Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 138
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Savska 66
Povratak na članak

Glogoški: Tražimo registar svih agresora na Hrvatsku

Branitelji bi registrirali i pripadnike Teritorijalne obrane, dragovoljce i civile u službi JNA te paravojne i terorističke skupine

Komentari 85

Avatar epidaurus
epidaurus
02:28 20.09.2015.

Vrlo pametno.....znaci treba staviti pola hrvatske na taj spisak?

VL
Avatar mrljobrljo
mrljobrljo
22:08 19.09.2015.

a ko tebe kaj pita

VL
Avatar tomislavkovacevic70
tomislavkovacevic70
21:39 19.09.2015.

Ajd dođi registrirat emigrante. Imamo sad pametnijeg posla de nas malo odmori, a nismo ni skužili da te nema...

VL
UN
unbekant
21:24 19.09.2015.

odakle sada ovaj satoras izroni,karmarko svim raspolozivim sredstvima napada vladu,i huska sve moguce raspolozive mrzitelje Hrvatske i njene vlasti,koja su to hdz gamad i udbaski izdajnici..............

VL
Avatar malina385
malina385
20:52 19.09.2015.

Hahahahahahaha Djurice pa ti jos nisi pao u nesvjest.

VL
Avatar tnin
tnin
00:42 20.09.2015.

Ova Vlada gradi stanove za pripadnike agresorskih terorističkih postrojbi: http://www.dragovoljac.com.hr/index.php/template/k2/k2-user-page/item/1775-po-hrvatskoj-ni%C4%8Du-novi-stanovi-za-srbe-povratnike-preuzmu-klju%C4%8Deve-i-vrate-se-u-srbiju-stanovi-zjape-prazni

VL
ZI
ziko555
20:48 19.09.2015.

Joj Djuro. Pa od kud ti? Nije te dugo bilo.

VL
Avatar mama mia
mama mia
07:57 21.09.2015.

Čekaj malo, nije li tvoj šator i plinske boce na ulicama agresija na Hrvatsku i hrvatski narod jer mi smo demokratska zemlja u kojoj se mogu skupljati potpisi i održati referendum ako se želi nešto pokrenuti a ovo što vi već više od godinu dana činite je "silovanje ' demokracije najblaže rečeno

VL
IV
ivanjoksimovic
20:54 19.09.2015.

Dugo vec nije bilo price o njima. Jel taj sator jos tamo? Jesu podneli papire za legalizaciju nekretnine za taj sator?

VL
BE
berija
22:30 19.09.2015.

A jeste se uskoprcali, ljevičari? Plaćaju li dobro vaši vlasnici, izvode li vas u park na šetnju? Znači, to će sad tako ići: čim netko zdesna da kakvu izjavu, vi ćete po partijskom zadatku pljuvati? Svaka čast, stega, nema što. Poslove u državnim službama ste dobili, sad ih treba platiti i sačuvati. Ma, neće vas nitko, ionako i niste nego za državnih službenika, pošto ništa ne radite, nećete ništa ni pokvariti.

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
20:49 19.09.2015.

treba ga skupa sa izbjeglicama i ukinut mu državljanstvo da se ne može više vratit nazad osim u mostar odakle su i došli.

VL
ST
Stormbringer
06:55 20.09.2015.

Sudeći po komentarima mnogi odavde bili bi na popisu agresora i terorista. Đuro je u pravu.Ako je netko aboliran želimo znati ime i prezime, ime oca i u kojim nakupinama je služio te u koje vrijeme. Kukurikavci to sigurno ne žele, a oporba se nije izjasnila, ali tu priči nije kraj.

VL
BO
bolesnodrustvo
20:47 19.09.2015.

Odakle sad ovaj iskoči? Dajte najprije recite zbog čega šatorima nagađujete Savsku 66 Zgb.?

VL
NE
Neo001
21:36 19.09.2015.

Đuro svakako stavi ZLOČINAČKU TITOVU PARTIJU NA VRH registra agresora na Hrvatsku. Pod komandom monstruma tita ta partija je krvoločno pobila preko MILIJUN nedužnih Hrvata nakon rata. TO JE NAJVEĆE ZLO U POVIJESTI HRVATSKOG NARODA.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.