Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 132
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Rast PDV-a
Povratak na članak

Cijene lete nakon Uskrsa: Hrana će poskupjeti, i to minimalno 5 %

Trgovci će napraviti sve da veći dio novih troškova prebace na dobavljače i distributere, a dio na vlastite uštede, broj djelatnika, bruto plaće, nepotrebna ulaganja i slično.

Komentari 82

OB
-obrisani-
23:58 27.03.2012.

Evropa danas \"Zvao sam se Giordano Bruno, spalili su me na lomači, kad sam izdahnuo u njihovom smislu pristojno, kao ugledan veleposlanik i gavan Voltaire, triput su me izbacili iz groba. Pojavio sam se u ovoj ludnici kao Bakunjin, pakk su me gonili do smrti kao bijesno pseto, a kao Hercen ili Mickiewicz ili Spopin umro sam u izgnanstvu od ovidijevske tuge za rodnim zavičajem. Pregazili su me kao Petöfija, a kao prezreni Jehudija Heine i danas sam još njemačka sramota. Zaklali su me kao Landauera, a moje lordovsko ime Byronovo nepristojno je izustiti glasno u torijevskim krugovima sve do dana današnjega. Predao sam dušu Nečastivom kao paralitik Baudelaire, a kao Verlaine pisao sam himne Bogorodici, ali ni to mi nije pomoglo. Uprkos tome ubajbučili su me i žigosali zbog moga nemoralnog života. Pobjegao sam u tropske groznice kao Rimbaud, među Polinezijce na Tahiti, u ludnicu kao Van Gogh...\"

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
05:23 28.03.2012.

Sto prije pukne, prije ce na popravak.

VL
BA
barbaizamerike
06:06 28.03.2012.

tesko i pretesko za hrvatski narod jer vecina slabo zaraduje a mnogi su bez posla a mnogi ce jos i da ostanu bez posla ali moze i gore da bude ako skoci cjena nafte a moguce su i susne godinee bez kise.povjest se ponavlja i hrana ce biti najvaznija

VL
VI
Vito
06:21 28.03.2012.

Cijene lete nakon Uskrsa Zar ISus nije i sam uzletio nakon Uskrsa? Zašto ne bi i cijene?

VL
BA
barbaizamerike
07:10 28.03.2012.

skupo skupo biti ce jos skuplje

VL
BA
babica05
07:14 28.03.2012.

fali todoriču para pa jadan mora dizati cjene

VL
SA
sanna48
07:25 28.03.2012.

najveca iluzija koju imaju hrvati je da su im za sve krivi srbi i komunisti. Za ekomomsku situaciju u kojoj se Hr sada nalazi je krivo politicko vodstvo koje su izabrali sami hrvati...sto god sada imate SAMI STE IZABRALI, a pomogla vam je i vasa hrvatska prepotencija ....Gledajte na sto vas je doveo taj vas kompleks vise vrijednosti. Odrali su vas do gole kosti, prodali drzavu na bubanj. Proslo je vise od 20 godina kako je Hrvatska slobodna i TOTALNO JE OPUSTOSENA, i sada jedina nada je EU jer na zalost Hrvati su uvijek bili dobre sluge i losi gospodari.

VL
GA
gamsty
07:31 28.03.2012.

PLAN 21 je uspio! Opljačkali su vlastiti narod, podigli im PDV, gorivo, strujru, plin, komunalije, sve što su mogli, doveli vlastiti narod na rub bankrota, kako bi mogli manipulirati njima i lakše uzet sve što imaju! Predivno!

VL
Avatar dariodario551
dariodario551
07:33 28.03.2012.

pih 5 %

VL
PR
promill
07:36 28.03.2012.

Milanovićev poučak: 123÷2=125 ! E moj Zoki!

VL
BB
brle brkić
07:51 28.03.2012.

Neka poskupljuju narod se već pomalo odvikava konzumerizma nakraju ce moć i zatvoriti te trgovine.

VL
AL
alphazulu99
07:54 28.03.2012.

Ukoliko netko ne zna, mi smo drzava u kojoj se ta hrana moze proizvoditi.

VL
SE
serđo
08:05 28.03.2012.

a hoće li ekipa pašteta&jeger imati za paštetu i jeger jer su to očekivali od partije da im da još više nego prije, pa su glasovali za nju, iako ju baš i ne vole? a onih 50% koji su ostali doma crkavati na kauču jer ih se državna vlast ne tiče i imali su još za dovoljno paštete i jegera, a svi su im kao isti, imaju li sad za paštetu i jegera? sad svi viču kako komunisti nemaju pojma. e pa tako je to, sad crkavajte i dalje doma.

VL
FR
fran108
08:06 28.03.2012.

izgleda da su \"EU 2oo7 ulazak \" sudovanje oko granice sa slovenijom izključivo na haškom sudu \" ispali malo skuplje i neugodnije što se očekivlo. pa če sada pivo i pašteta uz đoleta , brenu i bajaginu muziku koštati sve više i više.

VL
MI
mihan
08:09 28.03.2012.

@ promil 123+2=125! premijer ne razumije da onih 123 nece biti 123..nego vece,pri kalkulaciji se koristi znak mnozenja a ne sabiranja a to je drugi par opanaka u konacnici..Zadatak treba razumiti da bi ga mogao rijesiti!!!??

VL
OS
osvrt
08:15 28.03.2012.

Stručnjaci za upropastiti i ono malo što je ostalo. Uz zabrinuti pogled koji traži razumijevanje svekolikog pučanstva....

VL
SA
sanna48
08:15 28.03.2012.

fran 108...kao sto sam rekla opet se sve svodi na doleta, bajagu i brenu...kad bi barem samo u tome bio problem...ljudi dragi pa sta vam nije jos jasno...unistili su dragulj od zemlje...pa zar je nama potrebno da uvozimo prehrambene proizvode...pa mozemo hraniti cijelu Evropu...ali sve je pokradeno...ma slusat cu ja i Thomposona nije u tome problem...Prodaja PLIVE i sl nama se prokazuje kao investicija stranog kapitala u Hr....pa ljudi dragi sta ste slijepi...kakva investicija...cista kradja.

VL
OS
osvrt
08:17 28.03.2012.

Naši političari kao slon u dućanu. Uđe, sve izgazi, uzme što mu paše i iza sebe ostavi pustoš.

VL
BA
BandaZG
08:18 28.03.2012.

Evo, mali trgovac mi hoće prodati litru Dukatovog mlijeka za 8 kuna, pa kako onda neće propast?

VL
JO
John80
23:54 27.03.2012.

To će još povećati deficit zahvaljujući uvozu tih proivoda koji će se kupovati u Mađarskoji i BiH. Danas već imamo dvostuko veći uvoz od izvoza uz zahvaljujući fiksnom tečaju. Svaku je potražnju je moguće zadovoljiti uvozom inozemne robe. To što se povećava inozemni dug i rasprodaje obiteljsko srebro izgleda nikog ne zabrinjava. Kada padne rejting i ne bude više moguće zaduživanje i samim time nema novih posuđenih eura ode Hrvatska u Grčku. Ili netko misli da će nam Rusi prodavati svoju naftu za kune... Već viđeno - par nepar.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.