Cijene lete nakon Uskrsa: Hrana će poskupjeti, i to minimalno 5 %
Trgovci će napraviti sve da veći dio novih troškova prebace na dobavljače i distributere, a dio na vlastite uštede, broj djelatnika, bruto plaće, nepotrebna ulaganja i slično.
Komentari 82
BRANITELJ-MUP Blaženi kapitalizam, zar ne? Za kapitaliste, naravno. Jer, slušaj ovo - hrvatska poduzeća su u Hrvatskoj u prvih 9 mjeseci 2011 ostvarila dobit od 24,5 milijarde kuna. Nije li to prekrasno?
DŠ2709 je napisao/la: Branitelju, smiri malo hormone! Tih pet kuna nisi obvezan platiti ako plaćaš internetskim bankarstvom. I tko te tjera da budeš T-comov pretplatnik? P. S. Piše se \"plaćanje\". ___________________________________ isprike, tebi za gramatiku. Lapsus! Ali kako će onda onda oko 1 mil. umirovljenika na internet bankarstvo? Misliš da oni surfaju ko ti..he..he..he
glavno da se cijene usklađuju sa EU a kak bu narod preživjel nije važno linić nas zadužuje,čačić sve rasprodaje rusima -stvarno sposobna vlada
28.03.2012. u 10:48h mravac8 je napisao/la: BRANITELJ-MUP Blaženi kapitalizam, zar ne? Za kapitaliste, naravno. Jer, slušaj ovo - hrvatska poduzeća su u Hrvatskoj u prvih 9 mjeseci 2011 ostvarila dobit od 24,5 milijarde kuna. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Od istih tih poduzeća država država otpisuje 25 milijardi \"nenaplativih\" poreza! U redu, ali, imaju li ta poduzeća kakvu imovinu, da li se što zaplijeniti, oduzeti?!
Treba imati u vidu da trebaju i plaće ići gore - za to se treba boriti a ne kao ovčice kukati. Treba reći sindikalistima da pišu pisma predsjednicima uprava o korekcijama plaća te da radnici ne mogu financirati inflaciju i ostala poskupljenja.
glavno da se cijene usklađuju sa EU a plaće i mirovine mizerija linić nas zadužuje,čačić sve rasprodaje rusima-stvarno sposobna vlada
DŠ2709 je napisao/la: T-Mobile i T-Com račune možete platiti u T-Centrima bez naknade – na tzv. Platomatima, samouslužnim uređajima za naplatu i to samo original uplatnicom, a ukoliko nemate originalnu uplatnicu iznos s vašeg računa možete platiti na blagajni T-Centra uz naknadu od 5 kn. ____________________________________ Mora da radiš u T-Com! Dobro ga podržavaš! Nastavi!
chupakabra A, ne, ne ....... plaće će u najboljem slučaju ostati iste ako se neće smanjiti .... kriza je i to već godinama, čuo si, zar ne? Sindikalisti ti tu ništa ne mogu čak i da hoće, naime POSLODAVAC određujee plaću a on može uvijek kazati ..... u Hrvatskoj ima 320 tisuća nezaposlenih ako ti se ne sviđa plaća .......... promil A čuj ....... vjerojatno je nastupla zastara pa se dugovi zato otpisuju.
Iako su te naknade potpuno nebitne kada narod razbacuje novce na kruh i mlijeko koji su suvišni u ljudskoj prehrani. Isto tako na štetne Kraševe i Dukatove proizvode koje ne bih dao ni neprijatelju. Pored toliko voća i povrća našaš narod kupuje otpad u vidu mliječnih proizvoda i kruha prepunog aditiva. Užas!
glavno da se cijene usklađuju sa eu a plaće ostaju neusklađene linić nas zadužuje,čačić sve prodaje rusima-stvarno sposobna vlada
jsestak @ je napisao/la: glavno da se cijene usklađuju sa EU a plaće i mirovine mizerija linić nas zadužuje,čačić sve rasprodaje rusima-stvarno sposobna vlada ------------------------------------------------------------------------------------------------- Kada bi se cijene usklađivale sa EU onda bi padale a ne rasle. Pretjerali su u svemu,nerealne cijene lančano su povisile sve troškove.
Nije istina, cijene hrane rastu u cijelomu svijetu. I tko je nama kriv što se ne znamio prebaciti na domaće proizvode i kupovati izravno od hrvatskih poljoprivrednika...
Mogli smo lijepo uvoziti jeftinu naftu iz Irana...ali ne, moram se naguziti Europi i uvesti sankcije Iranu jer su tako odredili \"demokrati\"
Ako place padaju, porezi rastu, rezije rastu, nafta raste, struja raste... Odnosno sve raste, ja bi pitao nase bajne politicare kako oni misle podici broj zaposlenih i tko ce pametan otvoriti obrt ? Evo meni kao ekonomskom laiku je to totalno nejasno. Sto da ja otvaram bilo sto, ako narod ima manje para, znaci manju kupovnu moc. Da se mucim i znojim da lezilebovici na proracunu mogu i dalje ispijati kavicu, a kada im dodjem po nesto da me salju od vrata do vrata ?!?! Jok.
Nakon Uskrsa, cjene ce uskrsnuti
Nije jasno zakaj sad svi vriste. Birali ste SDP i HNS, pa ih sad i imate. Ak nemate za hranu onda probajte: Predjelo: Juha od IDS-a Glavno jelo: Pisanica od SDP-a u vodenom umaku i Dessert: Savijacu od HNS-a uu satou od dravske vode. Kad ste ove birale, onda vam i takav menue mora odgovarati. I zato nema nikakvog jadikanja. Ak netko ne vjeruje, nek pita Munizabu iz Jutela (HTV).
Znalo se i prije izbora da ako crvena opcija dodje na vlast da ce poskupjeti hrana,komunalije,porezi itd...itd...Uzivajte,birali ste sami.
činjenica je da je kriza i da bi i hdz da je ostao na vlasti bio prinuđen vući slične poteze ne zato što su bolji od ovih nego zato što su jednako loši i nemaju vizije kao niti sadašnja vladajuća garnitura problem je u tome što su mediji i sadašnja vlast u predizborno vrijeme stvorili famu da će idući dan nakon silaska hdz s vlasti nestati nezaposlenost, pasti tečaj eura i franka, svi imati plaću, povećati mirovine ........ umjesto da su rekli bit će teško ali drugaćije ne može, a mi ćemo dati sve da to bude kratko
Nije važno kako je Hrvatima.Važno je što partija kaže. Ako partija kaže da nam je veći porez bolji za nas, moramo prihvatiti. Isto smo doživjeli i prvih 45 godina.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Branitelju, smiri malo hormone! Tih pet kuna nisi obvezan platiti ako plaćaš internetskim bankarstvom. I tko te tjera da budeš T-comov pretplatnik? P. S. Piše se \"plaćanje\".