavlović
Komentari 214
Nedostaje “im”,,možda “nam” VL. Zar vi niste HR puk
Priča se da je Bandić, kada su bili izbori za Sabor, navodno po podružnicama slao svoje ljude da traže od zaposlenih da daju svoj OIB i potpis u druge svrhe- vezano za prava iz rada-ali da su to zapravo bilii potpisi za njegovu kandidaturu? Pa sa. Znamo kakav je prosječan čovjek; kao ona ženska kj je potpisala lažnu peticiju da se svećenici zaštite od progona zbog pedofilije. Bitno da oni nekaj potpisuju.
pobjeda banane nad narodom, hdzsdp udruga likuje
Marljivi prepisivači OIB-ova će bez daljnjega skupiti dovoljno popisa....a tko će to i kako provjeriti? Pa skupljalo se zbrda zdola na svim mogućim i nemogućim mjestima. Ne mislite valjda da su ovi vjerodostojni? Kako ću znati da netko nije lažnoo iskoristio moj OIB?
......kak su zločesti u tim gradovima, budemo organizirali koncert Tomsona i Dare Bubamare pa bude potpisa "ko u priči"!! Živijo Rođo!!
a kak znamo da nisu uzeli podatke iz neke baze podataka i da nisu samo napisali da je neko potpisao a ustvari nije? kako se to provjerava?
Kada pogledaš koja to kategorija ljjudi potpisuje ovu peticiju ili što god, zaboli te želudac... nepismeni i polutinteligenti balkanci, koji ne znaju čitati, ali su valjda pročitali Istambulsku konvenciju i shvatili je u potpunosti... domaćice koje jedva da su završilee osnovnu školu.... i sve druge hrvatske ovce koje nemaju mozga da njime razmišljaju, pa im mozgom upravljaju neke druge malo inteligentije sile..... sav jad, bijeda i ološ u ovoj zemlji kamo god da kreneš....
Istina je voda duboka, rekao je Mao Ce Tung hahaha
Markicka na aparatimaaaa!! Hahahahsha
Hitno pozvati Srbočetnike,Jugokomunjare i Partizane u pomoć da stave svoje potpise:))
oni rvati..koji su danas protiv naroda..sutra ce sidit u prvim redovima.jer oni znaju kako se to radi.
sad se vidi koliko vas ima u cijeloj državi.mutavci.
Dabogda skupili trakavicu.
Čestitke gradonačelniku Rijeke što je zabranio skupljanje potpisa ovoj opskurnoj skupini. Prvo, ima ovlasti, dakle, sve je po propisima. Drugo, ne samo da im treba zabraniti skupljanje, već ih treba i kazniti zbog obmanjivanja javnosti i svjesnog zastrašivanja (naivnih) građana širenjem lažnih informacija u vezi Konvencije o zaštiti žena. Radi se o manipuliranju! "..zauzeli smo stav da se na javnim površinama pod upravljanjem Grada ne može provoditi zastrašivanje građana iznošenjem laži...."Bravo!!!
Ja sam za referendum sto se tice izbora ali ne za istambulsku. izborni inzinjering i kriminalci sa manjinama nam kroje sudbinu. Manjine ne smiju odlucivati u situacijama kada nema apsolutne vecine u saboru.
Paliti aute i razbijati izloge 💣
ma lažu ko psi!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I opet LAZU.