Tko je Maja Čavlović, nova savjetnica predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović
Čavlović je triput bila u misiji HV-a u Afganistanu. Školovana u SAD-u, posljednje dvije godine radila je u Institutu Hudson u Washingtonu
Komentari 274
očekuje se zapošljavanje dilera Bujanca za Posebnog savjetnika za ćudoređe i odnosima sa damama noći.........
Čestitke predsjednici na izboru savjetnice. Bilo bi dobro da je što više žena u visokoj politici. Žena je trebala biti premijerka, kao i više žena ministrica. One bi radile i ne bi se nadmudrivale u ispraznosti. trebamo konačno ženu zaa gradonačelnicu Zagreba. Izbor je puno veći nego se vidi.
stvarno rješava pitanje zapošljavanja.....zapošljava klošare i uhljebe ko mutava......već je smanjila nezaposlenost u RH za 20%.....
što Vi to zapravo vidite u toj ženi? koje su Vaše iluzije toga što će ona napraviti? Bila je funkcioner u NATOu i koješta u Americi pravila. Jeste li svi Vi turbo-hrvati uopće shvatili da ona nema svoje volje niti glave već da izvršava tuđi interes na leđima ionako izmučena naroda. što i kome ona to glumi?
još jedan kadar s preporukom iz buzina
amerikanizacija RH-masoni dolaze
Hvalite me usta moja. Jos jedan nabrijani fanatik iz NATO kuhinje. Zalim ove ljude u sta potrose svoj zivot. Umjesto da promicu slogu i mir medju narodima, da se zalazu za napredak covjecanstva, oni se valjaju po dzunglama i ratnim zgaristima, dozvoljavaju da ih banditi, kolonizatori tudjih zemalja i Lobby oruzja koriste kao topovsko meso u svojim prljavim ratovima. Hrpa nemoralnih bodaletina. Ovi ljudi nista nisu naucili u svome zivotu. Kolju se oko late i bizuterije, pogledajte te Amerikance, sve plastika i lata oko njih, sve umjetno gdje se god okrenes, cak su i oni umjetni s izoblicenim facama od plastike po Hollywoodu i eto zasto oni ratuju sa citavim svijetom. Za tu plastiku i bizuteriju. Za mene je to polusvijet. Ja zivim u najbogatijoj zemlji na planeti, ljudi se uopce ne bave tim tematikama oko skupljanja bizuterije oko sebe i tim megalomanijama, ljudi svi skromni, samo misle na kolektivno dobro svoga naroda i na dobrobit citavog covjecantsva. Svi zagovaraju mir u svijetu, zemlja nikada ratovala nije, preziru ratove ljudi, sve sama teska gospoda, pametni kao bogovi. Ljudi uce svoju djecu da promicu slogu i mir medju narodima, studenti im paradiraju po ulicama za mir u svijetu, docim negdje cuju za nepravdu odmah se skupljaju djeca po pijacama. I kada zivis u jednoj takvoj zemlji, i kada vidis ove nabrijane fanatikuse sto mastaju samo o ratovima, cini ti se da je to neka druga planeta. Planeta majmuna!!! Grozota. A njima je to cool, gle kako se hvali ova titulama po dzunglama sto je nakupila. Katastrofa!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ono što je bilo prije izbora je bilo možda bez veze, ali ova plavuša puna kompleksa koja nema dosta posla pa još sprema doktorat i svi ostali njeni simpatizanti nisu samo bez veze, već apsurdni... jadni moj narode