Hebrang: Purdino izručenje mogao je spriječiti Josipović
- To se moglo spriječiti na razini predsjednika Hrvatske i Srbije, a ne prepustiti pravosuđu - kaže Hebrang
Komentari 1076
što se tiče ovih suđenja i tko ih vodi.... http://www.dnevno.hr/kolumne/josip_jurcevic/sokantno_neznanje_haskog_tuziteljstva/230272.html
sve je to djelo predsjednika pravde kad je obilazio bosnu i srbiju i govorio svi zloćini moraju biti istraženi a zloćinci zatvoreni sad imate PRVI JE PURDA IDEMO DALJE PO PRAVDI a on se šminka po afganistanu
Kukuriku, probudi se, izgleda nikad neces izaci iz kome. Mozak ti je medj nogama, u glavi promaja..... Politika je k...va, i svaka balkanska zemlja zrtvuje nekog svog, sve zbog clanstva u EU.....
Remetinac, mores´svom-prijatelju Kamocés´-Sumporu dati jedan \"Licki-pozdrav\"...zasluzíja-je !!..-:))
Da barem ovog lažljivca i frenda mu Rončevića, poznatog liferanta kamiona za vojsku možemo izručiti, bilo kome, samo da ne zagađuju zrak Domovine.
IMPERATIV - Progon četnika Progon crvenog guvernera Kokoši pokazati crveni karton HRT vratiti Hrvatima - Živjela Hrvatska! SMRT KOMUNIZMU!
vi svi koji mrzite sami sebe zašto bi vlada i jadranka kosor šutjela o nečemu a zna da bi to štetilo za njih kao sada gdjesvi napadaju bez razloga
18.02.2011. u 16:46h Remetinac je napisao/la: ++++++++++++++++++++++++++++ Možda dođemo i do tebe, tvog oca i djeda razbojnika !
Evo ih Pippo9 i pLoto će vam sve objasniti zašto nije Josipović 2007 godine javio Purdi da je na interpolovoj tjeralici. Koji gov nari su ti adezenjare zajedno sa Ebrangom.
Zašto Ebrang nije javio Purdi 2007 godine da je na interpolovoj tjeralici....Kome iz HDZa je to bilo u interesu da zataji i prikrije.
heheheehehe za bre josipovica srbi su vredniji od tamo nekakvih ludaka koji su se borili za tu komunisticku stoku-ko im je riv hehehehehe
Doktor...hmmmm eno Ministar odbrane Nemacke- zur Gutenberg morao je svoju doktrosku disertaciju da ponisti posto se ispostavilo da ju je od nekog drugog prepisao Znaci nije vise doktror nego samo grof od Gutenberga
Čuo sam da se spremaju razbiti mi ploču na trgu?
kriv je Jugo Josipovič kriv je do kraja proklet bio on i njegov SDP i njihovi srbi
Ja sam niškoristi, pedofil i masovni ubojica.
TitoPartija : Što je Manolić,Boljkovac,Bebić,Šex,Tuđman ??
18.02.2011. u 17:51h TitoPartija je napisao/la: ko te jebe
TitoPartija -neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nećemo razbiti tvoju ploću,već ćemo razbiti ploću HDZovca YugoYosipovića
Ovde je RELAKSACIJA u punom toku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da je Purda Gilad Salit pa da se ova buka digne a ovako......bezveze israel nebi nikad trazio svoje ratne zlocince !!!!!!!!!!!!!