Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Trebaju 374.740 potpisa
Povratak na članak

'Istina o Istanbulskoj' prikupila 371.821 potpis, nedostaje im nekoliko tisuća

Nedostaje nam nekoliko tisuća, sigurni smo da će doći i puno više od toga. Stanje se mijenja iz trenutka u trenutak, potpise još brojimo, rekla je Kristina Pavlović

Komentari 214

DU
Deleted user
17:37 30.05.2018.

komunisti i ona drzava..su zabranjivali pivati marjane i ustani bane..i radi takvih banalnih stvari i propali..tako i ovi danas..sluze se laznim naslovima..a neznaju..da to ide narodu u prilog..i otvara oci..koji glupani su na vlasti..ha..ha..

VL
DR
Draš
19:47 30.05.2018.

Još tužnije je da u stvarnosti nema više od 3600000 glasača,ali se fabricira ovih 3750000.Upravo radi referenduma i muljanja na izborima.

VL
CR
CroViktoria
18:22 30.05.2018.

Kako neke stvari izgledaju čini mi se da je taj zakon krivo preveden. Uopće se ne uklapa u realnost i djeluje bolesno. Ovo je više stramputica koja bi štitila kradljivce organa, spolnih jajašca i otvarala mogućnosti za nove avanture nerealnih liječnika od neke koristi. Iskrivljena slika o životu. Da li ste ikada pitali o znanstvenim pokusima na ljudima? Meni je ovo više kao jedna nemoralno zavjera protiv čovječanstva. Samo gledam na svijet koji dolazi i rado bi da nasilja ne postoji, a ni takvih sloboda da rade šta hoće. Mi možda imamo najbolji obiteljski zakon, vjerovali ili ne, mogli bi ga predstaviti EU, ali nema moralne vertikale, vlada korupcija, ispaštaju najslabiji.

VL
Avatar Kroettelsfrkatsch
Kroettelsfrkatsch
19:54 30.05.2018.

Je li u Jugoslaviji bilo referenduma? Naravno da ne. Prali su mozgove parolama i radili što god su htjeli, "u ime naroda". To je njihovo viđenje demokracije. Sve ih treba maknuti! Dosta je bilo jednoumlja i vlade nelogičnosti, primitivizma, prozirnihh proleterskih parola, a najviše te duboke mržnje prema svemu što je hrvatsko.

VL
HA
Hagar
17:27 30.05.2018.

Pitam se koja žena može biti protiv istabulske i zaštite žena. Pojam roda je tu nužan jer zlostavljanje počinje od društvenih atributa zenskom spolu, dakle po definiciji to je rod. Recimo zene su da čiste kuvaju i peru.Rodna definicija žene. Alfa i omega zlostavljanja. U ovoj zemlji vlada ludilo gdje razumu nema mjesta. Di nađoše toliko ljudi da potpiše protiv IK? Bježite mladi ovdje nema buducnosti.

VL
IB
iva.begovic
09:54 31.05.2018.

Ništa ti potpisi ne vrijede jer da je prave volje naroda skupili bi se u dan-dva na tri-četiri mjesta. Isforsirani potpisi su potpisi onih koji su potpisivali iz dosade i iz gluposti, a ne iz čvrstog uvjerenja. Ima jako puno neobrazovanih i neinformiranih ljudi, dovoljno je pogledati ankete građana po ulici. Da se smrzneš od glupih odgovora i neobavještenosti. Pola potpisa ovdje je od onih koji pojma nisu imali što potpisuju. Jadno, baš jadno. Umjesto da se jača institut referenduma kao jedini neposredni oblik demokracije, udruge poput ove samo nanose štetu demokraciji. A inače, pitala bi ih još, kada bi se prikupljali potpisi za reviziju Vatikanskih ugovora jel bi Crkva dozvolila da se prikupljaju u njezinu dvorištu, poslije mise, na primjer? Čisto sumnjam.

VL
RI
rightside
21:30 30.05.2018.

dok god postoje celnici gradova kao sto ima pula, rijeka da sad dalje ne nabrajam, dotle ce kojekakvi srbi ili antife odredivat koliko potpisa treba za nesto,,btw dok im je zoka vladao, ni zucnut nisu smjeli o manjku potpore,, dakle,,dok god jos uvjek na buducnost hrvata utjecu djeca jna oficira, mi naprijed ne mozemo,,zasto? zato jer drugovi jugonostalgicari u "saradniji" sa komsijama uvjek misle kako je velika srbija moguca ali i da ostatku na celu budu bas ti sinovi oficira jna, kojekakvi drogerasi ili sudeni kriminalci,, jel to je valjda njima i normalno,,

VL
DU
Deleted user
19:45 30.05.2018.

Tko želi dati svoj potpis, ima puta i načina. Također, svi koji se ne slažu, imaju prilike na referendumu izraziti svoje mišljenje. To je demokracija.

VL
NE
nevjerujženikojalaže
21:45 30.05.2018.

hrvatskoj je nasušno potrebna lustracija, to je bar vidljivo u svezi referenduma !

VL
CR
crvenaHR
00:35 31.05.2018.

U komentarima onih koji podržavaju ove referendume ima komunizma na bacanje.

VL
RG
RuzaSapina56@gmail.com
20:06 30.05.2018.

Nadoknaditi zabranjeno vrijeme

VL
BI
bijelocrveni
19:04 30.05.2018.

Cemu briga? Ljevicari su ili stari ili oni koji pobacuju svoju djecu. Kako god okrenes Bog pobjedjuje!

VL
Avatar milidobrović
milidobrović
20:45 30.05.2018.

Drugovi ,! važno je tko broji glasove a ne tko za što glasuje. Osim toga nije li u Rijeci bilo zabranjeno prikupljanje potpisa - nema veze što je protuzakonito - važno da paše hdzsdp udruzi i njihovim nalogodavcima

VL
VE
vesna
17:15 30.05.2018.

Što će nam pravna država i institucije, kad imamo Obersnela i Beljka.

VL
IB
iva.begovic
10:03 31.05.2018.

Neobrazovana i jadna sirotinja potpisivala je bez razmišljanja čak i jamstva za kredite. Sada plaču što su blokirani. Ljudi su neoprezni iz gluposti, a ogorčeni iz puno razloga. No, Istanbulska konvencija nije jedan od njih. Najmanje 75 % od uod u ovoj inicijativi prikupljenih potpisi su građana bez svijesti što potpisuju. Na tisuće je drugih razloga koji traže reakciju naroda, a ovi crnokošuljaši se uhvatili Istanbulske konvencije. Prejadno.

VL
BR
Brankko
01:38 31.05.2018.

Obraća se "pozornik66" Večernjem listu, to jest novinarima i urednicima Večernjega lista: "Nedostaje “im”,,možda “nam” VL. Zar vi niste HR puk". -- Naslov članka jest "'Istina o Istanbulskoj' prikupila 371.821 potpis, nedostaje im nekoliko tisuća". Tu sada treba malo gramatike hrvatskoga jezika. "Nedostaje im" znači "njima nedostaje", dakle tu su neki "oni". Jedini "oni" koji se spominju u tom naslovu jesu potipisi, "371.821 potpis". Dakle naslov, po gramatici hrvatskoga jezika, veli da tim potpisima nedostaje (još) nekoliko tisuća. -- Ako je "pozornik66" mislio da se za 'Istina o Istanbulskoj' može reći "oni", e ne može, jer tu je subjekt "istina", i reći "istina su skupili", "inicijativa su skupili" i slično, to je jako daleko od hrvatskoga jezika.

VL
BA
bakulušić
17:32 30.05.2018.

Bolno, ali...troji izbori su pred nama. I vrijeme za razmišljanje. I za donošenje odluka.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
22:22 30.05.2018.

Zar u Rijeci i Samoboru nema crkvi? Zar su zupnici zabranili standove ispred crkvi? Zar Rjecani i Samoborci ne idu u crkvu?

VL
DU
Deleted user
20:42 30.05.2018.

Normalan čovjek ne potpisuje ovakve gluposti. Potpisuju oni koji bi bili oštećeni ovom konvencijom . Sirovi snagatori koji svoju istinu provode razbijajući glave drugima potpisuju bez čitanja i razumijevanja čemu uopće i zašto trebamo konvenciju. Zna se kak se manipulira masama , u ime boga i domoljublja,......

VL
LU
lucio2
21:31 30.05.2018.

Talibanska marva, balkanske skole. Dok ostali narodi (Irska!) gledaju naprijed, ove dokone seljacina trose i vrijeme i novac na pizdarije, PIZDARIJE!

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.