Biden ovo nije očekivao! Nakon što je uveo sankcije Rusiji, dobio neočekivani 'šamar'
Do prije invazije i Bin Salman i Bin Zayed molili su Bidena da razgovaraju s njim, a danas mu se ne žele ni javiti na telefon
Komentari 111
Duh je pusten iz boce.
Libanonac Hassan je naravno protiv Amerike, ni prvi ni zadnji put da ne pise ovakve pamflete. Tekst uopce necu ni citati. Lijep pozz. za glavnog urednika V.L.
jos da novinar napravi update i kaze da su UAE odgovorili i to pozitivno.
Napokon da netko odbije podmuklog agresora koji bi bio vladar svijeta. Nakon toliko ratova, izbjeglica i kaosa koje je izazvala Amerika samo glup čovjek ne vidi tko je najveća prijetnja čovječanstvu i jedino zlo na ovoj planeti.
Hijab se meni se čini prerano i neprimjereno (objektivnosti) veseli 🤨 Čekaj hijab, igrice su to, tako se postižu bolji uvjeti.
Glavni kuhar ostao bez namirnica........ Dogovorit će oni to već, ispaštat će sitotinja u Jemenu još više, jednako kao i u Ukrajini. Nema gore kazne za Amerikanca nego da mu se oduzme stotina ili dvije m2 komora. Za to se ruši Kongres.
Ne vodi ti brigu za Zapad, pritisnuti zemlje OPEC-a da povećaju proizvodnju nafte, Rusija možda već 15.4. bankrot.
Nevjerojatno koliko degenerativne, pokvarene leve bagre ima u našem društvu koji umjesto Putlera zločinca napadaju Bidena koji štiti ukrajinski narod
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zasto bi se javljali? Pa svi znamo da njih zanima samo njihova osobna korist a ne briga za druge zemlje ili cak vlastite gradjane.