Čačić dužan 177 mil. kuna, nijedan vjerovnik nije se uspio namiriti
Od ukupno 452 milijuna kuna potraživanja, priznato je 177 milijuna, preostalih 275 mil. otišlo je u zastaru
Komentari 484
BukiZG na žalost ništa s time ne bi postigao. bila je prevelika navala. previše je bilo presposobnih kumrovečkih kadrova koji su godinama čekali priliku da uzmu u vlastite ruke ono gdje su godinama bili direktori
bukizg@..tvoj bivši direktor je sada IN..u trendu, a ti si radikalni looozer!! tvoj bivši direktor je sada osoba \"liberralnih\" stavova, slobodoumnjak, a ti si desničarska zmija sa takvim stavovima.jer svatko u liberlanom svijetu ima prava..na život....osim hrvatskog radnika....od njega i čiope imaju veća prava!! zamisli samo kolika se frka digla oko čiopa....a tolike tisuće radnika ostale bez posla...ali kad čiope bez gnijezda ostanu...auuuu!! Pun mi ej kufer tog pokrivanja lopovluka i anarhije plaštom \"liberalizma\" !!
da ima malo morala,karaktera više se nebi pojavil u javnosti i dal bi ostavku
Dragi građani Republike Hrvatske. Postoji ji zakonska mogućnost da mi osnujemo stranku- LOPOVA. Sve stranke bi se zvale lopovske-prevarantske. Imale bi ocijene kao na našim fakultetima. Svaki bi građn ima slobodan izbor kome bude dao svoj glas.
Slika sve govori.. Gdje su sada oni Radimirovi dušebrižnici koji ga svrstavaju u vrh gospodarstvenika koji će kao spasiti ovu zemlju? Možete za njim.. U Mađarsku
samo me zanima zašto njemu porezna uprava nije sjela na imovinu koju posjeduje kao meni jer nisam u mogućnosti platiti 12000 kuna duga za mirovinsko i zdravstveno već su našli u gruntovnici da sam suvlasnik jednog voćnjaka od 250m2 ii na taj voćnjak stavili su zadužnicu dok se država ne naplati.Daj Bože 91. godinu samo na par dana.
Eto potpredsjednika vlade i hrvatske nade; Cacic ce ostvariti cuda!
Evo, na istoj strani clanci o premijeru banditu i o bankrotirwnom ministru privrede. Zalosni zakljucak je da Hrvatska izgleda nema ljudi sposobnih da je vode.
Blago onima sto su ga izabrali.Ti nemaju ni brige a ni ...pameti.
Evo javljam se
Hvala vam kukuriku-biraci!!!
Molim lijepo
sad će čačić odgovoriti-mislim da se radi o političkom progonu
Ččić nečće ništa odgovorit jer on nije ništa dužan
Da li i vama poteknu suze kad vidite tko nam vodi državu?
Ja kad vidim čačića to je melem za moje oči
k od ovce zovu te moraš uzeti terapiju
U samo jednoj tvrtki je napravljeno 452 milijuna kuna duga, od cega je 282 otislo u zastaru ?!?! I onda on prica o nelikvidnosti, kulturi neplacanja... Ajme koji cinizam. Pod pojmom cinizam u enciklopediji treba biti slika Cacica.
molim vladu da se izjasni o ministru gospodarstva
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Heheh,Pevec nije politicar,ovog su morali nagraditi kad ga je i grupica biraca podrzala ,nisu htjeli da zastaju za njima... Pa zato se on i gura u NO INE,ali neces mdj... EU je rekla NE!.... postoje sukobi interesa,a kod njega itekakoako ... tamo se mislila lopina love dokpoati ,nije dosta toga sy. u Hrvatskoj,pa ko veli ajmo malo i Madjarskoj...