Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 89
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Kriza u Kongresu
Povratak na članak

Dragan Primorac o krizi u američkom Kongresu

Duboka podjeljenost Republikanaca i Demokrata oko načina rješavanja trenutnog deficita dovodi čak do mogućnosti prestanka rada pojedinih institucija diljem SAD-a.

Komentari 63

OB
-obrisani-
11:15 08.04.2011.

07.04.2011. u 23:40h ZeljkoTrinaestic je napisao/la: Pa kako to da ste mene i još neke zaboravili pridodati uroti protiv časnog,poštenog,domoljubnog i nadasve moralnog Dragana Primorca. Jadni su takvi likovi,dvorske lude svojih gazdi izvana,a još jadniji su njihovi sluge .

VL
ZE
ZeljkoTrinaestic
14:20 08.04.2011.

Niti Trinaestić, niti bilo tko drugi od nas branitelja, niti vojska ljudi koji vole Hrvatsku ne mogu imati toliko vremena kako bi odgovorili na sve zlonamjerne komentare koji se događaju po ovim portalima. Jedno je istina, nikada ne napadajte nekoga ako ga ne poznajete. Tu se naravno izuzimaju oni koji to moraju raditi (jer su plaćenici ili kako ih neki ovdje zovu UDBAŠi). Ponavljam, stav nas iz braniteljske populacije je prema Primorcu takav jer je bio branitelj (član antiterorističke postrojbe 1991 godine kad nas se na šaku moglo prebrojiti/ o tome su njegovi zapovjednici toliko pisali da su dosadili svima). Kao ministar je radio takve promjene da mu to pametni ljudi nikada ne mogu zaboraviti. Samo domoljubi mogu graditi Kampuse po cijeloj Hrvatskoj gdje se obrazuju mladi ljudi, jer s njima ne mogu manipulirati nikakvi hoštapleri (Dragan je na naš prijedlog ali i na prijedlog ljudi sa hrvatskih sveučilišta osnovao Veleučilište u herojskim Vukovaru i Kninu, a danas je na njima više od 2000 studenata). Dragan je imao našu potporu u kampanji jer je prvi javno krenuo u objavljivanje braniteljskog registra (kako bi se rješili kriminalaca sa popisa), prije toga je objavio podatke o sebi (koje je Tomislav Ivić, ministar potvrdio), prvi je u kampanji krenuo u obračun s kriminalom. Koji je to član Vlade ili Sabora tijekom svoga mandta izgradio kip Majci Božjoj (kao Dragan poviše Skradina) i javno svjedočio svoju vjeru. To prijaelju ne rade UDBAŠI, ali takve ljude UDBAŠi napadaju. Njega je tijekom kampanje napadao Hebrang (veliki plus u našim očima), Sanader mu je tijekom mandata radio sve moguće spaćke (Vesna Škare Ožbolt javno svjedočila u Večernjaku da je naručivao članke protiv njega). Sanader mu je brata Damira (dragovoljac Domovinksog rata u kojem je bio više od 2 godine) proganjao i nije mu dozvolio da bude predsjednik suda. Ako je Dragan toliko dobar sa SAD-om i Izraelom, konačno da jedan Hrvat može ravnopravno sjediti na mjestima gdje se odlučuje o njihovoj budućnosti. A ti prijatelju ako ti se napada napadaj one bez identiteta, bez Hrvatstva u sebi, napadaj UDBAŠe i ne ponašaj se kao UDBAŠ. Zapravo možeš, u Hrvatskoj je danas demokracija, samo lažna.

VL
Avatar Jack_Bauer
Jack_Bauer
15:25 08.04.2011.

Dosta je bilo dizanja u nebesa gospodina Primorca čiji su projekti završili neuspješno. Bolonjski sustav imamo samo na papiru jer na jednog profesora dolazi 150 studenata, državna matura je veliki fijasko jer učenici izostaju s nastave da bi je položili... Što je s besplatnim udžbenicima? Krajnje je licemjerno pričati o hrvatstvu kada je upravo Dragan dezertirao kada je bilo najteže i ostavio RH na milost i nemilost srbočetnicima i udbašima. Drugi put je učinio istu stvar kada je u vrijeme najteže ekonomske krize pobjegao kao i Ivo Sanader a nagomilane probleme ostavio drugima. Inače je baš Dragan bio desna ruka premijeru pa možda on zna nešto o nepravilnostima ili je i on kao drugi izgubio pamćenje. Što se tiče izraelskih mafijaša tu moram biti jasan: NE HVALA! Prljavi kapital ovdje nije dobrodošao a tako će i ostati.

VL
Avatar Jack_Bauer
Jack_Bauer
15:54 08.04.2011.

Dragane prestani lagati jer je narod na izborima rekao što misli o tvom radu. Da nebi bilo zabune osvojio si mizeran postotak glasova a nebi ni toliko da nije bilo agresivne kampanje nepoznatih financijera. U anale demokracije ući će da je svaki tvoj glas koštao 71 kunu! Skoro 10 EURA!!! Zanimljivo je da si pobijedio u Siriji, među dijasporom gdje si osvojio 40% glasova a s obzirom na broj hrvata koji žive u toj muslimanskoj zemlji i koji su izašli na izbore vjerojatno se radi o 40 glasova! Primorac je kao i njegov prijatelj Vidošević bio trojanski konj u HDZu kojem je okrenuo leđa i izašao samostalno na izbore iako je govorio da to neće učiniti a svi znamo kako je to završilo.

VL
ZE
ZeljkoTrinaestic
16:26 08.04.2011.

Čuj, potrudit ću se da ovo o čemu pišeš dođe do Primorčevih ljudi, da se dobro nasmiju i da vide kakvim su UDBAŠima okruženi. Samo ukratko, Primorac je osvojio oko 6% glasova (sam bez stranke) koja je gdje je god mogla (tu je prednjačio Hebrang) prijetila ljudima, a to ti je oko 120 000 glasova. Nije loše moraš priznati, a u Splitsko-dalmatinskoj županiji je osvojio više od 12%. Kažeš da mu je Vidošević prijatelj, a Primorac kaže \"U mojoj Hrvatskoj Vidošević će zbog kriminala završiti u zatvoru\". Prijatelju, saberi se i dođi sebi. Da ti je više ljudi u HDZ-u (čiji si izgleda glasnogovornik) ne bi ti se dogodilo da je ta tvoja stranka razbijena i na koljenima. Rješite se staraca, Hebranga i sličnih i imate šansu, ovako samo pokop.

VL
Avatar Jack_Bauer
Jack_Bauer
16:34 08.04.2011.

Meni se osobno nimalo ne sviđa ekipa koja stoji iza Primorca jer je jako opasno da takvi ljudi budu u mogućnosti utjecati na odluke naših državnih službenika. To je dio one iste ekipa koja nam je prodala bespilotne letjelice, protuoklopne sustave, a sada nam pokušavaju prodati i strojnice za oklona vozila i stare avione F16 koji su izbacivali fosfor na palestince u Gazi. To je ekipa koja želi graditi golf igrališta i „prateće sadržaje“, elektrane u okolici Zg, sustave za navodnjavanje... Zato bolje nemoj da ovo dođe do Primorca. :) Što se tiče reforme visokog školstva ne možemo ne primijetiti da skoro svako selo ima svoje učilište, a nedavno je komisija razmatrala zahtjeve da se dopusti osnivanje učilište na trećem katu u 50 kvadrata, bez WCa. Rezultat takvih mjera je inflacija diploma koje vrijede malo i ništa. Primorac je sjedio u vladi zajedno s aboliranim četnicima i nije se bunio protiv uhićivanja naših generala-prava hrvatina. Dosta nam je takvih političara!

VL
ZE
ZeljkoTrinaestic
16:39 08.04.2011.

Ajdemo dalje, ako ćeš o Hrvatstvu, tko je to osim Primorca odlazio na skupove i koncerte za zaštitu Domovnskog rata i branitelja. Tko je 6 godina odlazio u Čavoglave dok su ga javno prozivali i ljevi i desni političari (uljuđeni HDZ-ovci). Tada je Hebrang virio iz mišje rupe. O kojim ti to projektima pričaš, vidim da se Primorac bavi zdravstvom a ne F16. Što se tiče Veleučilišta dao im je šansu sada neka grade kvalitetu. Primorac je po nama ta nova, drugačija Hrvatska, jaki domoljub ali s pameću koja i u svjetu može otvoriti vrata.

VL
Avatar Jack_Bauer
Jack_Bauer
16:49 08.04.2011.

Ja se sjećam da je osim na koncerte Thompsona dolazio i na pravoslavne blagdane a na onima židovskim bio je u prvim redovima! Hristos se rodi! I ja sam nekada vjerovao u Primorca ali previše je on opasan da nass uvuče u ralje cionizma iz kojih više nećemo izaći živi a ako izađemo onda će nam nedostajati glavnih dijelova. Za mene je on potrošena roba koja je imala svoju priliku, a Sanader je mudro zaključio ovo što sam napisao. RH treba javno osuditi cionizam i razvijati odnose s muslimanima jer od židova nema puno koristi. Pozdravi mi Primorca ali mislim da ne trebaš jer on ovo čita. Rasprava je završena!

VL
ZE
ZeljkoTrinaestic
17:05 08.04.2011.

Trebao bi ti i dalje vjerovati u Primorca jer takvih ljudi u Hrvatskoj nemaš. Ponovit ću ti domoljub, forenzičar (započeo DNK identifikacije tisuće žrtava DOmovinskog rata), sveučilišni profesor (ne čoban ili nepismeni Saborski zastupnik), američki profesor, prijatelj s Izraelcima i amerikancima (nigdje ne isključujem muslimane) i čovjek s onosom (za sada jedini dao ostavku u Vladi i Saboru kad je bio na vrhu) , a nije trebao, mogli smo ga i dalje gledati kako zarađuje novčiće u \"poštenom\" Hrvatskom Saboru. Moj savjet, drži se argumenata, ne babljih priča. Zbogom.

VL
OB
-obrisani-
21:36 08.04.2011.

Primorac ... da to je onaj što je zastupao tezu da srednja škola mora biti obvezna! Genijalna ideja jer ionako imamo najviše nezaposlenih sa srednjom školom a po pravilu ta djeca koja izlaze iz današnjih srednjih škola su vrlo oskudno obrazovana i vrlo nesposobna za rad! No, za divno čudo imaju dobre ocjene pa me to nanovo vraća na polaznu temu ... školstvo nam je u lošem stanju pa bila srednja obvezna ili ne. No, to nije brinulo našeg Primorca(kako ovdje navode domoiljub i forenzičar ... valjda misle da je to najbitnije da se školstvo stavi na noge.

VL
OB
-obrisani-
00:47 09.04.2011.

Jesse Ventura on The View \"The Federal Reserve Runs The Country\" -YouTube

VL
OB
-obrisani-
01:14 09.04.2011.

Jesse Ventura je potpuno u pravu.......Politicke stranke u USA treba zabraniti ( prodaju nam laznu demokraciju).Ja tomu mogu samo jos nadodati....SVE POLITICKE STRANKE SVIJETA TREBA ZABRANITI.... Neka se svaki covjek za politicki ured bori sa svojim vlastitim sposobnostima.A politicka izbornaa jedinica mora imati pravo izglasavanja momentalnog povlacenja.......sa time da sve kazne za politicare koji izvrse ne zakonsku radnju moraju biti dvostruke Good Morning America: Former Governor Jesse Ventura Picks Fight With Feds Over 9/11 (04.04.11) - YouTube

VL
AN
Ana33
07:41 09.04.2011.

Ovaj rasistički \"genetičar\"... U što se razumije... Osim u ispitivanje \"ČISTOKRVNIH Hrvata?!... ( upitao se akademik Radman...)

VL
OB
-obrisani-
07:12 09.04.2011.

Nas (USA) kratkorocni budjet je odobren u zadnji cas.( a da kojim slucajem nije, otislo bi sve u 3;00PM ukljucujuci vas.Sad vidite mehanizam kojim se to moze postici)Tu se radilo u bilijunima .Ali iduce godine ce se raditi o trilijunima .I ne zaboravite da je to 2012 a tu ce godinu banda muziti do krajnosti. Pored uskracenih novih kredita, sto je uzrokovalo u 3-cem svijetu nezaposlenost od 30 % ( sto mislite ,sto hrani ovu pobunu u arapskim zemljama?), sad tomu jos nadodajte nadolazece veliko rezanje drzavnih rashoda i promislite sto ce se dogoditi.Ne bi bilo zgorega da se pripremite................Jesse Ventura je potpuno u pravu.......Politicke stranke u USA treba zabraniti ( prodaju nam laznu demokraciju).Ja tomu mogu samo jos nadodati....SVE POLITICKE STRANKE SVIJETA TREBA ZABRANITI.... Neka se svaki covjek za politicki ured bori sa svojim vlastitim sposobnostima.A politicka izborna jedinica mora imati pravo izglasavanja momentalnog povlacenja....... sa time da sve kazne za politicare koji izvrse ne zakonsku radnju moraju biti dvostruko strozije. Ovo je doba kopjutera i informatike.politicki program za iducih 10 godina( recimo)moze ocrtati narod putem referenduma i 51 %%% vecinom ( a to bi ukljucili prihode i visinu mirovine politicara).Ljudi ,nije li vam dojadila demoNkracija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Good Morning America: Former Governor Jesse Ventura Picks Fight With Feds Over 9/11 (04.04.11) - YouTube Jesse Ventura on The View \"The Federal Reserve Runs The Country\" -YouTube Ron Paul-Audit The FED-YouTube YouTube - End the fed theme song

VL
OB
-obrisani-
12:08 09.04.2011.

ana333 - to su četničke obmane, koje sotoniziraju sve hrvatsko nacionalno, pa tako i hrvatsku znanost, kulturu, jezik, ... Genetsko istraživanje porijekla su danas svjetski projekti, u cilju istraživanja porijekla i povijesnog kretanja naroda. Ta istraživanja ruše jugoslavenski mit ot o slavenskom porijeklu naroda ovih prostora, da su svi \"braća\" i da moraju biti ukalupljeni u jednu državu sa dominacijom najvećeg \"brata\" - sa poznatim ciljevima negiranja drugih naroda i njihovih prava na slobodu, povijest, jezik, vjeru, samobitnost, sa poznatim poslijedicama porobljavanja, genocida i zločinačkih masakara nad oko milijun ljudi u zadnjih 100 godina, a ista zločinačka protuhrvatska politika sprovodi se i danas

VL
OB
-obrisani-
12:14 09.04.2011.

Marsijanac - tu si u pravu da demokracija pogoduje zloupotrebama od strane raznih manjina, tako da onda stradava većina. Potrebna je nacionalna diktatura, tipa one TUĐMANOVE, u cilju zaštite većinske nacije od podrivačkog i zločinačkog djelovanja raznih belosvetskih probisvjeta i i vucibatina i domaćih petokolonaša

VL
SI
sinaj
16:31 09.04.2011.

lschmidt je napisao/la: _________________________ A ti naravno imaš diplomu u rukama koja te osposobila da govoriš o hrvatskom školstvu. Eh, danas svatko može biti školovan bez školovanja

VL
SI
sinaj
16:35 09.04.2011.

Mike Pence predložio ukidanje financiranja u iznosu od oko $ 317 milijuna, gdje je dio sredstava predviđen i za financiranje abortusa diljem SAD-a. ________________________________________ 317 milijuna za ubijanje nerođene djece i još milijarde za ubijanje diljem svijeta. Živjela Amerika i njihove korporacije.

VL
OB
-obrisani-
22:56 09.04.2011.

09.04.2011. u 16:31h sinaj je napisao/la: lschmidt je napisao/la: _________________________ A ti naravno imaš diplomu u rukama koja te osposobila da govoriš o hrvatskom školstvu. Eh, danas svatko može biti školovan bez školovanja ----------------------------------------- Za razliku od tebe koja sii prirodno zatupasta. I uporno to provjeravaš! Naravno i potvrdjuješ!

VL
AA
aabbcc
00:37 10.04.2011.

. U Americi se samo jos oruzje proizvodi a sve ostalo im je propalo. Izgleda sada uz oruzje proizvode i GLADNI narod, jer im treba gusara za RATOVE.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.