Grčić: Hrvatska je definitivno izašla iz krize zahvaljujući ovoj Vladi
Grčić je istaknuo da je stopa rasta BDP-a sada blizu tri posto te je sedma po veličini u EU
Komentari 111
Kradezevci na aparatima. Oni obecali puku ''dolinu suza'' i vec pripremili teren i padobrane, kad ono nema slijetanja. Idemo dalje. hihi..
dolje lazljiva partija...izdajnici
Ajmo HDZ trolovi.... NAPAD! :D
po vama ako ova vlada nije zaqslužna za ništa, kao npr. za ovaj rast, onda valjda nije bila zaslužna ni za pad BDP-a..ništa od ovih rezultata zapravo nema veze sa ovom vladom..još jedan dokaz da smo "slučajna" država
A tvoj desničar Karamarko mora strahovati da ga ne smijene u hdz-u,jer je govorio da će pobijediti bez problema i sastaviti vladu
Ma jesu li Hrvati stvarno toliki tupani. Kad ne raste BDP ajme ti ga, kad raste opet im ne valja. Bože sačuvaj!
Maletička leži na aparatima, Šuker joj briše suze...
Zoki, majstore! A nisi ni ti Grčiću za odbacit. Hadezeju još nije uspjelo za sobom ostaviti BDP u bilo kakvom plusu, a kamoli 2, 8%. O onih Račanovih 4, 9% da ne govorimo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A ona Maletička iz HDZ stalno laprda kako Hrvatska tone,valjda je ona završila faks u Prnjavoru a mentor joj bio Vaso.Veselim se uspješnosti i napretku Hrvatske a bojim se da nas HDZ ponovno ne uvede u mračnost.