Tko je Maja Čavlović, nova savjetnica predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović
Čavlović je triput bila u misiji HV-a u Afganistanu. Školovana u SAD-u, posljednje dvije godine radila je u Institutu Hudson u Washingtonu
Komentari 274
Jel prosla sigurnosno provjeru nase SOA e ili samo CIA-e ?
ne postoje komunisti,ustaše ili partizani...mesić je dokazao tako što je kao bivši komunista pjevao ustaške pjesme...postoje ljudi opranih mozgova i oni koji se bore protiv nepravde
Predsjednica,milf studentica voli uniforme ko i one konobarice iz onih birtija oko Slunja, za vrijeme bivše Juge.
ona je najgori mogući izbor. Svako do sada - iako nije valjao - bolji je bio id nje. Mrak!!!
takve žene su potrebne u avganistanu..takve mudžahedini ne siluju,ružna je ko pes
.Kada ce predložit i otvorit...... Ministarstvo za pusta obecanja?...........Pola njenih kolega je osudjeno ili ceka sudenje. Njenu kampanju su financirali mafijaši, dileri kokaina, svodnici i ubojice...........................Nego, ...........dokle smo došli u onom obecanju da ce Rvatska postati jedna od najbogatijih državaa u EU i na svijetu ?!
Zasto ona sprema doktorat u ZGu gdje joj se ocjene poklanjaju? Zasto ne sprema negdje u inozemstvu gdje moze ocekivati realisticne ocjene? Ona je bila i ostala stvor pun kompleksa. A hrvatski narod takvima po obicaju vjeruje.
Nitko više pomocnicu ne shvaca ozbiljno.To mi je žao...Trebala bi raditi na neopozivoj ostavci,jedino tako mozes pomoci Hrvatima
....ne bi se baš reklo da j Hrvati vole.......za mrzitelje Hrvatske , sam siguran.......................Upravo je ona .......................................... sa Sanaderom i Mladenom Bajicem docekala Carlu Del Ponte da joj priopci kako imaju legionara Gotovinu,............. o cemu svjedoci fotografija koje proteklih danaih dana kruži društvenim mrežama...Danas pak iste te face, , s lažnim osmijehom hrleci za tupavim ne-intelegentnim legionarom
Probisviet.
još jedna obrađena od amerikanaca,ili kako kažu školovana u americi :) pa nismo mi vesle sisali!
@zazidje: razmisli, zar Kolinda nije narcistica? Cemu i komu ona jos sprema doktorat? I zbog cega se ona hvali odmah novinarima koju je ocjenu dobila? Imas li ikakvog drugog odgovora no onog da zakljucis da je to puki narcizam? AA netko tko je bio funkcioner za NATO ne moze imati vlastito misljenje nego razmislja u koordinatima svojeg ideologa. To sam sve ja pisao. A Ti kako i kome pises? Vrijedas ovdje nazocne ljude i petljas se u komentare. Pa kada procitas nesto sto Ti nije po ukusu odmah vrijedas da je netko ili Srbin ili konj. I sada ajde izjasni se. Sto Ti zapravo hoces i koliko je Tebi godina? Ljudima ko Tebi je uvijek dosta farbati crno-bijelo. Ali to nije zivot. Stvari su komplicirane. A Ti ih nazalost ne shvacas. Ima ovdje dosta ljudi koji su pravi Hrvati i koji vole Hrvatsku, kao ja npr. Ali Kolinda je ipak najveca blamaza koju mozemo zamisliti.
katastrofa
Svi Vi koji toliko forsirate legitimitet tog narcistickog stvora, objasnite: [1] Predsjednik mora imati vizije. [2] Adekvatna vizija je proizvod dugih i intenzivnih refleksija i razmisljanja. [3] Za [2] treba imati mnogo vremena [4] Doktorski rad je djelo od najvisegiseg strucno-znanstvenog nivoa. Koji mora rijesiti do sada nerijeseni problem. [5] Za [4] treba mnogo vremena. [6] Ako Kolinda - kako se hvali - dobila dobru ocjenu, ona je dakle vec ulozila mnogo vremena u razmisljanje. [7] Ona ne ulaze mnogo vremena u [1]-[3]. Konkluzija: ona nije predsjednica koju HR treba QED!
ha čuda,savjetnica nato služenika iz nato pakta...diretiva drito iz usa
....kriptokomunjara.....Biiitiiiii cemoooo kao Švicarskaaaa ako ja budem predsjeeeednicaaaaa ............. psihijatar na ove izjave, samo može ud'riti svoj pecat, i ima uputnicu za zatvoreni odjel na psihijatriji.
Kako se zove gospodin
Ja sam toliko frustriran zbog te pojave. Toliko osramocen. Neki ce reci da imam komplekse toliko pisati ovdje po portalu. Priznajem, imam. Moj se kompleks zove Kolinda. Kad cujem za nju odmah mi prode apetit. NATO funkcioneri da vode HR. Makar nek se vrati Milosevic pa da nam cast ostane negdje na Balkanu. A ovi ce sve rasprodati preko Atlantika.
VL zasto brisete komentare koji nikoga ne vrijedjaju??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
što bi rekao premijer na ovu fotku...ugly and fat