Glogoški: Tražimo registar svih agresora na Hrvatsku
Branitelji bi registrirali i pripadnike Teritorijalne obrane, dragovoljce i civile u službi JNA te paravojne i terorističke skupine
Komentari 85
a ko tebe kaj pita
Ajd dođi registrirat emigrante. Imamo sad pametnijeg posla de nas malo odmori, a nismo ni skužili da te nema...
odakle sada ovaj satoras izroni,karmarko svim raspolozivim sredstvima napada vladu,i huska sve moguce raspolozive mrzitelje Hrvatske i njene vlasti,koja su to hdz gamad i udbaski izdajnici..............
Hahahahahahaha Djurice pa ti jos nisi pao u nesvjest.
Ova Vlada gradi stanove za pripadnike agresorskih terorističkih postrojbi: http://www.dragovoljac.com.hr/index.php/template/k2/k2-user-page/item/1775-po-hrvatskoj-ni%C4%8Du-novi-stanovi-za-srbe-povratnike-preuzmu-klju%C4%8Deve-i-vrate-se-u-srbiju-stanovi-zjape-prazni
Joj Djuro. Pa od kud ti? Nije te dugo bilo.
Čekaj malo, nije li tvoj šator i plinske boce na ulicama agresija na Hrvatsku i hrvatski narod jer mi smo demokratska zemlja u kojoj se mogu skupljati potpisi i održati referendum ako se želi nešto pokrenuti a ovo što vi već više od godinu dana činite je "silovanje ' demokracije najblaže rečeno
Dugo vec nije bilo price o njima. Jel taj sator jos tamo? Jesu podneli papire za legalizaciju nekretnine za taj sator?
A jeste se uskoprcali, ljevičari? Plaćaju li dobro vaši vlasnici, izvode li vas u park na šetnju? Znači, to će sad tako ići: čim netko zdesna da kakvu izjavu, vi ćete po partijskom zadatku pljuvati? Svaka čast, stega, nema što. Poslove u državnim službama ste dobili, sad ih treba platiti i sačuvati. Ma, neće vas nitko, ionako i niste nego za državnih službenika, pošto ništa ne radite, nećete ništa ni pokvariti.
treba ga skupa sa izbjeglicama i ukinut mu državljanstvo da se ne može više vratit nazad osim u mostar odakle su i došli.
Sudeći po komentarima mnogi odavde bili bi na popisu agresora i terorista. Đuro je u pravu.Ako je netko aboliran želimo znati ime i prezime, ime oca i u kojim nakupinama je služio te u koje vrijeme. Kukurikavci to sigurno ne žele, a oporba se nije izjasnila, ali tu priči nije kraj.
Odakle sad ovaj iskoči? Dajte najprije recite zbog čega šatorima nagađujete Savsku 66 Zgb.?
Đuro svakako stavi ZLOČINAČKU TITOVU PARTIJU NA VRH registra agresora na Hrvatsku. Pod komandom monstruma tita ta partija je krvoločno pobila preko MILIJUN nedužnih Hrvata nakon rata. TO JE NAJVEĆE ZLO U POVIJESTI HRVATSKOG NARODA.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vrlo pametno.....znaci treba staviti pola hrvatske na taj spisak?