Del Ponte: Ja ne mogu, a Gotovina može k papi
Wikileaks otkriva: Na prigovor Carle državnom tajniku Layoli zbog odbijanja da je prime, odgovorili su: Neodgojena je.
Komentari 231
- TO nije moglo k Papi zato što nisu mogli odrediti spol
List “Hrvatski narod” o tome kaže: “Ako je papa primio ustašku delegaciju, čak u neuobičajeno vrijeme, tj.uveče, to predstavlja poseban vid pažnje i poštovanja prema ustašama i samom Paveliću. Dobri poznavaoci običaja Vatikana ističu da se nikada nije desilo da bi u nedelju, i k tomu još kasno uvečer Sveti otac bilo koga primio u veliku audijenciju, pa se ova gesta njegove Svetosti pape Pia XII tumači kao vid posebne pažnje ...
Niti deda niti baba !
I bilo je otprilike tako jer fotografija koju objavljuje Večernji pokazuje kako Gotovina ljubi ruku pokojnom papi Ivanu Pavlu II., u vrijeme jednog od njegovih dolazaka u Hrvatsku. Znamo i da je drugi Hrvatski ratni zločinac Hrvat Tito isto posjetio Papu to je tipično za Vatikan da se druži i utoćišće pruži svima ...
\"Kada papa Benedikt XVI u Vatikanu primi ustašu, pjevača Marka Perkovića Tompsona to mnogo govori o Rimokatoličkoj crkvi i hrvatskom kleru koji je organizovao bliski susret pape sa tim opskurnim likom.\"
\"Ja sam Tuđmana dočekao na aerodromu, već je bila ponoć, i rekao mu da su Izetbegović i Silajdžić u Zagrebu i da hitno traže razgovor sa njim. Onda se u razgovor upleo Gojko Šušak i rekao: \"Predsjedniče, ne. Neka dođu sutra, neka se najave. Nema smisla da ih ti sada po noći primaš, pogotovo zato što si umoran, dolaziš iz Kine.\" I onda je Tuđman rekao: \"Ne, ne. Neću ga sada primiti.\" Ja sam rekao: \"Dobro, onda mu ja moram saopćiti da se nećete susresti, jer on sutra ne može, sutra ima prijem kod Pape.\" Onda je Tuđman, onako malo povišenim glasom, upitao: \"Pa, kako to: Papa prima Aliju?\"
karla del ponte ti si jedno pokvareno četničko kopile i zato te papa nije htio primiti pokaj se za svoje grije dok nije kasno
Pa nisu Vatikan, papa i velikocrkveni dostojnici isto što i hrvatski političari. To je jednostavno neusporedivo i to se vidi po svemu kao i ovom detalju. Carla Kvazimodo del Ponte je jedna odvratna muškobanjasta i pokvarena babetina koja je u duši neusporedivo ružnija nego li je to izgledom, i u Vatikanu je nisu primili da se tamošnji kardinali i svećenstvo ne bi ubanadačili kad bi je vidjeli, a to bi na svećenstvo ostavilo duboke traume i posljedice na psihu. Ali, prepotentna, kakva već jest, puna sebe i ohola do bola, to je kompenzirala kod naših ustravljenih i takozvanih političara, sitnih duša, bez grizodušja i onoga što se nalazi kod svakog pravog muškaraca u međunožju. To su mahom amoralni tukci koji samo turliću na domaćem planu a je li nešto iz inozemstva odmah se šćućure, obore glave i slijepo slušaju i izvršavaju sve što od njih zatraže ovi bjelosvjetski jebivjetri i hohštapleri. Još ih na koncu pitaju jesu li dobro sve izvršili i treba li im još što. Da imaju rep, vjerojatno bi toliko njime mahali i rashlađivali Sabor da bi klimu mogli komotno isključiti. Pa što je onaj tko mu netko iz neke strane zemlje uđe u vlastitu kuću, ispremeće mu sve u njoj i naredi mu da će sve biti po njegovu kao i sve drugo kako mu on kaže i uz to se posprdno ponaša i sve svojata - 1/1 ? A to su ovi, takozvani naši političari, upravo i dozvolili, a sve zbog judinih škuda i fotelja. Mogu li pasti još niže ?
Srbi su se pripremali za rat davno prije Tudjmanova dolaska na vlast u Hrvatskoj. 1985 je napisan Memorandum SANU sa granicama \'velike srbije\' do Karlobaga. Navalili su na tudje i dobili teske batine. Sta ste dirali mecku za p**ku ?? Iz tzv krajine su protjerali 10 puta vise Hrvata, godinama drzali pod svojim terorom trecinu nase zemlje. O tome sute, podmukli bradonje. Zlocin ne opravdavam nikada, ali \'hteli ste da se bijete\', sada te svoje pesme o salati za Hrvate pevajte u ciganskomu gradu Beogradu !!
Ma ko jebe mater toj svicarskoj ludi. Nikad ta lujka ne bi dobila generala Gotovinu da nije bilo hrvatskih izdajnika. Ziveo vatikan i USA. Jebem mater svim hrvatskim veleizdajnici ... ... ... ... ... .. BOG I HRVATI
- Dabro je da nisu opet stavili sliku one praseće njuške
to je samo dokaz za koga katolici vjeruju da je pravi krvnik: karla del ponte, a ne ante gotovina!!! govna jedna, stavili su nam EMBARGO na uvoz oružja, da nas četnici lakše pokolju!!! nikad to nećemo zaboraviti! da Bog daa se karla del ponte zajedno s njima pekla u paklu kod crnog vraga kojem vjerno služi!
E tako ti je to, srce moje malo. Gotovina je heroj jednoga naroda koji je zudio za slobodom i uspio se obraniti od visestruko nadmocnijeg neprijatelja. Ti si jedna obicna beznacajna ljigava kreatura bez ikakve zasluge za bilo koga. Pa koga da onda Papa primi?
A ovdje ju je naša politička banda dočekivala sa \"crvenim tepihom\" punih gaća,da joj se nitko nije usudio suprotstaviti.....Lijepo se i posprdno samoreklamerka carla osvrnula u svom dokumentarcu o \"liku i djelu glavne Haške tužiteljice\" i na tu hrvatsku tzv.. elitu, bez kičme i morala.
kak ne kuže ima samo sedam zapovjedi - ne laži, ne ukradi i ne ljubi ženu ili malog muškića - kao kod muslića - kaj nam paše to buju zapovjesti. Don vinko brata educiranog u vatikanu-lopova upoređuje sa isusom, a miklen mali iz glasa koncila kaže za sve su krivi adam i eva i Račan. Što misli taj mali tko je Bogu draži licimjeri ili humanisti?
Ova ružna, stara, zločesta i čangrizava baba nikako da se smiri i makne tamo gdje joj je već odavno mjesto...
Bože oprosti ali moram napisati:dao Bog da krepala.
trebalo je nju dobro na redaljku pa bi bilo mira na Balkanu nazalost,nikog zivog u redu,svi se razbjezali kad su ju vidjeli
ona kravetina Karalina del Ponte brani srbende,zna se zasto niko ziv na svijetu ne bi ju jebo i da mu platis,a njih stotinu se izredalo na njoj,eto,zato ih nagradila
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I ovo je jos jedan dokaz kako se danas Katolicka crkva progoni u svitu....Tu ne triba zaboraviti niti skidanje krizeva u javnim ustanovama pogotovo u EU....Zivim u inozemstvu i u mojoj opcini su vec davno uklonjeni svi krizevi koji su stoljecima bili tu....Danas je najteze i najopasnije biti Katolik!!!