Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HRVATSKO JEDINSTVO
Povratak na članak

Branitelji: Položit ćemo cvijeće pripadnicima 1. partizanskog splitskog odreda

Ustaškom simbolikom strašili smo velikosrpske horde jer nismo imali oružje. Tko to ne razumije, nije dobronamjeran, kaže Mario Tomasović

Komentari 105

LU
lukabulic
17:08 15.05.2014.

chelsea - nitko normalan ne izjednačava fašizam i antifašizam - samo što postoje neki sumljivi antifašisti koji su počinili veeelike veeelike zločine i što je najgore ne priznaju te zločine i kažu da tamo nije bilo žrtava aludirajući na ZLOČIN na ZLOČIN NAD ZLOČINCIMA norma ponašanja nam govori ubistvo bez suda je zločin --a ubiti u ime naroda po meni je čudno shvaćanje poštenja u koje se kunu.

VL
LU
lukabulic
17:17 15.05.2014.

hrxxx111-možeš li mi reći što su imali na glavi vučić nikolić šljjivančanin mladić perišić novaković kadijević ili arkan kapetan dragan ili gliša ili šešelj -itd --nije li to isto po hrvate ko i prije a ni sad nije ništa boljeje ništa bolje ovi samo traže u -zmije ova druga dva zla za njih ne postoje -samo bi i mi to trebali porihvatiti - ja to ne mogu ili svi runta ili svi auf--

VL
Avatar Domaće je bolje
Domaće je bolje
19:34 15.05.2014.

Ja nisam za ovu i ovakvu vrstu mirenja.Taj sistem jednoumlja treba osuditi,pojedince pred sud pravde (one koji su napravili,sudjelovali ili na bilo koji način...nanosili zlo Hrvatima)osuditi i kazniti.Točka 2.Svu njihovu stečenu imovinu vratiti u prijašnje stanje...Točka 3.Njihova rodbina da se smjeni sa položaja i privilegije Koje su dobili da im se oduzmu...ima toga još puno i puno...

VL
LU
lukabulic
17:26 15.05.2014.

chelsea jeli ti uopće znaš što je fašist - nebi te htio vrijeđati -reci mi di su to ustaše ili hrvati i čije prostore ili zemlju prisvojiti - -- chelsea najnoviji primijer poslije srbije je moskva rusija osvaja ukrainske prostoreke prostore naseljene i rusima-

VL
BO
bojnik
16:30 15.05.2014.

Hocete li za tu priliku nositi "lijepe kape"?

VL
HR
hrvatska91
12:01 16.05.2014.

Bojim se da, dok god su "slavoserbi" (taj pojam i protu-hrvatski fenomen među Hrvatima je lijepo opisao dr. Ante Starčević davno već) na svim bitnijim položajima u državi i politici, da do one čuvene Tuđmanove pomirbe među Hrvatima, ni do procvata ove hrvatske države neće doći...

VL
HP
hrvoje penava
15:00 15.05.2014.

koliko manipulatora povijest na ovim stranicama, od novinara do čitatelja

VL
Avatar Istina je voda duboka
Istina je voda duboka
15:07 15.05.2014.

A onda je svizac (Baldasar) zamotao čokoladu (donacija iz gradskog proračuna za udruge) .... ili?! Gospodo suborci, Baldasar preko vas skuplja političke bodove, ne budite marionete! A ove jugoslovenčine koje se pjene jednostavno ignorirajte, ili ih pozivte na megdan.

VL
LU
lukabulic
17:30 15.05.2014.

pipl must tras as- cinično o žrtvama samo govori o tebi- englezi i te kako trebali bi doći i pokloniti se žrtvama koje su oni razoružali i poklonili antifašistima -haha -na tacni - u ime naroda-

VL
SA
sampras
18:12 15.05.2014.

živjeli, dečki. dok su žive ideje doktora T-a, kao da je i on živ.

VL
DU
Deleted user
22:05 15.05.2014.

opet igrice fasisti antifasisti za stoku sitnog zuba dok lijepa nasa tone sve dublje u blato pod vodstvom jugovica.

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
15:37 15.05.2014.

Kazu i Englezi ce doc u Bleiburg ploziti cvijece poubijanim Hrvatima...

VL
Avatar Kočijaš
Kočijaš
15:25 15.05.2014.

Oba moja djeda su bili partizani, Hrvati i katolici. Borili se za slobodnu Hrvatsku a Tito im uvalio srbokomunističku Jugoslaviju, i nijedan nije bio niti jugofil niti komunist, i normalno da pozdravljam ovo. Ovo je jedini način da se hrvatskoko društvo očisti od jugofašističkog kukolja.

VL
CI
cinbenik
16:42 15.05.2014.

HOSu ne pripada Rafael Boban........On je gubitnik,a HOS dobitnik u ratu.......On je sluzio kvislinzima,koji su pola Hrvatske dali saveznicim aTalijanima,koji su i istalirali Pavelica........Pricati price o babarogi" i plasenju cetnika sa ustasama,je prica za malu djecu...........Da se nije nadziralo u HDZe emigranstkoj vladi ,Ustastvo......Hrvatsku bi sasvim sigurno manje trebalo braniti.........To neznanje i obecanja od HDZea,smo preskupo platili....Naravno da su HOS casni branitelji,a netko ih stalno gura u Ustastvo,i tejra ih da se zvu rafaelima.........Sta cemo sa Muslimanima iz HOSa,strancima,Srbima i ostalim ne Hrvatima HOSa....naturatiim gubitnike ,neznalice i proglasene zlocince,kao idole,a casni HOS ih sve moze nositi" pod rukom sto se tice tih epiteta.........Mislim da se ponovo manipulira casnim HOSoma

VL
LU
lukabulic
17:57 15.05.2014.

boras još o partizanima neznaš ni jednu stotinku vilo koje mijerne jedinice - to tek treba da se otkrije otvaranjem arhiva u beogradu -i za ustaše i za partizane i za četnike - do tad niječu sve-

VL
CI
cinbenik
16:51 15.05.2014.

Svima je jasno da smo igrali na kartu "Rafaela"........Patili se i ginuli godinu dana,a onda su nasi prestvanici i vladari,promijenili sva obiljezja,a mi morali mijenjati osobne dokumente,zbog bijelog polja..........Morali su pristati na AVNOJ Hrvatsku........Da su odmah to ZNALI,bilo bi puno vise zivih Hrvata...Ponovo MKMPiske,pa uvlace Hrvatsku u exsperimente i okretanje povjesti....Jasno je da su partizani mnoge porazene pobili...........Mnogi su znali sta ih ceka,tako priznavsi da su morali sluziti Antinom zlu.......koji ih je ostavio i izdao...........Oni su bar pokusali pobjeci od sigurne smrti za odmazdu Ustaskih zlocina,dok njihove zrtve nisu imale niklakve sanse.........Dali se isplati unositi svadju medju Hrvate,i ponovo nametati Ustastvo kao dobro i vezati ga za domovinski rat.........Zasto niko nije odgovarao ,za lose planirano i neostvareno Ustastvo,pri cemu su mnogi stradali,a najvise boli likvidacija HOSa,upravo od takvih.........dali ce i ovaj spomenik biti garant stradanja Hrvata,braneci nametnuto ustasvo,htjeli ili ne............Naravno "huskaci" nikada nisu odgovarli,osim sto su nas gurali u ratove,a poslije mi placamo cijenu,a idealisti se pritaje ,pa jope........Imali smisla ponasati se kao Srbi koji zele nametnuti Drazu,kao dobrog........Nismo isti

VL
LU
lukabulic
18:11 15.05.2014.

čindbenik -nas dijeli priko bobana boban nije bio iz te postave dali je i jedan od ovih tvojih bio u kojoj postavi bilo antifašista bilo domobrana bilo dragovoljaca domovinskog rata savg si se zapetljal i nemaš povma o čemu laprdaš-

VL
B2
bokida 2
16:55 15.05.2014.

Tome netreba pridodavati pažnje jer se zna da u ovoj državi određeni nazovimo političari i razna preplaćena piskarala broje ljudima krvna zrnca pokušavajući omalovažavati branitelje ,Domovinski rat i sve šta je hrvatsko, a ne shvaćaju da su bezimeni a oo porijeklu da i ne govorimo.

VL
Avatar hrvat do smrti
hrvat do smrti
14:38 15.05.2014.

ne sramoti se kakvo polaganje ubojicama hrvata vijence?Da su ti tzv antifasisti znali sta su ucinli nama i svijetu sta su se borili protiv njemaca nikad ne bi to napravili

VL
AG
Agricola
16:43 15.05.2014.

Kako bio bilo da svi skupa u ovoj državi krenu ponovo u osnovnu školu i nauče razliku između fašizma i socijalizma odnosno nacional-socijalizma? Kad će ljudi naučiti da je Hitlerov nacional-socijalizam bila ideologija koja je bila tri četvrtine socijalistička a a tek jednu četvrtinu fašistička? Ako su Njemačka i Italija u drugom svjetskom ratu bile saveznici, to je bilo do kapitulacije Italije 1942. godine, isto tako treba reći da su od 23. kolovoza 1939. godine i sporazuma Molotov-Ribentrop pa do 22. lipnja 1941. i napada na SSSR, upravo Njemačka i Sovjetski Savez bili saveznici, kad je trebalo napadati i komadati Poljsku, Finsku itd. Nije mi jasna tolika nepismenost, da se jedna Hitlerova Njemačka podvrgava Mussolinijevoj Italiji i da se Njemce proglašava fašistima, a ne recimo Talijane nacional-socijalistima? To netko hoće reći da je Italija u ww2 bila bitniji čimbenik od Njemačke. U osnovno-školske klupe svi zajedno, nema nitko od vas blagog pojma o čemu priča. Kakvi vražji fašisti, kakav vražji fašizam, najveće zlo bez ikakve konkurencije u 20. stoljeću je socijalizam, bez obzira bio to Hitlerov nacional-socijalizam, ili Staljinov boljševički socijalizam.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.