Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
DRŽAVNI VRH U KNINU
Povratak na članak

Plenković poslao poruku Srbiji: 'To tako neće ići'; Milanović: 'Pobjeda je omogućila Daytonski mirovni sporazum'

VRO Oluja počela je 4. kolovoza 1995. u ranim jutarnjim satima. Već iduće jutro postignut je najveći uspjeh kada je oslobođen Knin, dotadašnje središte i simbol srpske pobune, a točno u podne na kninskoj tvrđavi zavijorila se 20-metarska hrvatska zastava. Akcija je ubrzo završena, 7. kolovoza

Komentari 84

Avatar JAKOLOSHE
JAKOLOSHE
11:51 05.08.2023.

Hrvatima i svima koji vole hr sretan dan pobjede

VL
EJ
ejStef
10:09 05.08.2023.

Interesantno, dio vlade u Kninu slavi, a drugi dio u Zagrebu na trgu protestira...

VL
MC
MCA
11:35 05.08.2023.

Sretan Dan Pobjede!🇭🇷

VL
VJ
VjetresDinare
12:37 05.08.2023.

Veličanstvena pobjeda - u 4 dana razbili srpsku agresiju i koja je trajala prethodne 4 godine! I koliko srpskih genocida je sprijeceno - neprocijenjivo. Slava nasim braniteljima i generalu Gotovini! ✌️

VL
Avatar NasaPosla
NasaPosla
11:22 05.08.2023.

Krvlju smo platili slobodu,na našem,već 14 stoljeća,teritoriju.Meni je danas i Uskrs i Božić,ali na proslavu Oluje u Knin,od ove godine do daljnjeg neću ići 5.8.,jer su nama braniteljima, tu proslavu ukrali političari.Do podne smo kao u kavezu.

VL
Avatar AFUERA
AFUERA
11:39 05.08.2023.

Sretan dan pobjede! Ova slika govori vise nego 1000rijeci. Da ti politicari ni na taj dan ne mogu baciti veselje na lice i maknuti osobne interese

VL
VB
vlasta.blecic
14:18 05.08.2023.

Neću da kmečim nego ću od srca da vam čestitam što ste spasili Hrvatsku u koju I mi možemo doći na odmor i u dobrim namerama. Nisam dovoljno pametna da shvatim kombinatoriku naših političara.Mi ne damo Kosovo koje smo vojnički izgubili,ne damo Hrvatskoj koju smo raskomadali i tolike Hrvate i Srbe unesrecili da se raduju pobedi.Umesto izvinjenja i odštete i jednim i drugim mi govorimo nešto što nema veze sa istinom i realnošću . Srećno i da se nikad ne ponovi

VL
DU
Deleted user
13:27 05.08.2023.

istine radi, trebalo bi spomenuti da je Dodikov kamarad i Putinov pudl dočekan s ponešto zvižduka.

VL
DU
Deleted user
12:15 05.08.2023.

Naravno da Srbijanska diktatura ne želi u EU zbog svojih počinjenih i neprocesuiranih zločina u agresiji na RH. Tajne službe RH, ako postoje neka provjere tko stoji iza prekida ozvučenja .Možda lik iz Beograda. Inače cijeli prijenos je organiziran sa sitnim podmetanjima skrivenih agenata.

VL
DU
Deleted user
11:37 05.08.2023.

Umjesto u Kninu veterani HOS-a predvođeni pukovnikom Skejom u policijskim ‘maricama’ završili u Šibeniku

VL
MA
malosutra12
10:30 05.08.2023.

Nekim slučajnima koji su progonili branitelje i danas šire raspodjele i mržnju tu nije mjesto.

VL
IL
ilustrator
13:35 05.08.2023.

30 godina šaljemo poruku susjedima! a oni se prave glupi i deru po svom! svašta.

VL
Avatar HajdukLika
HajdukLika
16:20 05.08.2023.

Neka pati koga smeta!

VL
Avatar Senf na kobasi
Senf na kobasi
15:24 05.08.2023.

Još Hrvatska ni propala dok mi živimo, visoko se bude stala kad ju zbudimo. Ak je dugo tvrdo spala, jača hoće bit, ak je sada u snu mala, će se prostranit. Hura! nek se ori i hrvatski govori! Ni lili skoro skrajnje vrijeme da nju zvisimo, ter da stransko teško breme iz nas bacimo? Stari smo i mi Hrvati, nismo zabili da smo vaši pravi brati, zlo prebavili. Hura! nek se ori i hrvatski govori! Oj, Hrvati braćo mila, čujte našu riječ, razdružit nas neće sila baš nikakva već! Nas je nekad jedna majka draga rodila, hrvatskim nas, Bog joj plati, mlijekom dojila. Hura! nek se ori i hrvatski govori!

VL
DU
Deleted user
11:06 05.08.2023.

plenki-lutak, sagradi jos 5 skola na gornjem gradu srpskoj manjini koje ce ona kasnije iznajmljivati po super cijeni a da u njoj nece biti niti jednog djaka. to je tvoje "dosta" mrs

VL
Avatar kenshi
kenshi
17:38 05.08.2023.

Tužno je gledati ove političare koji se kite tuđim zaslugama i još imaju obraza uhititi HOSovce kako bi sva pažnja bila usmjerena na njihovu "vladavinu".

VL
TO
ToVuS
11:12 05.08.2023.

Imali još naivnih koli viruju ovom pupovčevom igraču

VL
BU
Bubalamala
19:39 05.08.2023.

I opet imamo situaciju da nam Pupovac i grupa manjinaca o svemu odlučuje. Bez njih niti jedan zakon ne može proći a to nije u redu.

VL
JO
Josip412
10:47 05.08.2023.

90% Plenkovićevog govora mi smo ovo napravili, mi smo ono napravili. Kao da je na predizbornom skupu HDZ-a. Neslušljivo.

VL
DE
Demigodessnixie
17:05 05.08.2023.

Hvala prvom hrvatskom predsjedniku i braniteljima...ova 3 dezertera koji suruju s Vucicem, Pupovcem i Dodickom su sposobni samo za bjezaniju

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.