Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nacionalna sigurnost
Povratak na članak

Tko je Maja Čavlović, nova savjetnica predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović

Čavlović je triput bila u misiji HV-a u Afganistanu. Školovana u SAD-u, posljednje dvije godine radila je u Institutu Hudson u Washingtonu

Komentari 274

Avatar kakon
kakon
22:54 26.02.2016.

ono što je bilo prije izbora je bilo možda bez veze, ali ova plavuša puna kompleksa koja nema dosta posla pa još sprema doktorat i svi ostali njeni simpatizanti nisu samo bez veze, već apsurdni... jadni moj narode

VL
ŽD
ždrebac
23:07 26.02.2016.

očekuje se zapošljavanje dilera Bujanca za Posebnog savjetnika za ćudoređe i odnosima sa damama noći.........

VL
KS
Ksantipa
09:47 27.02.2016.

Čestitke predsjednici na izboru savjetnice. Bilo bi dobro da je što više žena u visokoj politici. Žena je trebala biti premijerka, kao i više žena ministrica. One bi radile i ne bi se nadmudrivale u ispraznosti. trebamo konačno ženu zaa gradonačelnicu Zagreba. Izbor je puno veći nego se vidi.

VL
ŽD
ždrebac
23:04 26.02.2016.

stvarno rješava pitanje zapošljavanja.....zapošljava klošare i uhljebe ko mutava......već je smanjila nezaposlenost u RH za 20%.....

VL
Avatar kakon
kakon
23:09 26.02.2016.

što Vi to zapravo vidite u toj ženi? koje su Vaše iluzije toga što će ona napraviti? Bila je funkcioner u NATOu i koješta u Americi pravila. Jeste li svi Vi turbo-hrvati uopće shvatili da ona nema svoje volje niti glave već da izvršava tuđi interes na leđima ionako izmučena naroda. što i kome ona to glumi?

VL
GV
golub Vaso
22:26 26.02.2016.

još jedan kadar s preporukom iz buzina

VL
PE
petnaestica
22:30 26.02.2016.

amerikanizacija RH-masoni dolaze

VL
AN
anticenzura
23:23 26.02.2016.

Hvalite me usta moja. Jos jedan nabrijani fanatik iz NATO kuhinje. Zalim ove ljude u sta potrose svoj zivot. Umjesto da promicu slogu i mir medju narodima, da se zalazu za napredak covjecanstva, oni se valjaju po dzunglama i ratnim zgaristima, dozvoljavaju da ih banditi, kolonizatori tudjih zemalja i Lobby oruzja koriste kao topovsko meso u svojim prljavim ratovima. Hrpa nemoralnih bodaletina. Ovi ljudi nista nisu naucili u svome zivotu. Kolju se oko late i bizuterije, pogledajte te Amerikance, sve plastika i lata oko njih, sve umjetno gdje se god okrenes, cak su i oni umjetni s izoblicenim facama od plastike po Hollywoodu i eto zasto oni ratuju sa citavim svijetom. Za tu plastiku i bizuteriju. Za mene je to polusvijet. Ja zivim u najbogatijoj zemlji na planeti, ljudi se uopce ne bave tim tematikama oko skupljanja bizuterije oko sebe i tim megalomanijama, ljudi svi skromni, samo misle na kolektivno dobro svoga naroda i na dobrobit citavog covjecantsva. Svi zagovaraju mir u svijetu, zemlja nikada ratovala nije, preziru ratove ljudi, sve sama teska gospoda, pametni kao bogovi. Ljudi uce svoju djecu da promicu slogu i mir medju narodima, studenti im paradiraju po ulicama za mir u svijetu, docim negdje cuju za nepravdu odmah se skupljaju djeca po pijacama. I kada zivis u jednoj takvoj zemlji, i kada vidis ove nabrijane fanatikuse sto mastaju samo o ratovima, cini ti se da je to neka druga planeta. Planeta majmuna!!! Grozota. A njima je to cool, gle kako se hvali ova titulama po dzunglama sto je nakupila. Katastrofa!!

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.