Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nacionalna sigurnost
Povratak na članak

Tko je Maja Čavlović, nova savjetnica predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović

Čavlović je triput bila u misiji HV-a u Afganistanu. Školovana u SAD-u, posljednje dvije godine radila je u Institutu Hudson u Washingtonu

Komentari 274

ER
eruptivan
12:21 27.02.2016.

što bi rekao premijer na ovu fotku...ugly and fat

VL
AR
arjavas
06:36 27.02.2016.

Jel prosla sigurnosno provjeru nase SOA e ili samo CIA-e ?

VL
ER
eruptivan
00:40 27.02.2016.

ne postoje komunisti,ustaše ili partizani...mesić je dokazao tako što je kao bivši komunista pjevao ustaške pjesme...postoje ljudi opranih mozgova i oni koji se bore protiv nepravde

VL
ŽA
žalosnababanarikača
10:02 27.02.2016.

Predsjednica,milf studentica voli uniforme ko i one konobarice iz onih birtija oko Slunja, za vrijeme bivše Juge.

VL
Avatar kakon
kakon
10:03 27.02.2016.

ona je najgori mogući izbor. Svako do sada - iako nije valjao - bolji je bio id nje. Mrak!!!

VL
ER
eruptivan
10:05 27.02.2016.

takve žene su potrebne u avganistanu..takve mudžahedini ne siluju,ružna je ko pes

VL
SV
SVETINJA
10:43 27.02.2016.

.Kada ce predložit i otvorit...... Ministarstvo za pusta obecanja?...........Pola njenih kolega je osudjeno ili ceka sudenje. Njenu kampanju su financirali mafijaši, dileri kokaina, svodnici i ubojice...........................Nego, ...........dokle smo došli u onom obecanju da ce Rvatska postati jedna od najbogatijih državaa u EU i na svijetu ?!

VL
Avatar kakon
kakon
11:06 27.02.2016.

Zasto ona sprema doktorat u ZGu gdje joj se ocjene poklanjaju? Zasto ne sprema negdje u inozemstvu gdje moze ocekivati realisticne ocjene? Ona je bila i ostala stvor pun kompleksa. A hrvatski narod takvima po obicaju vjeruje.

VL
SV
SVETINJA
11:44 27.02.2016.

Nitko više pomocnicu ne shvaca ozbiljno.To mi je žao...Trebala bi raditi na neopozivoj ostavci,jedino tako mozes pomoci Hrvatima

VL
SV
SVETINJA
11:55 27.02.2016.

....ne bi se baš reklo da j Hrvati vole.......za mrzitelje Hrvatske , sam siguran.......................Upravo je ona .......................................... sa Sanaderom i Mladenom Bajicem docekala Carlu Del Ponte da joj priopci kako imaju legionara Gotovinu,............. o cemu svjedoci fotografija koje proteklih danaih dana kruži društvenim mrežama...Danas pak iste te face, , s lažnim osmijehom hrleci za tupavim ne-intelegentnim legionarom

VL
PA
pavo
15:10 27.02.2016.

Probisviet.

VL
VI
VitoVrlina
22:48 27.02.2016.

još jedna obrađena od amerikanaca,ili kako kažu školovana u americi :) pa nismo mi vesle sisali!

VL
Avatar kakon
kakon
23:51 26.02.2016.

@zazidje: razmisli, zar Kolinda nije narcistica? Cemu i komu ona jos sprema doktorat? I zbog cega se ona hvali odmah novinarima koju je ocjenu dobila? Imas li ikakvog drugog odgovora no onog da zakljucis da je to puki narcizam? AA netko tko je bio funkcioner za NATO ne moze imati vlastito misljenje nego razmislja u koordinatima svojeg ideologa. To sam sve ja pisao. A Ti kako i kome pises? Vrijedas ovdje nazocne ljude i petljas se u komentare. Pa kada procitas nesto sto Ti nije po ukusu odmah vrijedas da je netko ili Srbin ili konj. I sada ajde izjasni se. Sto Ti zapravo hoces i koliko je Tebi godina? Ljudima ko Tebi je uvijek dosta farbati crno-bijelo. Ali to nije zivot. Stvari su komplicirane. A Ti ih nazalost ne shvacas. Ima ovdje dosta ljudi koji su pravi Hrvati i koji vole Hrvatsku, kao ja npr. Ali Kolinda je ipak najveca blamaza koju mozemo zamisliti.

VL
UU
uhljeb u holdingu
10:24 27.02.2016.

katastrofa

VL
Avatar kakon
kakon
10:38 27.02.2016.

Svi Vi koji toliko forsirate legitimitet tog narcistickog stvora, objasnite: [1] Predsjednik mora imati vizije. [2] Adekvatna vizija je proizvod dugih i intenzivnih refleksija i razmisljanja. [3] Za [2] treba imati mnogo vremena [4] Doktorski rad je djelo od najvisegiseg strucno-znanstvenog nivoa. Koji mora rijesiti do sada nerijeseni problem. [5] Za [4] treba mnogo vremena. [6] Ako Kolinda - kako se hvali - dobila dobru ocjenu, ona je dakle vec ulozila mnogo vremena u razmisljanje. [7] Ona ne ulaze mnogo vremena u [1]-[3]. Konkluzija: ona nije predsjednica koju HR treba QED!

VL
ER
eruptivan
10:21 27.02.2016.

ha čuda,savjetnica nato služenika iz nato pakta...diretiva drito iz usa

VL
SV
SVETINJA
11:45 27.02.2016.

....kriptokomunjara.....Biiitiiiii cemoooo kao Švicarskaaaa ako ja budem predsjeeeednicaaaaa ............. psihijatar na ove izjave, samo može ud'riti svoj pecat, i ima uputnicu za zatvoreni odjel na psihijatriji.

VL
SC
schwertransport
11:37 27.02.2016.

Kako se zove gospodin

VL
Avatar kakon
kakon
11:10 27.02.2016.

Ja sam toliko frustriran zbog te pojave. Toliko osramocen. Neki ce reci da imam komplekse toliko pisati ovdje po portalu. Priznajem, imam. Moj se kompleks zove Kolinda. Kad cujem za nju odmah mi prode apetit. NATO funkcioneri da vode HR. Makar nek se vrati Milosevic pa da nam cast ostane negdje na Balkanu. A ovi ce sve rasprodati preko Atlantika.

VL
KA
karlito2
14:52 27.02.2016.

VL zasto brisete komentare koji nikoga ne vrijedjaju??

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.