Banac: Šokirao me policijski razgovor s Raspudićem
"Tko god da je odlučio da se ide u ovu akciju, tomu glava nije na pravome mjestu. Mislio sam da je šala"
Komentari 156
Više mene čudi da ga nisu pritvorili na mjesec dana da ne utječe na svjedoke... ------------------------ Zašto je nestao ovaj komentar???
Hrvatska policija oduvijek ima nedostatak istražiteljskog duha i inteligencije. Zamisli policiju koja samo čita novine, postupa prema novinskim člancima, umjesto da ona bude ta koja otkriva počinitelje zlodjela u ovoj zemlji. Uvijek su zadnji, sa velikim beneficijama i na troškuku hrvatskih građana. Mogu zamisliti kako je izgledao razgovor uglednog i obrazovanog intelektualca i jednog policajca!!!
za koji tim igra taj banjac-nije nešto poznat.znajući mamića mogao bi ga uvaliti hajduku za dobru lovu.
Jakovljević je očito isto na kvasini, kakav ti je to komentar i zaključak?? svašta...i to je razlog za razgovor po tebi?
Partija je rijesila Franciskovica sad je na redu Raspudic a ovce bleje i blejeee.
Znamo tko vlada Hrvatskom, a naj opasniji je onaj koji pokusava da "ipak" promjeni ustav . Ministar policije , mali rankovic, je samo poluga u njegovim rukama . Predsednik sa svojom grupicom, preko godinu dana "kreira" politicku scenu , osnivaa neke "nove" stranke , pokusava preuzeti HDZe , neutralizirati ( preko "zavjeta" stranku za obitelj itd, itd . Ako uspije imat ce vlast jos deset godina i onda je kasno .
A taj isti Banac nije šokiran kad vidi ljude da kopaju po kontejnerima!! Ma dajte,molim vas!!
Uz to sto se slazem s ocjenom da su obavijesni razgovori 400 km dalje za ovakve gluposti previse (iako, sigurno nije ugodno kada ti netko istrese kantu govana na glavu), mislim da bi mozda uvazeni dr. Banac malo manje filozofirao i odusevljavao se takvom vrstom "mediteranske tradicije" da njemu (napokon) netko govnima pokaze sto misli o njemu.
Šokiralo me kako Banac slabo poznaje Hrvatsku. Sad mu je valjda jasno zbog čega su se Račan i Mesić mjesecima svađali tko će biti šef tajnih službi. Nije bio u pitanju državni interes nego upravo ovakve stvari. Da svi pišemo kolumne tek onda bi se gospodin šokirao.
A tko je pak Raspudić da ga policija ne bi pozvala na razgovor? molim objašnjenje...
moj savjet: NEKA OZNA PO MIRISU DOZNA tko je to napravio
I Banca bi ne'ko mogao zaliti, bi li se onda čudio policijskoj istrazi?
Zamislimo da je bilo obratno: da je netko izlio kantu fekalija po Raspudiću i da je nakon toga - u sklopu istrage - Ante Tomić pozvan na obavijesni razgovor. Biste li se tad bunili zbog pozivanja Tomića?
Sumnjiv je tie Raspućin..
Hoće li taj Raspopić sad biti proglašen mučenikom?
Jedini u hrvatskoj intelektualci su moralna vertikala i nedodirljivi!
biggybell - Francuska krajnja desnica nije isto sto i Hrvatska krajnja desnica, niti je isto sto i je i Njemacka ultra desnica, Italijanska, Grcka, Madjarska, ili ne daj Boze Ukrajinska. Marine Le Pen, na primjer ne simpatizira ni jednu od ovih. Marine Le Pen je ozbiljna polticarka, ne bavi se etnickim i populistickim paranojstinama, samo izuzetno u vrlo rijetkim slucajevima, samo kada zaista postoji ozbiljan razlog.
Mislim da bi Raspudić trebao tužiti državu za nanošenje duševnih boli . Strašan je duševna patnja kad te policija telefonom obavijest da s tobom želi razgovarai . Pa onda obavi razgovor u kafiću uza kavu ( ko je platio kavu ?). Usput se policajci na zadatku zajedno sa tobom sprdaju sa onima koji su zatražili razgovor . Takve torture nije sprovodio ni NKVD za vrijeme Staljina ni UDBA za vrijeme Rankovića , a bogami ni CIA za vrijeme Busha nad zatvorenicima i Gvantanamu.
Baš bih volio da neko Banca onako "tradicijski" zalije kantom govana, pa da nam on onda priča o običajima Mediterana...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma je..... vas i Nino i taj Ante, mi nemam posla, za rezije, za prehraniti obitelj,drzava propada zbog razlicitih banditosa i nesposobne vlade,i vi nasli se komentirati i staviti u fokus javnosti dvojicu filozofa koja po nicemu ne mogu doprinjetii nasem izvlacenju iz ove teske situvacije. Pa stara Grcka i sami stari Rim sa svojim carstvima propali su zbog filozofa. Ostavite se tema kruha i igara, i dajte vise pocnite misliti na nasu zemlju i njen spas. Niti jedan ni drugi nisu vidjeli kruh preko motike niti se zaznojili, samo je jedan lijevi a drugi desni i uspjesno djele nas narod koji mora biti ujedinjen ako zelimo da nesta postignemo.