Plenković poslao poruku Srbiji: 'To tako neće ići'; Milanović: 'Pobjeda je omogućila Daytonski mirovni sporazum'
VRO Oluja počela je 4. kolovoza 1995. u ranim jutarnjim satima. Već iduće jutro postignut je najveći uspjeh kada je oslobođen Knin, dotadašnje središte i simbol srpske pobune, a točno u podne na kninskoj tvrđavi zavijorila se 20-metarska hrvatska zastava. Akcija je ubrzo završena, 7. kolovoza
Komentari 84
Interesantno, dio vlade u Kninu slavi, a drugi dio u Zagrebu na trgu protestira...
Sretan Dan Pobjede!🇭🇷
Veličanstvena pobjeda - u 4 dana razbili srpsku agresiju i koja je trajala prethodne 4 godine! I koliko srpskih genocida je sprijeceno - neprocijenjivo. Slava nasim braniteljima i generalu Gotovini! ✌️
Krvlju smo platili slobodu,na našem,već 14 stoljeća,teritoriju.Meni je danas i Uskrs i Božić,ali na proslavu Oluje u Knin,od ove godine do daljnjeg neću ići 5.8.,jer su nama braniteljima, tu proslavu ukrali političari.Do podne smo kao u kavezu.
Sretan dan pobjede! Ova slika govori vise nego 1000rijeci. Da ti politicari ni na taj dan ne mogu baciti veselje na lice i maknuti osobne interese
Neću da kmečim nego ću od srca da vam čestitam što ste spasili Hrvatsku u koju I mi možemo doći na odmor i u dobrim namerama. Nisam dovoljno pametna da shvatim kombinatoriku naših političara.Mi ne damo Kosovo koje smo vojnički izgubili,ne damo Hrvatskoj koju smo raskomadali i tolike Hrvate i Srbe unesrecili da se raduju pobedi.Umesto izvinjenja i odštete i jednim i drugim mi govorimo nešto što nema veze sa istinom i realnošću . Srećno i da se nikad ne ponovi
istine radi, trebalo bi spomenuti da je Dodikov kamarad i Putinov pudl dočekan s ponešto zvižduka.
Naravno da Srbijanska diktatura ne želi u EU zbog svojih počinjenih i neprocesuiranih zločina u agresiji na RH. Tajne službe RH, ako postoje neka provjere tko stoji iza prekida ozvučenja .Možda lik iz Beograda. Inače cijeli prijenos je organiziran sa sitnim podmetanjima skrivenih agenata.
Umjesto u Kninu veterani HOS-a predvođeni pukovnikom Skejom u policijskim ‘maricama’ završili u Šibeniku
Nekim slučajnima koji su progonili branitelje i danas šire raspodjele i mržnju tu nije mjesto.
30 godina šaljemo poruku susjedima! a oni se prave glupi i deru po svom! svašta.
Neka pati koga smeta!
Još Hrvatska ni propala dok mi živimo, visoko se bude stala kad ju zbudimo. Ak je dugo tvrdo spala, jača hoće bit, ak je sada u snu mala, će se prostranit. Hura! nek se ori i hrvatski govori! Ni lili skoro skrajnje vrijeme da nju zvisimo, ter da stransko teško breme iz nas bacimo? Stari smo i mi Hrvati, nismo zabili da smo vaši pravi brati, zlo prebavili. Hura! nek se ori i hrvatski govori! Oj, Hrvati braćo mila, čujte našu riječ, razdružit nas neće sila baš nikakva već! Nas je nekad jedna majka draga rodila, hrvatskim nas, Bog joj plati, mlijekom dojila. Hura! nek se ori i hrvatski govori!
plenki-lutak, sagradi jos 5 skola na gornjem gradu srpskoj manjini koje ce ona kasnije iznajmljivati po super cijeni a da u njoj nece biti niti jednog djaka. to je tvoje "dosta" mrs
Tužno je gledati ove političare koji se kite tuđim zaslugama i još imaju obraza uhititi HOSovce kako bi sva pažnja bila usmjerena na njihovu "vladavinu".
Imali još naivnih koli viruju ovom pupovčevom igraču
I opet imamo situaciju da nam Pupovac i grupa manjinaca o svemu odlučuje. Bez njih niti jedan zakon ne može proći a to nije u redu.
90% Plenkovićevog govora mi smo ovo napravili, mi smo ono napravili. Kao da je na predizbornom skupu HDZ-a. Neslušljivo.
Hvala prvom hrvatskom predsjedniku i braniteljima...ova 3 dezertera koji suruju s Vucicem, Pupovcem i Dodickom su sposobni samo za bjezaniju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatima i svima koji vole hr sretan dan pobjede