Dragan Primorac o krizi u američkom Kongresu
Duboka podjeljenost Republikanaca i Demokrata oko načina rješavanja trenutnog deficita dovodi čak do mogućnosti prestanka rada pojedinih institucija diljem SAD-a.
Komentari 63
OB
08.04.2011. u 17:05h ZeljkoTrinaestic je napisao/la: Dragane,zadnji si puta pisao pod josipaxxx,a sad si nekakav Trinaestić. Blago onom tko te nema.Još ti samo noge vire iz Simona Perera,toliko si duboko ušao !
OD
Dragec, a znas li ti sta progovoriti o krizi u hrvatskom \'kongresu\'?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izvanredno informativan tekst. Bravo Večernjaku, bravo prof. Primorcu! Slušajući ovih dana vijesto o tome na TV postajama i prelistavajući novine, čovjek se upita, kako to da ljudi koji su zaduženi za informiranje hrvatske javnosti ne znaju i ne mogu jasnije reći što se krije iza sukoba Republikanaca i Demokrata i kakve to u konačnici ima posljedice na USA, a time i na cijeli svijet. Jer ovo je prvorazredno pitanje za cijeli svijet s obzirom na američki utjecaj, izravan ili posredan na svjetska zbivanja.