Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 111
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
BDP VEĆI 2,8 POSTO
Povratak na članak

Grčić: Hrvatska je definitivno izašla iz krize zahvaljujući ovoj Vladi

Grčić je istaknuo da je stopa rasta BDP-a sada blizu tri posto te je sedma po veličini u EU

Komentari 111

RH
renato.habek
12:13 27.11.2015.

Evo opet oni o statističkim pokazateljima: pa hajde ministre provjeri koliko sunčanih dana si imal u 2014 a koliko u 2015 - i stare babe mogu prognozirati i vidjeti ras. Zahvaljujući pukoj sreći i sunčanom vremeno ove godine je sezona bila duga i odlična. A sve ostalo mogu oni mačku o rep okačiti. Hebeš BDP kad ovisi o tome jel Vakula vidi sunce ili kišu :-)

VL
TH
than
12:54 27.11.2015.

Statistika je zanimljiva, samo ovo sve tu ne prati i rast broja zaposlenih. Stovise, broj zaposlenih pada, a statistika se pumpa preko potrosnje do koje dolazi novim zaduzenjima.

VL
DU
Deleted user
14:09 27.11.2015.

evo Goebls HTV nam objašnjava da je državna revizija utvrdila da DUUDI nije kriv nego predhodne vlade.pas mat...

VL
Avatar oneworld
oneworld
14:06 27.11.2015.

na kakvim se opijatima nalazi ovaj drug

VL
Avatar gledatelj_zikine_dinastije
gledatelj_zikine_dinastije
14:12 27.11.2015.

padali smo cetiri godine zaredom sto znaci da bi se vratili na razinu 2010 treba nam ovakav rast sljedece tri godine svako tromjesecje...ako smo izasli iz krize grcicu vrati pdv na 22 posto...sta nisu bili prosvjedi kad je kosorica privremeno uvela krizni porez...urbana ekipa je fejs grupu napravila stegnite vi remen bando lopovska...a sad sta

VL
A9
AAA-999
13:48 27.11.2015.

Grčiću, nemoj o postotcima, slabo ti idu, znaš da o njima nemaš pojma. Kad se još uzme u obzir kako partija uvijek laže, onda je njihov rast vjerojatno pad.

VL
MA
majmun1231
12:52 27.11.2015.

jest malo sutra

VL
MA
majmun1231
12:27 27.11.2015.

slabo je izasla

VL
MA
max971
12:39 27.11.2015.

Što se tiče sirotinje boli vas k.... Vas iz ljevice ili desnice vama je dobro i nepitate vi imali netko kruha danas !

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
12:55 27.11.2015.

Vaša vlada je sposobna jedino za sahranu Hrvatske što od srca želite. Sramim se takvih ljudi te ljudi koji su Vam dali glas i moć za taj posao. Pozdrav dobrim ljudima

VL
CT
cto1965
12:05 27.11.2015.

Idiote, prestani lagati više. Koje veze ima Vlada i ti sa bilo kakvim rezultatom? Obični ste promatrači i komentatori događanja i brojeva. Idiote, zašto ne kažeš koja je to mjera ili potez utjecala na točno tu i tu konkretnu stvar i da je polučila rezultat točno takav koji si ti, idiote, i Vlada, predvidjeli...Pa nisu svi u RH neobrazovani i neuki da ne razumiju. Idiote jedan. Jedino što ste uveli to je tvoje beskrajno laganje i ničim utemeljeni optimizam i prostačenje i seljačizam tvog predsjednika Vlade, ko da se obraćate samo idiotima i nasilnicima, a ne i obrazovanim i učenim ljudima.

VL
DU
Deleted user
01:19 28.11.2015.

Gospon Grcic dozivio prosvjetljenje uz lampice hrvatskog brojaca duga.

VL
Avatar hr.granicar
hr.granicar
12:50 27.11.2015.

jedino politicari bolje zive i sire propagandu a narod hrane lazima i samo lazima da sto vise novca potrose za bozic a posle bozica krece velika kriza i odbijanja i rezanja

VL
MA
MarioG
12:04 27.11.2015.

To nam govori lik koji ne zna koliko iznosi 2% pdv-a. BDP je narastao zahvaljujuci turizmu i lijepom vremenu, a najmanje zbog ove vlade koja cijedi gradjane i gospodarstvo za financiranje svoje propale politike.

VL
PU
Pukovnik10
12:54 27.11.2015.

hvalite me usta moja.

VL
DU
Deleted user
12:59 27.11.2015.

Idemo HDZ bezglavi jurišnici šteta što KARAVASA neće zajahati. Koliko li će pijanih drneka samo propasti a već su bili pripremljeni.

VL
CI
cinbenik
12:52 27.11.2015.

U odnosu na HDZe lazne domoljube i njihovu ostavstinu,kukurikovci su nas ipak süasili ili bolje receno,poceli spasavati u najtezim uvjetima rada jedne vlade.I pored neprijateljskog djelovanja HDazea i njihovih stozer za unistenje svega Hrvatskog,Milanovic i njegovi "komunisti i UDBASi" su uspjeli.Tako se sa pravom moze pitati lazne HDZe domoljube zasto nisu oni bili lokomotiva domovine ,nego "Srbska" vlada ne HDZeovaca.Ovo sigurno nevole cuti ni nasi sveti oci,a toliko su molitava uputili da se Hrvatska raspadne sa Kukurikovcima od prve sekunde ove vlade.

VL
CR
cronada
09:43 28.11.2015.

Vic dana!😂😂😂

VL
DU
Deleted user
12:34 27.11.2015.

ne moze ni taj BDP padati dovjeka. to sto raste vjerojatno znaci da smo tresnuli od dno i sad nema kamo, nego gore.

VL
LP
ljerka.p2911
12:54 27.11.2015.

Za VL udarna vjest nije bila krađa 16 milikardi na dušu ove vlade i njihovog sdp kadra peinovića u DUDIJu, Što zna SDP i VL što je to 16 milijardi kuna!!! Bože nas spasi, što će tek sve izić na na vidjelo kada se riješimo Zloke i partije 6. Najnesposobnije vlade na svijetu, sic

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.