Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 138
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Savska 66
Povratak na članak

Glogoški: Tražimo registar svih agresora na Hrvatsku

Branitelji bi registrirali i pripadnike Teritorijalne obrane, dragovoljce i civile u službi JNA te paravojne i terorističke skupine

Komentari 85

Avatar ljutatrava
ljutatrava
01:12 20.09.2015.

da se to i može svi ti đurini registri što bi postigli-što dobivamo,..znamo koji su,..ima karamarko popise iz udbe,iz uns-a i his-a...i daj budi malo koristan ,konstruktivno koristan-nešto za opće dobro već kad mlatiš 25.000kn,vrati nešto društvu,ne se baviti politikom nije to za tebe

VL
VE
velikazmija
21:54 19.09.2015.

lijepo postalo je ljepo-

VL
Avatar fuzzy
fuzzy
15:54 20.09.2015.

Lijevo-desno, kakve to ima veze. Hrvatski narod ima pravo imenom i prezimenom znati srpske teroriste i zlotvore, koji su mu ubijali djecu, pljačkali i razarali domovinu, koji mu i do dan-danas ne otkrivaju masovne grobnice i minska polja te žele zatrijeti i samo ime.

VL
Avatar Honduras
Honduras
21:38 20.09.2015.

a zašto glogi krije svoj ratni put kao zmija noge? a također i okolnosti njegovog "ranjavanja"... već je nekoliko puta obećavao to dokumentirati, ali uvijek nekako "zaboravi" to ispuniti... ali 25.000 kuna svaki mjesec ne zaboravi čvaknuti...

VL
SP
SplickiTovar
21:45 19.09.2015.

Đule je komunjara iz hdza, nemože ne bit kad ih je u hdz prešlo do '91 više od 97.000 iz SKH

VL
Avatar oneworld
oneworld
23:38 19.09.2015.

eno ih četvorica sjede u saboru imaju četničke novine koje plaćaju hrvati da bi oni mogli pljuvat po hrvatskoj .

VL
DU
Deleted user
23:56 19.09.2015.

pa do 92-ge I medjunarodnog priznanja hrvatske kao drzave, I ti si po svim svjetskim zakonima bio terorista u teroristickoj skupini

VL
Avatar Honduras
Honduras
21:35 20.09.2015.

glogi i ekipa čergaša nikako da shvate da su odsvirali svoje...

VL
BL
Blizard
22:59 19.09.2015.

Predrag Matić tebi je zahtjev uručen kao i vodju podobnih nositelja štafete za zločinca svjetskih razmjera tzv.tita . Predrag nesto ti se neda a kada je trebalo registar branitelja objaviti bio si odlučan i brz ,shugo od Ministra branitelja ,sto čekaš ,neće se svidjeti aboliranim aaaaa!

VL
CI
cinbenik
23:04 19.09.2015.

Jesi narucio jelku za bozic,kada ces objaviti ratni put....Stozeri HDzea su dobili zapovijed da se svi maxismalno angaziraju nebili izazvali prijevremen izbore,zato nisu narucili jelku i za ovaj bozic,ali su trebali sator dati izbjeglicama.

VL
LI
list68
08:16 20.09.2015.

Mislim da je taj zahtjev potpuno u redu. Zašto bi Hrvatska obeštetila i one koji su na bilo koji način pomagali agresorima. Umjesto da Srbija plaća Hrvatskoj "ratnu odštetu",ovaj prijedlog zakona ide ka tome da Hrvatska plaća agresorima odštetu, jer na njihovu žalost nisu uspjeli u svojim "monstruoznim nakanama"

VL
DE
dent
21:01 19.09.2015.

Ovaj jos ziv. I sta drugo nego opet nesto trazi. Mijenjamo Djuru za jednu sirijsku obitelj.

VL
PA
pajokola1
12:46 20.09.2015.

Pa naravno da treba imati spisak agresora,a ne da oni koji su rušili Hrvatsku i pri tom su stradali dobijaju beneficije,nek oni po te beneficije idu kod Vučića...

VL
GU
gustirna
16:34 20.09.2015.

A sto je sa registrom udbasa kojeg je drug josipovic vidio....da li je to original ili udbasko revidirano izdanje....

VL
DU
Deleted user
20:56 19.09.2015.

A ja tražim izvješće o reviziji tvog braniteljskog statusa u kojem piše jesi li civilni ili ratni invalid.Pošalji papire večernjem da objave pa se javi!

VL
DD
ddh
22:07 19.09.2015.

Gosp. Glogoski vasa zelja je u redu, ali to je trenutno utopija. Kad bi vladajuci i da bi vladajuci napravili takav registar, morali bi navesti barem polovicu SDP-a i skoro polovicu vlade i komunisticke frakcije u Saboru. Jer tocno je, da je ta kolicina crvenih aktivno ili davanjem podrske bila na strani agresora. A agresori ne rade spisak agresora, na kojeg bi morali staviti sami sebe.

VL
LA
LANA555
23:18 19.09.2015.

To i bez tebe svi zraze i zele.

VL
MA
macor
21:22 19.09.2015.

Svi se zabavili izbjeglicama pa Glogi ljubomoran postao.Pa poceo lupati .

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
21:21 19.09.2015.

mjesečni trošak sirijske izbjeglice: 0 kuna, mjesečni trošak tuđmanovih partizana: 19.000 kuna

VL
Avatar obrezani-hassan
obrezani-hassan
22:43 19.09.2015.

gjuro nemoj sad pred izbore to tražiti,kaj ak bu opet hdz u koalicij sa sdss-om,opet ništ od toga,kao niti zadnjih 18 godina kad je hdz bio na vlasti i mogao to odavno učiniti,da ne govorim koliko je tih agresora u međuvremenu umrlo ili iselilo se iz ove vuk......e

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.