Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Vijesti Hrvatska

Bandićevci otkrili: Imamo i 13. zastupnika, ali nije iz SDP -a

Što se SDP-ovaca tiče, neće biti novih članova našeg kluba do Nove godine, poručuju
17. prosinca 2018. u 12:18 23 komentara 3487 prikaza
Milan Bandić stigao u Skupštinu
Foto: Matija Habljak/PIXSELL

Milan Bandić i dalje sa svojim ljudima radi i dalje na jačanju svoga saborskog kluba. Iako zastupnici SDP-a Marta Luc-Polanc i Boris Lalovac zasad demantiraju da se i s njima razgovara, iz Bandićeva kruga poručuju da će idućih tjedana sigurno biti još novih zastupnika u njegovu klubu, piše Novi list.

Usponi i padovi neuništivoga gradonačelnika u sedam slika Karijera U SEDAM SLIKA Bandić zna da kumovi i prijatelji moraju dobro živjeti ako je on na dobroj poziciji

- Imamo dogovorenog 13. zastupnika koji će ući u naš klub. Ali taj nije iz SDP-a. A što se SDP-ovaca tiče, neće biti novih članova našeg kluba do Nove godine. Tek nakon. Neka se odmaraju i razmisle. A krajnji cilj je 16 zastupnika u ovom paketu - kaže sugovornik Novog lista iz Stranke rada i solidarnosti.

Davor Bernardić SDP kao brod koji tone Odlaze još dva SDP-ovca? Bandić zatražio veće prostorije u Saboru

Politički kuloari već idu toliko da daleko da predviđaju da će Bandić, kad dođe do 15 zastupnika u svom klubu, od premijera Plenkovića zatražiti da rekonstruira Vladu i HNS izbaci iz izvršne vlasti, a da će onda Bandić za nekoliko ministarskih mjesta predložiti nestranačke, stručne ljude.

Pogledajte video: Zaobilaznice remetinečkog rotora

 

DIVA CIJELI DAN
Jedan dan u životu beauty novinarke – puno više od pisanja o cipelama
 • Avatar lovre von Bratsch
  lovre von Bratsch:

  Uskoro... navodno.... i plenković prelazi sa većinom članova hdz-a u partijski klub mb365 i dovodi sve svoje partijske drugove sa faksa... čak i onog orsata..

 • Avatar siva_sova
  siva_sova:

  evo koalicije sdp-hdz i prije nego sam mislio...

 • goliotoksreće:

  svi bu delali u holdingu