Del Ponte: Ja ne mogu, a Gotovina može k papi
Wikileaks otkriva: Na prigovor Carle državnom tajniku Layoli zbog odbijanja da je prime, odgovorili su: Neodgojena je.
Komentari 231
cvilite i skvičite....nad sudbinim.....generala.. . a istovremeno,,,,,dižete u nebesa...zločinca Tuđmana zbog kojeg ovaj robija . jesu li vama sve koze na broju????....a da malo odete kog psihijatra ???
pa nije samo tudjman kriv...nije on sam uzeo pusku i noz,vukao top i granatirao,ubijao,pljackao i silovao....svi su podjednako krivi,od redova do generala.
ona bi u Vatikanu jedino mogla posjetiti egzorcista...
deda čuvaj da ti taj lopov gotovina ne ukrade vuru ili prsten
30.04.2011. u 13:06h Šargarepa je napisao/la: 30.04.2011. u 12:58h Rambo 1 je napisao/la: ++++++++++++++++++++++++++++ Ova dva šugava i jadna srbadina,gladni su i očajni. Raspadom Srbosmradije,ostali su bez svojih lezilebe privilegija i sad parazite nema više tko da hrani. Zato se ovdje izdrkavaju do besvijesti. Valjda im to ubija osjećaj gladi. Glavno da je Srbosmradija zauvijek krepala.
30.04.2011. u 12:53h teoodd je napisao/la: Sargarepa ne idi psihijatru za tebe nema ljeka... +++++++++++++++++++++++++++ Ima ,ima,elektrošok terapija ko stvorena za njega,a još da ja puštam struju......
Stara olinjala masonska kera.......heheheh........kako su je \"otpepali\".........e kad bi i ove naše piz.. se ponašali kao i ostali normalni premijeri i predsjednici............
deda jel ti to gotovina puši luleka
30.04.2011. u 12:46h johnxxx je napisao/la: Carla Del Ponte je ili židovka ili protestantkinja. U svakom slučaju, ne baš jako pametna, ali zadojena bolesnom mržnjom. +++++++++++++++++++ I Del Ponte i Brammertz su pomno birani od MI6.Nije bilo teorije da netko normalan dođe na to mjesto ! Zapravo Kanađanka Louise Arbour je bila dovoljno neovisna od politike pa im nije odgovarala i onda su poslije nje instalirali zanosnog i neodoljivog Carla.
...pa Argentina i nije tako -sigurna zemlja..., a staroj-fukari su Crkvenjaci dobro odgovorili .., iako su to bile \"informacije\" od Save Strbca..., bas´se je Delpontica usrecíla..!!??
blaženi ivan pavle drugi raspao se od zloćudnog tumora
Da tužitelj(ica) od pritvorenika kojeg obrađuje traži dozvolu za posjet, tako nešto glupo još nisam odavno pročitao, a nekidan sam čitao Ivkošića. Idem sad pročitati Dujmovića da vidim hoće li uspjeti nadmašiti ovo....
Ma gospodo forumaši, bez da vrijeđam ičiji ponos, domoljublje, kako je presuđeno Gotovini i sl. ne mogu a da ne prokomentiram: 1. Ako se Gotovina odlučio na bijeg, bilo sam ili u dogovoru s kretenima, ili pak s suprugom, onda se zabiješ u vukojebinu u kojoj te nemogu naći 10 CIA, sateliti, doušnici, lovci na glave i sl. Onda se pomiriš s jebenom sudbinom bjegunca i na tome ostaješ do smrti. Ne šetaš po restoranima po poznatim ljetovalištima, ne jedeš u sali koja je poluprazna i gdje te svatko može vidjeti. Ne koristiš mobitel, internet, telefon, pisma. Za tebe su to zabranjene radnje do vijeka i amen. 2. Iskustva iz II. svjetskog rata govore da su Vatikan i američke obavještajne službe pomogle brojnim nacistima u bijegu. Eklatantan je primjer otac američkog space programa, nacista, kojeg su zajedno s još 12 nacista sebi doveli Amerikanci jer su im ovi predali 35 tona materijala nacističke njemačke. I nitko nije za to u povijesti Amerike odgovarao, čak niti pitao za ičiju odgovrnost. Jedan od najvećih nacista po odobrnju Amerikanaca ustrojio je Njemačku obavještajnu službu. Poanta, sve je ovo jedno veliko sranje osim pišanja!
O Haaškom sudu najbolje govore \"poštenjačine\" i \"časni suci\"...........šljam \"belosvetski\".........
bez love-joe,..samo ti pati...i uzívaj u mazohizmu , mizerijo!!
Sad vidimo kako su normalne države i dužnosnici tretirali tu babetinu. Pa pogledajte reakciju direktora CIA-e, dakle i oni su bili na našoj strani, a naši političari su i to uspjeli prokockati! Čovjek bi pomislio da je to nemoguće, ali kod nas je očito sve moguće! P. S. Pogledajte koja država je uvijek bila uz nas, pa malo povežite s napadima na Crkvu. I zapitajte se zašto je morbidna priča o svećeniku pedofilu (koja je toliko smiješna da je i budali jasno da nema veze s istinom) izašla baš na dan na koji je izišla - dva dana nakon Uskrsa!
jbg...da gotovina nije prevario zemunce,nikad ga ne bi uhvatili,dali mu posao a on ih izradio....s druge strane,imao je srece jer je mogao da zavrsi ko jure u gulasu i bude bukvalno pojeden.....glupa jajara i lopov.
Kome smo mi pruzali crveni tepih za docek. Umijesto da ju je neko maljom spuca Po odvratnoj. Faci. pLJUC
toliko je gadna da bi mora mome maltezeru pokrit oči da mi ne dobije stres ako bi je ugleda. Ranije kad bi je prikazivali na tv redovno bi minja program radi njega.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i NDH i pavelica je prvi priznao i blagoslovio papa pie.....ista je prica i sa ovom drugom hrvatskom.....prvo priznanje i podrska neoustaskoj tvorevini je stiglo iz vatikana i ovog balavog pape.