Brutalno napali mladića usred Splita: 'Ležao je na betonu, a oko njega su ispijali kave'
Ležao je na tlu, a prolaznici su samo nastavili dalje. Upravo je taj prizor, tvrdi politologinja Jadranka Polović, više od samog navodnog napada potresao okupljene na splitskom Žnjanu te izazvao brojne reakcije na društvenim mrežama.
Komentari 44
Nigdje Policajca ni na vidiku a naši barabe se još nisu privikli na kamere. Danas će ih privesti 100% dok opetateri vide snimke.
Nacija smo ljudi jazavaca
U pravnoj državi 4 orangutana bi mu financirala život slijedećih 4*5 godina. Zbog toga Njemačka je EU a Hrvatska Balkan. Zbog suca koji im neće kazne odrediti.
Možda je zaslužio? Šta ako ga je za guzicu hvatao?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Balkanski mentalitet sa puno crnila