Glogoški: Tražimo registar svih agresora na Hrvatsku
Branitelji bi registrirali i pripadnike Teritorijalne obrane, dragovoljce i civile u službi JNA te paravojne i terorističke skupine
Komentari 85
lijepo postalo je ljepo-
Lijevo-desno, kakve to ima veze. Hrvatski narod ima pravo imenom i prezimenom znati srpske teroriste i zlotvore, koji su mu ubijali djecu, pljačkali i razarali domovinu, koji mu i do dan-danas ne otkrivaju masovne grobnice i minska polja te žele zatrijeti i samo ime.
a zašto glogi krije svoj ratni put kao zmija noge? a također i okolnosti njegovog "ranjavanja"... već je nekoliko puta obećavao to dokumentirati, ali uvijek nekako "zaboravi" to ispuniti... ali 25.000 kuna svaki mjesec ne zaboravi čvaknuti...
Đule je komunjara iz hdza, nemože ne bit kad ih je u hdz prešlo do '91 više od 97.000 iz SKH
eno ih četvorica sjede u saboru imaju četničke novine koje plaćaju hrvati da bi oni mogli pljuvat po hrvatskoj .
pa do 92-ge I medjunarodnog priznanja hrvatske kao drzave, I ti si po svim svjetskim zakonima bio terorista u teroristickoj skupini
glogi i ekipa čergaša nikako da shvate da su odsvirali svoje...
Predrag Matić tebi je zahtjev uručen kao i vodju podobnih nositelja štafete za zločinca svjetskih razmjera tzv.tita . Predrag nesto ti se neda a kada je trebalo registar branitelja objaviti bio si odlučan i brz ,shugo od Ministra branitelja ,sto čekaš ,neće se svidjeti aboliranim aaaaa!
Jesi narucio jelku za bozic,kada ces objaviti ratni put....Stozeri HDzea su dobili zapovijed da se svi maxismalno angaziraju nebili izazvali prijevremen izbore,zato nisu narucili jelku i za ovaj bozic,ali su trebali sator dati izbjeglicama.
Mislim da je taj zahtjev potpuno u redu. Zašto bi Hrvatska obeštetila i one koji su na bilo koji način pomagali agresorima. Umjesto da Srbija plaća Hrvatskoj "ratnu odštetu",ovaj prijedlog zakona ide ka tome da Hrvatska plaća agresorima odštetu, jer na njihovu žalost nisu uspjeli u svojim "monstruoznim nakanama"
Ovaj jos ziv. I sta drugo nego opet nesto trazi. Mijenjamo Djuru za jednu sirijsku obitelj.
Pa naravno da treba imati spisak agresora,a ne da oni koji su rušili Hrvatsku i pri tom su stradali dobijaju beneficije,nek oni po te beneficije idu kod Vučića...
A sto je sa registrom udbasa kojeg je drug josipovic vidio....da li je to original ili udbasko revidirano izdanje....
A ja tražim izvješće o reviziji tvog braniteljskog statusa u kojem piše jesi li civilni ili ratni invalid.Pošalji papire večernjem da objave pa se javi!
Gosp. Glogoski vasa zelja je u redu, ali to je trenutno utopija. Kad bi vladajuci i da bi vladajuci napravili takav registar, morali bi navesti barem polovicu SDP-a i skoro polovicu vlade i komunisticke frakcije u Saboru. Jer tocno je, da je ta kolicina crvenih aktivno ili davanjem podrske bila na strani agresora. A agresori ne rade spisak agresora, na kojeg bi morali staviti sami sebe.
To i bez tebe svi zraze i zele.
Svi se zabavili izbjeglicama pa Glogi ljubomoran postao.Pa poceo lupati .
mjesečni trošak sirijske izbjeglice: 0 kuna, mjesečni trošak tuđmanovih partizana: 19.000 kuna
gjuro nemoj sad pred izbore to tražiti,kaj ak bu opet hdz u koalicij sa sdss-om,opet ništ od toga,kao niti zadnjih 18 godina kad je hdz bio na vlasti i mogao to odavno učiniti,da ne govorim koliko je tih agresora u međuvremenu umrlo ili iselilo se iz ove vuk......e
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da se to i može svi ti đurini registri što bi postigli-što dobivamo,..znamo koji su,..ima karamarko popise iz udbe,iz uns-a i his-a...i daj budi malo koristan ,konstruktivno koristan-nešto za opće dobro već kad mlatiš 25.000kn,vrati nešto društvu,ne se baviti politikom nije to za tebe