Čačić: U Hrvatskoj se urušava plemenski mentalitet
Čačić očekuje pobjedu na parlamentarnim izborima iduće godine, a strateška okosnica buduće Vlade bit će, veli, SDP i HNS
Komentari 74
+ - 16.12.2010. u 15:40h piccolo je napisao/la: IDujas ..............a onda si biraj Šeksa, Hebranga i Memedija pa uživaj............. /* */ Tebe sigurno nebum pital za savjet, jer si u svom guzolizačkom traktatu reko sve o sebi i onima za za koje ti glasaš, usput si nemilice vrijeđao (pa baš poput svog idola) sve one koji ne misle kao ti (ako se to može nazvati mišljenjem).
IDujas .............a kaj bi ti, da banditima koji su mi uništili domovinu tepam, ako im ti hoćeš pušit, puši, to ti je demokratsko pravo, isto kao što je meni pravo da cosa nostru zovem bandom. Ono što je u cjeloj priči najgore ili najvažnije idioti su zbog neznanja upropastili državu, ne zbog krađe par milijuna eura, već su zbog NEZNANJA uništili desetke milijardi eura. Za svojih milijun eura uništio Plivu za milijarde eura, a ova tvoja banda ga gledala i pjeskala mu. I sad je kriv Čečić, Račan, moj ku..... vam je kriv budalaši jedni, kriv vam je onaj striček \"gore\" koji vas trpi tako blesave.
mići Preporučio sam ti veliku lobotomiju i presađivanje mozga, ali sam ti pošteno rekao da je rezultat neizvjestan i da ćeš najvjerovatnije i dalje ostati majmun, koji nikada ništa nije smislio svojom glavom.
IDujas Htio to ti priznat ili ne, Čačić je jedan od rijetkih koji imaju i znanja i sposobnosti spasit i tebe i mene i ostale naše građane ovih nevolja u koje su nas doveli ovi teški, ali teški idioti. Paa jesili, ako ne prije, ali barem danas svjestan što su Sanader i ovi njegovi super blesavi ministri i dakako bjeloglava zapisničarka radili svih ovih godina NAMA. HEJ…. NAMA, a ne srbima, ne slovencima, ne mađarima ili eskimima več NAMA, narodu koji ih je birao i postavio da se brinu o njemu o njegovoj budučnosti. Pa ta gamad je bila u stanju za 100 kuna sebi u đep uništiti Kamensko, Plivu, ma bilo što. Pa jesi čorav ili lud ili blesav da ne vidiš da to nisu napravili Čačić, Račan, Pusićka, Lesar. Kajin, Jurčić, Leko, dozvoljavam da su i neki pojedinci u HDZ-u bili obmanuti, ali osnov, temelj, baza, ovog razbojstva je stranka HDZ sa svojim rukovodstvom. Dali ima u Hrvatskoj nekoga ko to nezna???? Di je taj, u Vrapču??? Ma i oni to znaju. Čudi i smije nam se cjeli svjet. Pa sram nas je da smo imali takvog konja za predsjednika Vlade i njegove poltrone. I sad kad je u pitanju neki Čačić (nije bitan on ) ili neki drugi ko zna, ko je sposoban, ko je spreman, ko nije kokošar i smrdljivac, ko nas neće prodat za 100 kuna, ko nije klošar, koga nećeš kupit za janjetinu, e sad ajmo ga gazit, pljuvat, izmišljat i zvat ga ubojicom, zločincem i slično. Ubojice i zločinci su Martić, Šljivančanin, Glavaš, Norac, Mladić, Orešković i takvi kojima je to sudski dokazano, ma sa koje strane bili, a oni koji su izazvali prometnu nesreću su krivci za tu NESREĆU. Kužiš stari moj, to se zove „nesreća“. A kad nekoga tjeraš da pije kiselinu iz akumulatora to se zove „zločin“.
Suština stanja u kojem jesmo je vrlo jednostavna:ljudi koji završe fakultete umjesto da pridonose društvu(povećanje BDP-a svojim znanjem i sposobnostima,)rade ko portiri,zaštitari,dostavljači. Eto,takvu državu sada imamo zahvaljujući hadezeju i njihovom sustavu vrijednosti! Uskoro,kada budu izbori,svi vi koji želite glasovati OPET za njih,ostanite doma i učinite uslugu svojoj djeci,rodbini,prijateljima....
Piccolo ne seri,,,,,,Cacic je skrivio nesrecu u kojoj su dvije osobe poginule, o cemu ti blebeces......on treba za to odgovarati a ne se pojavljivati i soliti drugima pamet. Nitko ne tvrdi da je on nesposoban, ali onaj tko na dusi ima dvoje ljudi.....ma necu dalje
+ - 16.12.2010. u 16:43h piccolo je napisao/la: .. Htio to ti priznat ili ne, Čačić je jedan od rijetkih koji imaju i znanja i sposobnosti spasit i tebe i mene i ostale naše građane . /* */ Kržljavi , , što ti realno znaš o Čačiću? Sigurno ništa. Čačića poznam dugi niz godina (još iz YU), i poznam puno onih koje je on \'spašavao\'. Znaš kako su prošli? Odnijeli su gaće na štapu. Prema tome ako ti želiš da te spašava Čačić, neka te spašava, daj svoj glas komu hoćeš, ali te molim da ne pišeš nekulturne, uvredljive i idiotske pamflete koji su zasnovani isključivo na tvojoj vjeri u nekoga.
Ako su nam ova dva politička lika, Čačić i Mesić, moralna vertikala, kako za sebe tvrde agitirajući za naklonost birača, onda nam stvarno ne gine kolektivna horizontala.
Dobro je mladići, Čačić je prouzročio prometnu nesreću sa posljedicom smrtnog slučaja dvije osobe. To je kazneno djelo i naravo da mora smosit pune konzekvence za to kazneno djelo. Za taj slučaj nadležno je zakonodavstvo države Mađarske koje će u okviru svojih pravnih normi riješit slučaj i donijeti odgovarajuću presudu. Ali po pjeni na vašim ustima ja slutim da će te i kad se slučaj pravomoćno okonća vi i dalje rigat vatru, pljuvat, neargumentirano blebetat, i optuživat čovjeka do vijeka. Dakle sklonosti su vam da bez i jednog argumenta ubijate, vješate, lupetate do besvijesti. Ako se varam, već se sad duboko ispričavam. Dakle, ako želite pošteno, ajmo ostavit da se slučaj okonča pa ćemo tad donosit zaključke. Ako bude bezuvjetna robija, neka bude, ja ću prvi ,ko njegov simpatizer, pozdraviti takvu presudu. Čačićeva je donekle sreća u ovoj tragičnoj nesreći da je nadležno zakonodavstvo druge država pa da se kasnije ne povlače repovi i optužbe za \"ovo i ono\" za što smo mi specijalisti.
urušit će se ka Čačić završi iza rešetaka
Pusićkina, Čačićeva i Mesićeva stranka nose naziv \"hrvatska\", a to nisu. Nose i naziv \"narodna\", a to su još manje. HNS je udruga odnarođenih bogatih ljudi kojima se mali čovjek Hrvat doslovno gadi i kojima je Hrvatska samo poligon za zaradu. To su ljudi koje se doslovno nikada ne može čuti da kažu \"mi Hrvati...\" jer se takvima uopće ne osjećaju. Ona ima tri (3) člana: - dvostukog ubojiću Čačića - Pusićku - potomka čak dva četničkog ministra - Mesića - izdajnika i tajnog svjedoka Haškog suda I oni bi vladali Hrvatskom?
Opet Večernji jednom DVOSTRUKOM UBOJICI daje prostor u medijima da nekoga pljuje! On zbilja ima obraz kao đon kad se usudi nekome soliti pamet o zakonima i moralu! Nego, dragi moji novinari Večernjeg lista - što je s istragom ii suđenjem Čačiću za dvostruko ubojstvo u Mađarskoj? Zašto o tome ni glasa nema u medijima?
punkufer .............rekel sam ti da nije pristojno pričat dok ti pjena izlazi na gubec
Piculo - to mi se nikada ne bi usudio reći u lice. I ti to znaš.
Čačić je kriv za smrt dvoje ljudi. Takve osobe bi se trebale povući iz javnosti, a naročito ne bi smjele pametovati o moralu i zakonima. To je normalna stvar u razvijenim i naprednim društvima.
... napokon i malo humora, lijepo se čovjek nasmije kad pročita ove izjave potomaka VI Ličke opanačarske kako zbore o plememnima i građanskojm društvu
PORUKA BAHATOM ČAČIĆU : Čačiću, idi v Mađarsku! Posjeti i deni vence na grob dvoje ljudi kaj si ih ubil i javi se sucima. Morti se buš tam sjetil da ljudi imaju i grižnju savjesti. Kak te ni sram?
Koji je ovo bezglavi smušenjak i diletant - kao da se plemenski mentalitet, ako je bio nazočan, može urušiti jednim dekretom jugo-pravDEDE. I takav bi vladao Hrvatskom ?
admine......obrisali ste preko 20 komentara od 17,12. ZAŠTO????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
+ - 16.12.2010. u 15:30h piccolo je napisao/la: . .............pa di si dosad CSI Dujase......... mi se mučimo da pronađemo lopine, pozatvarali sve neke KRADEZEJARE a evo sad se tek ti javljaš da nas podučiš ko je što pokro. Pametan si dečko nema što...... /* */ Malecki, Čačić je uz bok najvećim lopinama u Hrvata samio si ti prekratak da bi to shvatio.