Del Ponte: Ja ne mogu, a Gotovina može k papi
Wikileaks otkriva: Na prigovor Carle državnom tajniku Layoli zbog odbijanja da je prime, odgovorili su: Neodgojena je.
Komentari 231
vatikan se ni dodanas nije ogradio od holokausta i zauzeo jasan stav...zato i nema nikakav kontakt sa hriscanskim i ostalim crkvama....a hrvatska je direktno njegovo kopile....naravno da su vatikan,nacizam i hrvatska neraskidivo i vecno povezani.
morales je napisao/la: _______________________________ Ne slažem se da mu je bilo dosta, jer po njegovoj faci kod uhičenja pokazuje duboku iznenađenost. prije će biti da su ga prodali oni koji su ga i nagovorili na to! Ali to je samo moje mišljenje!
eto...ja sam se cudio sto je ceo svet danima pricao kako je zaoravo gotovinica pao samo se u hr. nije pojavila prica....da ge ne obrukaju.....prijavio ga sretko kalinic srpskim vlastima zbog tovara kokaina koji je ovaj docekao ali ih zajebao.....jure pojeli,a ovaj im se izmigoljio.....patriotizam i medju kriminalcima....neka,valja to.
ha ha ha ha.....a kad se sjetim....Vlade Sanader-Kosor... . al su...puzali....i...plazlili....pred.....tom....Carlom......ha ha ha ...a ovi kripli . .na forumu...kao..FONZA...i slični.......su im ljubili...gujice...ha ha ha ..koje ljige..
Kad se drugima sudi, onda je to pravda, a kad se nas dohvati, onda je to krivda.
Šargarepice moja malena.......cvilio si ti kao malo psete kada te je Gotovina nagazio.....sada samo možeš lajati preko ekrana..........cuko moj bubuljičavi ........
Insitut Kršćanske braće podnio zahtjev za stečaj. Odvjetnici žrtava procjenjuju da je bilo više od 50 odštetnih zahtjeva SEATTLE Katolički red koji vodi škole diljem Sjedinjenih Država postao je drugi crkveni red u toj zemlji koji je podnio zahtjev zaa stečajem, zbog odštetnih potraživanja za seksualno zlostavljanje, izvijestio je u petak dnevni list The Seattle Times na svojoj web stranici. List navodi da je da je Insitut Kršćanske braće, sa sjedištem u New Rochelleu, u saveznoj državi New York, u četvrtak objavio priopćenje u kojem navodi da je od okružnog suda u New Yorku zatražio pokretanje zaštićenog stečaja prema Poglavlju 11. Većina predmeta vezana je uz slučajeve navodnog zlostavljanja u sada zatvorenoj školi Briscoe Memorial u okolici Seattlea, u saveznoj državi Washington. Red Kršćanske braće nije objavio koliko tužbi za zlostavljanje postoji protiv njega, ali odvjetnici žrtava procjenjuju da se radi o više od 50 odštetnih zahtjeva. Isusovački red u regiji američkog sjeverozapada proglasio je stečaj 2009. nakon nekih 200 zahtjeva za odštetu.
Srbski junaci - zemunski klan.....hahahaha.......drogeraši,krezavi kriminalci i likovi sa tjeralica
30.04.2011. u 13:28h splićanin_No1 je napisao/la: ++++++++++++++++++++++ Ma tko se to usuđuje blatiti tužitelja koji je \"dream team\" za svakog šugavog antihrvatskog kukolja,odnosno jugoudbaša !
svi su je pljeskali po glavuši samo su joj se naši hadezeovci zavlačili u stražnjicu. Ja mislim da ih još ima u njoj. FONZA@ ++++ da postoji odličje za budalu ja mislim da bi ti bija prvi nositelj za ovuu izjavu o njemačkim fašistima. Započeli ww2,pobili milijune ljudi,spalili po Evrope itd,itd,i oni su nevini. Reci mi di rastu takvi idioti ?????
30.04.2011. u 13:50h love joe je napisao/la: A ti se polakomio za lovom,vidim ja.Žao ti da i tebe nisu zlostavljali.Sad bi već bio u mirovini sa debelom apanažom.
30.04.2011. u 13:52h vidimškoj je napisao/la: ++++++++++++++ splićo,koliko zapravo imaš računa ovdje ?
0.04.2011. u 13:39h Šargarepa je napisao/la: vatikan se ni dodanas nije ogradio od holokausta i zauzeo jasan stav...zato i nema nikakav kontakt sa hriscanskim i ostalim crkvama....a hrvatska je direktno njegovo kopile....naravno da su vatikan,nacizam i hrvatska neraskidivo i vecno povezani. +++++++++++++++++++++++ Glupi četnici,prvi ste počistili Židove i još se javno hvalisali Fureru ! Inače Holokaust se odnosi samo na Židovem,ne i na četnike.
@BCA Stvar pogleda, meni izgleda savršeno smiren i hladan. Zamisli sebe kako bi reagirao u takvoj situaciji, pa usporedi :)
0.04.2011. u 13:55h Rambo 1 je napisao/la: Savo Bitango,ovaj si puta pravu is.Sve su to ulizice i uvlakači.Nitko ne bi dao ostavku iz moralnih razlioga i uvijek su spremi za osobni interes lizati shupak.
Eee babetino jedna stara... Kada budes posteno radila svoj posao, onda ces mozda moci k Papi!
Škoju moj lijepi.....dali si ikada za Britance rekao da su kriminalci - svjetski......koji su započeli stotine ratova , opljačkali cijelu zemaljsku kuglu , ISTRIJEBILI nekolicine naroda , i dan danas izrabljuju DRŽAVE u Africi , Aziji........no ti si glup a možda i \"sluga pokorni\" pa to ne smiješ spominjati.........II sv. rat je bio kao i svi ostali ratovi.........no Njemci su izgubili - pa su sada čudovišta (mada normalni Englezi,Francuzi,Amerikanci,Rusi to odavno tako ne misle - samo vi budalasti smradovi o tome pričate kao i o tome da su Hrvati - ustaše ).....
al ima srece u nesreci....za tih 30 god. gotovinica ce imati vremena da zavrsi osnovnu skolu,da se opismeni,nauci da cita i pise....mozda i neki zanat izuci,za klonfera ili sustera.....da izadje ko covek odande i zapocne novi zivot bez kriminala....ima nade za njega....ima,ima.
toliko je gadna da bi mora mome maltezeru pokrit oči da mi ne dobije stres ako bi je ugleda. Ranije kad bi je prikazivali na tv redovno bi minja program radi njega.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@BCA Pa zar ti stvarno misliš da su na Gotovinu naletili onako na ručku? Njemu je vjerojatno bilo dosta takvog načina života, a onakvo uhićenje je čisti dogovor, jer da je htio bježati do kraja, sumnjam da bi ga ikadaa našli. Istinu o tom razdoblju bježanja vjerojatno nećemo nikada saznati, ali jasno je da je uhićenje ipak bilo samo predstava, što ti pokazuje i to da je sve lijepo snimljeno itd.