Plenković poslao poruku Srbiji: 'To tako neće ići'; Milanović: 'Pobjeda je omogućila Daytonski mirovni sporazum'
VRO Oluja počela je 4. kolovoza 1995. u ranim jutarnjim satima. Već iduće jutro postignut je najveći uspjeh kada je oslobođen Knin, dotadašnje središte i simbol srpske pobune, a točno u podne na kninskoj tvrđavi zavijorila se 20-metarska hrvatska zastava. Akcija je ubrzo završena, 7. kolovoza
Komentari 84
Sretan Dan pobjede!
Svim hrvatskim državljanima, sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti! 🇭🇷
U Srbiji trebaju najviše slaviti Oluju jer je slomila karcinom u srpskom društvu, nikad Milosevic ne bi otisao bez nje. Ali tamo nazalost nema katarze i tonu li ga tonu...
Vječna slava i hvala svim Hrvatskim braniteljima koji su 1990ih branili Hrvatsku državu i Hrvatski narod od serbočetničkog agresora.
Oluju trebaju svi slaviti i u Hrvatskoj i u Srbiji , Oluja je zaustavila rat i razaranja po Bosni i po Hrvatskoj i nastupio je napokon mir nakon 5 godina rata. Oluja je spriječila da ne bude još jedan genocid u Bihaću od srbijanske vojske kao što je srbijanska vojska napravila u Srebrenici i svi u Srbiji samo radi toga bi je morali slaviti i zahvaliti na Oluji. Živjela Oluja i oslobođenje zemlje od velikosrbijanskog agresora koji je želio veliku srbiju 90-tih godina.
Neka kmece kome smeta. Nama je taj dan svetinja i biti ce do pamtivijeka.
5og kolovoza 1995e je slomljena kičma velikosrpskom okupatoru.
ostvaren je vjekovni san svakog hrvata! veličanstvena je hrvatska!
Nakon 5 godina srbočetničkog terora, 5 kolovoza 1995e je konačno oslobođen Hrvatski herojski grad Knin.
Sretan dan pobjede! 🇭🇷🇭🇷🇭🇷 Inače čudi me, i Milanče došao na proslavu, i to ovako rano...?
Sretan Dan pobjede! 🇭🇷
Cestitamo svim Hrvatima ma gdje god bili,Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti i neka je vjecna slava Hrvatskim braniteljima.Napokon su Predsjednik Hrvatske i Predsjednik vlade pokazali malo zajednistva i sloge koje nam puno treba.🇭🇷😎
dragec, koliko ste Hrvata protjerali i pobili sa onih okupiranih 33% sa početka rata?
Sretan dan pobjede, domovinske zahvalnosti i dan hrvatskih branitelja, možemo imati različita mišljenja što smo postigli u ove 32 god, možemo biti i lijevo i desno, možemo podržavati ovu ili onu stranku, predsjednika vlade ili predsjednika ali ne smijemo zaboraviti ovaj dan i moramo biti zahvalni svim braniteljima koji su dali obol stvaranju ove naše domovine...Živjela vječno
"1000 oluja, al' samo jedna slobode vrijedna 4.-7. kolovoza 1995." Sretan vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, te Dan hrvatskih branitelja!
Pozdrav svim braniteljima ma gdje bili ....!!!!!!!! Usput KOMSIJE bi danas dosle na proslavu, ali ne mogu , jer u Srbiji masovno prodaju EUR-e i kupuju RUSKE RUBLJE .......
Kako bi bilo lijepo kad bi se Pkenkovic I Milanovic tako ponasali pristojno I slozno uvijek! Sretan Dan Pobjede I Hrvatskim Braniteljima Hvala!🇭🇷❤
Trazili pa dobili. Pa koga ti farbas,novu dijecacku diviziju čet.....I nitko ih nije tjerao,sami bijezali od bajki koji i danas rusi o ukrajincima pricaju. Ista prica ,drugo pakovanje.
"Tu nek Hrvat uči, koja mu je cijena, Tu nek crpe hrabrost, ponos, volju, Nek ne ište vijek utjehu bolju, Neg' koju mu daje ova uspomena!" Sretan svima Dan Oluje i nase pobjede!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svim Hrvatima i našoj herojskoj vojsci sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, ma gdje bili a kmečala neka pate.