Čačić: U Hrvatskoj se urušava plemenski mentalitet
Čačić očekuje pobjedu na parlamentarnim izborima iduće godine, a strateška okosnica buduće Vlade bit će, veli, SDP i HNS
Komentari 74
Bolje da CACIC SPOMENE UBS-BANKU U SVICI I PARE KOJE SE TAMO NALAZE NA NJEGOVO IME..........
Ak ovi dodju na vlast tad cemo stvarno postat pleme! Al ja se ne brinem jer ce prije izbora vecina njih kukurikat u remetincu
e da su bar njega mađari a ne on njih!
. Ako ubojice budu pobjeđivale na izborima onda pišam po cilom Markovu trgu uključujići Pantovčak
Postoji li kakva pravomoćna presuda protiv Čačića? Kako znate da li je kriv ili se radilo o nesretnom slučaju? Ako je napravio teško krivično djelo kako to da ga Mađari nisu zadržali u pritvoru? Ili mislite da i Mađarskom vlada UDBA?
admine, ostaju samo komentari koji kenjaju po Čačiću!
Admine a koje su to moje rijeći bile neprimjerene???? Molim odgovor na privatnu mail adresu!!
TAKOZVANI SLJEDBENICI HRVATSKIH PROLJEĆARA, UMJERENIH NACIONALISTA , MESIĆEVIH DETUĐMANOVACA, ONIH KOJI BI BILI DA SU BILI UMJESTO TUĐMANA, ONIH KOJI DA SU BILI A NISU BILI JER SU \"LIJEVE SERONJE\". Ukratko, oni su sve da su a nisu bili na mjestu Tuđmana - govori apologizam narodnjaka, čovjek koji o politici iz rakursa politike zna koliko i o troškovniku za građevinske radove. Čovjek iz plemena zvanog Hrvati, sljedbenik onih proljećara koji su se s Beogradom svađali jedino zbog novaca a kad je trebalo staviti glavu iz guzice i obraniti nas od velikosrpske agresije, sljedio je djelitelja i agresora na BiH, Tuđmana. Stvarno jedan dosadan, nedosljedan lijevi seronja
▄▄︻┻┳═一 ˑˑ ˑ ˑ ˑˑ CCCC .......................ispišaj se ti moj šjor po rivi di ste si žile rezali za dr.Ivom i njegovom Šeksiću i Jacici, a ovaj striček Čačić će i tebe i ostale s rive izvuć iz tih govana koja gutaš mada toga nisi, jadan i bidan, ni svijestan
Opet prostitutka o poštenju! Bože dragi, istina je: ljudska pokvarenost, bedastoća i svemir stvarno nemaju granica. Dalje ne pišem da nebi postao obrisan (mislim moj komentar ), kaj mi se u zadnjevrijeme događa dok pišem o gosponu ratkecu (kradimiru).
Jedino se još drži ulizička utvrda Coning, poslušnike debelo plačaš za vjernost, zato drugima dereš kožu. Nemaš puno istomišljenika, već puno plačenika koji za dobru lovu pišu lijepe riječi o tebi po portalima. O tvojoj dobroti i stručnosti cijela država ima mišljenje, i to vrlo nisko!
ha javio se pravi. olos koji je drmao omladnom varazdina kome je komitet dao stipendiju obrazovanje i naravno povlastice. nema on veze s proljecem koliko i zmija sa toplokrvnoscu a jos manje je postenjak. u HNS je jer ga financira preko svojih firmi. pametnije bi mu bilo da vrati dug koperantima koji su radili za njegove fantomske firme. osobno kad dojdem do dna potrazit cu ga da me savjetuje kako dalje
ma kaj ce koning cacicu kad ima HNS. nije pusicka glavna. ona je samo staniol da bi sve bilo zapakirano u kulturno intelektualni omot. cacic ne zna niti gradjevinski troskovnik napisati jer mu i ne treba pisati isti kad si kupi arhitekta za to. sam se nije nikad vruc vode napil. a za one koji ne znaju HNS je isto sto je i HDZ. nema nikakve razlike. lopine su uvijek uz politiku i medije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
eh,da je bar on umisto onoga trumana.........................