Dragovoljka i nositeljica medalje Oluja nema ni za kruh
- Operirala sam dva tumora, imam PTSP, šećer, visok tlak, liječit ću se do kraja života! Tako imam rješenje o nesposobnosti za rad zbog kojeg sam dobila otkaz - kaže Bosiljka Radić za magazin Oluja.
Komentari 76
Zato Josić i njegovi mitingaši imaju love na bacanje . Ukinuti finaciranje nebrojenih braniteljskih udruga , odnosno njihovih rukovodstava , jer lovu troše samo rukovodstva za vlastitie potrebe i promiđbu . Lovu usmjeriti za ovakve slučajeve .
Za ideale ginu budale..toliko o tome
sto bi Bosa-i jare i pare.....ovo ti je tvoja borba dala
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dragovoljka mobilizirana '93? Ja o'so '91 i mislio da se pod dragovoljce racunaju oni do 15.01.92? Halo?! Ako je bolesna nek to rijesi s dr- om. Imam i ja secer, pa radim, al je babi neko rekao: odi trazi penziju, pa ti si dragovoljka?!