Biden ovo nije očekivao! Nakon što je uveo sankcije Rusiji, dobio neočekivani 'šamar'
Do prije invazije i Bin Salman i Bin Zayed molili su Bidena da razgovaraju s njim, a danas mu se ne žele ni javiti na telefon
Komentari 111
Izgleda da su Popu Šimi ukrali bicikl.
Arapima izgleda odgovara visoka cijena nafte. Tko bi rekao.
Kako je autor ovog članka došao do ovih informacija? Da li je Biden nazvao VL i rekao:"Nitko mi se ne javlja na telefon iz Saudijske Arabije."
oni su is skuhali,a ovi jedva dočekali da se pokaže tko je tu gazda, nabijem ih i jedne i druge....
Citat iz članka:"...nakon što nije uspio dobiti poželjne rezultate i jamstva od predsjednika Venezuele, Nicolása Madure, do prije nekoliko dana najvećeg neprijatelja SAD-a"... Ovo je zanimljivo, jer još prije nekoliko godina USA je zvanično objavila da predsjednika Venezuele Nicolása Madura ne priznaje, već isključivo za predsjednika te države priznaje izvjesnog lika koji se zove Juan Guaidó, koji je jedini bio po volji USA. Sada ispada da priznati Guaidó, više nije bitan, već ovim potezom Bidena opet priznaju Madura. To je USA dosljednost na djelu.
Da, toliko je loše Biden odradio posao da je nafta Brent danas pala sa 130 $ za barel na 110 $.
Da,da....Svi mi smo za Ukrajinu, svi osuđujemo zločinačku agresiju Putina ali znamo i da Amer nije izuzet od odgovornosti za Ukrajinu. Kad padne Putin svjetska scena će se preslagati na nove postavke.
Američki interes je zarada,a sad im ide najbolje,zato je sto se njih tice ovakvo stanje odlično,borba do posljednjeg Ukrajinca a i EU se bori za svakog izbjeglicu,fali im roblja.
Demokratskim putem je izabran. Sad neka kolektivno šute, ljevičarske neznalice!
Sad bi morao pomoc savjeznicima u jemenskom ratu. U jemenu su najveca poznata naftna polja, a nama je nafta život!! Rokajte jemen do pobjede! Cro je uz vas!!!!!
U čemu je problem? Neka ih zavadi i nahuška jednog na drugog
Ne piše je li pokušao da im nazove gospođe , samo 14 poziva više.
pogledajte (dok ga ne maknu) video: "A Short Adaptation of Oliver Stone’s Ukraine on Fire". Bit će vam sve jasno.
Neka nazove Donalda Trumpa da mu objasni kako je za vrijeme njegove vladavine SAD postao energetski neovisan o diktatorima.
E moj Usa e moji pamtenjakovici kicenih recenica i velikih rijeci..niste vi sposonmi da vrt nekome kopate...dok ste se borili za zidovske ciljeve po bliskom istoku do tada je Putin stedio, glumio vam prijatelja, i kupovao vrijeme cekajuci kada ce krenuti..a eu mu napunila džepove mislice kako kupuje stabilnost ..sto su radile vase obavjestajne sluzbe ?bilo vas je briga dok je putin trovao svioje neprijatelje
Inauguracija predsjednika Bidena, na kojoj nije bilo građana nego samo vojska, to je bila slika koja je govorila tisuću riječi.Već tada smo se trebali zabrinuti.
Ovaj ne zna jel poš'o il doš'o. Mogu samo zamislit što ih pita kad se ne žele više javit na telefon.
Maduro ce poceti slati naftu, Emirati promijenili mišljenje a saudijski princ ce se brzo pokoriti, ima tamo 150 prinčeva, izabrati cemo si nekog razumnijega
rusija napala rusiju izdrzace iranski narod .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čega se Biden sijeća on će za dva dana pričat o ratu Kanade i Venezuele. da ga ne dovezu doma lutao bi po vašingtonu upišan do vrata.