Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
DRŽAVNI VRH U KNINU
Povratak na članak

Plenković poslao poruku Srbiji: 'To tako neće ići'; Milanović: 'Pobjeda je omogućila Daytonski mirovni sporazum'

VRO Oluja počela je 4. kolovoza 1995. u ranim jutarnjim satima. Već iduće jutro postignut je najveći uspjeh kada je oslobođen Knin, dotadašnje središte i simbol srpske pobune, a točno u podne na kninskoj tvrđavi zavijorila se 20-metarska hrvatska zastava. Akcija je ubrzo završena, 7. kolovoza

Komentari 84

GZ
Glas za hdz=glas za pupovca
13:01 05.08.2023.

Plenković je presmiješan lik, bolje mu je da šuti. Čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti svim braniteljima i istinskim domoljubima!

VL
DU
Deleted user
10:46 06.08.2023.

"To tako neće ići" I onda Pupiju financirati bilten gdje se pljucka po Hrvatskoj, financirati srpske škole gdje se od najranijih dana vrši segregacija djece, dozvoljavati bez kazne da svaki ološ ulazi iz smrdije u Hrvatsku i naslikava se saa šajkačom i kokardom itd itd.....jel vas xd3-ovci nije sramota?

VL
LE
Levanto
20:22 05.08.2023.

Napokon smo se rješili greške "gusaka u magli", a nikad prije a nadam se ni ubuduće neće biti nikakvih poveznica s tom nacijom. To je drugi svijet, druga kultura, pismo, a politcka različitost je sada najvidljivija. Jedini narod koji jee stao uz agresora u Evropi.

VL
Avatar bokolo
bokolo
08:33 06.08.2023.

Sta ovaj covijekiz Brisele ne cita novine svoga suradnika u vladi. Ili ne razumije cetnicki.

VL
DU
Deleted user
15:51 05.08.2023.

oziljak imam mirovinu nemam hrvatsku imam novaca nemam ali da nam je svima skupa bolje, bolje je.

VL
Avatar JAKOLOSHE
JAKOLOSHE
11:50 05.08.2023.

Bravo premijeru!

VL
FE
fefellerunt
17:51 05.08.2023.

Skupila se hrvatska politička elita, lijepo ih je vidjeti zajedno na današnji dan, iako je za većinu građana Hrvatske, ovo još samo jedan neradni dan idealan da se spoji sa godišnjim , tako da nešto političkih bodova dolaskom i nećeće skupiti. Hrvatima su njihovi cijenjeni povjesničari, novinari i slični intelektualci objasnili da je DR ionako bio farsa te da su bitke bile nepotrebne , jer da nije tako zar bi takva elita onda brala svaki mjesec nekoliko tisuća eura ta intelektualni napor?

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
11:45 05.08.2023.

Hrvatska je rat vodila pametno, ljudi koji su vodili rat bili su lukavi - rekao je.

VL
Avatar Striborski
Striborski
13:54 05.08.2023.

Ti ćeš Plenkoviću onako kako ti Brisel kaže. On ti je gazda. Da se ne lažemo.

VL
Avatar TheJack
TheJack
13:48 05.08.2023.

Pobjeda gotovo bez opaljenog metka!? Bjezanija stanovnistva kao preventiva, strategija druge strane. Tko ne vidi dil u ovoj prici, nije dobronamjeran. Hrvati nisu supermeni, a srbi nisu protjerani. Sto bi se dogodilo, nakon ocito planirane predaje, ne mozemo znati.

VL
Avatar Cro_Puppy
Cro_Puppy
12:28 05.08.2023.

Sretan praznik nama koji smo ostali i građanima koji su odselili u Irsku, Srbiju i Njemačku. Imućnima lijep produženi vikend na izletu, slabije stojećima ugodno čitanje portala, komentiranje i gledanje TV-a želi SNV i vladajuća, pobjednička koalicija.

VL
DU
Deleted user
11:34 05.08.2023.

Ova priča oko dopuštenja podizanja optužnica je bezvezna jer nikad po tim optužnicama nismo ni postupati a oni koji su radili zločine u Oluji ionako iz Hrvatske nesmiju ni milimetar mrdnuti jer se boje uhićenja i to bez obzira što je usvojenom u Interpolu pravilo da država mora potvrditi optužnicu iz druge države za za svog državljanina...ni srpski zločinci isto ne idu nikud van...oni koji su radili zločine u/i nakon Oluje- to nisu radili u moje ime ni u ime RH već ih treba sankcionirati

VL
AS
Asirijac
11:01 05.08.2023.

Necemo mi odluciti, nikada nismo ni mogli, odluciti ce Rim- London - Moskva. Dati ce Bog da se nepravda ispravi, i mnogi koji su ”gore” biti ce ”dolje”.

VL
SD
sdragan
12:50 05.08.2023.

Ovo je samo privid slavlja...Farsa. jer kako slaviti progon 250.000 gradjana Hrvatske? Svijet gleda u čudu i ne razumije što se ovdje radi? Umjesto stida i srama...Dješava se blud i raspad! Doći će generacija Hrvata koja će se sramiti ovog datuma...05.08.

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
11:08 05.08.2023.

U ratu svi gube.Nema pobjednika.

VL
AS
Asirijac
10:19 05.08.2023.

EU radi ”deja vu”, nazalost, a iza svega stoje englezi i usa, kao i ranije.Ponovili bi scenario na kojem su se obogatili.No sad oni ulaze u sukob s rusima, iako guraju druge.

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
09:54 05.08.2023.

Na gornjoj slici izgleda kao da su svi iza rešetaka..

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.