Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stečaj Coninga
Povratak na članak

Čačić dužan 177 mil. kuna, nijedan vjerovnik nije se uspio namiriti

Od ukupno 452 milijuna kuna potraživanja, priznato je 177 milijuna, preostalih 275 mil. otišlo je u zastaru

Komentari 484

IV
ivansaric
12:45 17.04.2012.

koliko je potrebno vremena da dug prema državi ode u zastaru ili to može samo kod pojedinaca

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
12:46 17.04.2012.

sad su na radiju101 na velikim mukama kako objasnit da je to najbolje za narod. sad će čačić/pusić stranka davati intervjue i raspaliti po HDZ-u koji fala bogu više nije na vlasti. RTL i NOVA plus neke tiskovine već naveliko izmišljaju neku aferu koju će plasirati da se ovo što prije gurne pod tepih. mislim da je crkva ili nacionalisti najbolje rješenje da se podjeljenom hrvatskom narodu baci kost.

VL
OB
-obrisani-
12:46 17.04.2012.

Čaćić nema ništa s tom firmom više od desetljeća

VL
MA
marko53
12:49 17.04.2012.

ivansaric-Odgovor: može odmah samo se učlani u kukuriku koaliciju. Nije bitno koja stranka.

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
12:50 17.04.2012.

17.04.2012. u 12:46h K od ovce je napisao/la: Čaćić nema ništa s tom firmom više od desetljeća ______________________________________________ nema ni tvog druga tita već fala bogu 32 godine i još plačeš za njim a nema ni tvoje jugosalvije također falala bogu već 21 godinu i još plačeš za njom

VL
ZG
ZGexil
12:50 17.04.2012.

prirucnik kako ispravno birati vladu. 1.- ne nasjedati na predbacivanja lose ucinjenog nego obratiti pozornost na konstruktivne prijedloge za rjesavanje problema. 2.- stare grijehe, pljacke, afere, maliverzacije, korupcije, privatizacije ne zaboravite nikome.niti stranci od prije nekoliko mandata. 3.- nikada nee birajte od dva zla manje. mogli bi se zeznuti ! radije ne birajte nikoga! 4.- nikada vise ne dajte povjerenje bilo kojoj stranci i opciji iz bliske proslosti. provjerena i dokazana nesposobnost i koristoljubivost a najvise sebicnost. 5.- biraj friske, nove , mlade skolovane ljude sa faxa i bez iskustva, pa neka zajebu ali bar u dobroj namjeri.

VL
B4
braco.45
12:50 17.04.2012.

Hhaahaaa tko nas void – vise upropastis pokrades itd bolji polozaj placa I udobnija fotelja A ja napravim jednu gresku koja je veca od moje satnice odma nogu u dupe hhaaahhhaaa

VL
DU
Deleted user
12:50 17.04.2012.

17.04.2012. u 12:46h K od ovce je napisao/la: Čaćić nema ništa s tom firmom više od desetljeća _______________________ Nije imao više što upropastiti, zato je ušao u politiku!

VL
Avatar MarkoHR
MarkoHR
12:51 17.04.2012.

Dakle, tek 2012. godine završen je Čačićev slučaj iz 1995. A što je sa vremnima kad je Čačić bio Vž župan, i zadužio je županiju za milijardu kuna? Ugovori o JPP-u s tajnim klauzulama, to će se valjda istraživati 2050-te godine?

VL
DU
Dudek
12:53 17.04.2012.

Svi vi koji ste bili u Cacicevom kolu treba vas staviti pod mikroskop. Vaš imovina?

VL
MI
mistre
12:54 17.04.2012.

Čaćić je jedan od največi lopova kojem ni HDZ nije ravan izgleda, to je čovjek koji je svo vrijem Račanove vlade bio u sukobu interesa jer je namještao poslove s državom svome poduzeću , i o tom litonji i LOPOVU niko ne vodi brigu da ga se pozove na odgovornost ..

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
12:54 17.04.2012.

ovi bolje skrivaju svoje tajne nego vatikan. valjda će potezi čačićeve, linićeve, jovanovićeve i cijele kukuriku vlade moći istraživati 100 godina nakon njihove smrti. ne platim li 1. ratu eto opomene 7. a nedaj bože pričekati do sljedećeg mjeseca eto ovrhe na kuču.

VL
OB
-obrisani-
12:55 17.04.2012.

Pomirite se s tim da vas Čaćić ne samo \"vodi\" nego će to i dalje a vaši su i još će ih bit u pržunu. Razlog je jednostavan Čačić nije ništa dužan, to je samo u glavi ovog \"novinara\" Bohutinskog

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
12:56 17.04.2012.

nije da hvalim čehoka ali vrlo brzo ga se zatvorilo i smjenilo jer je radio nešto protuzakonito. drug čačić to isto radi već 17 godina i sve mu bolje ide....bravo glasači, demokradizacija je divna stvar

VL
TO
Tot
12:57 17.04.2012.

i taj je potpredsjednik vlade.....katastrofa

VL
Avatar stravaxx
stravaxx
13:00 17.04.2012.

a govorio je da je HDZ zločinačka organizacija. pa on sam šiša HDZ i to skoro šest puta. a kakva je tek cijela stranka. eto več sapunaju dasku darinku bagi. valjda se nekom svidio končar pa bi ga HNS malo poveo u kratku budućnost

VL
OB
-obrisani-
13:07 17.04.2012.

Šta mislite da organizirate neki prijeki sud za Čačića, da ga osudite u odsutnost (dog ga se ne dočepate)

VL
BO
boxerzg
13:07 17.04.2012.

Poznato je da je HDZ 92. oteo tu firmu Čačiću i postavio upravu da provede pljačku. Isisanu lešinu ostavili su kao spomenik Tuđmanovoj epohi. Znam da će bit pljuvanja po meni, ali smiješno je ovu ispričanu priču reciklirati po stoti put.

VL
OB
-obrisani-
13:55 17.04.2012.

Ta prića o Tobožnjem dugu je kao Bajka. Tako Čačić nije vodio ni HDZ a kamoli svoje TVrtke ? hahahahahaha

VL
JS
jsestak
13:32 17.04.2012.

molim vladu da se izjasni o ministru gospodarstva

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.