Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MISLIO DA JE ŠALA
Povratak na članak

Banac: Šokirao me policijski razgovor s Raspudićem

"Tko god da je odlučio da se ide u ovu akciju, tomu glava nije na pravome mjestu. Mislio sam da je šala"

Komentari 156

HR
hr76
12:59 05.04.2014.

A gdje je sloboda govora? Svima koji su ovo pokrenuli odmah otkazi!

VL
DU
Deleted user
15:21 05.04.2014.

boljševički sinovi isto su retardirani kao što su im i djedovi bili ...... u sdp-u nikako da svane 1948 da se okanu staljinizma

VL
Avatar Helena13
Helena13
16:29 05.04.2014.

Ovaj slučaj s Raspudićem, je pravi primjer da je ovdje u Hrvatskoj na djelu jedna "tragikomična, šašava i benigna diktatura crvene buržoazije". Ovo je hropac mrtvog titoizma, koja kao aždaja odrubljene glave tetura svoje posljedne korake u zadnjim sekundama prije smrti i traži od jednog intelektualnog maga obavijesni razgovor u znaku najgenijalnijih primjera licemjerja i shizofrenije kao što su to "nova pravednost" i "Plan 21"! Tomiću kukavico što si se podvukao pod skute moćnika, ti pjesniče ovih "glembayevski dekadentnih i do ludila smiješnih postpartizanskih tirančića"! O Tomiću bijedo što pokazuješ svoje mišice na Raspudiću koji te zdrobio i prosuo u tisuće komada! Razotkrio si se, ovo je tvoj nemoralni striptiz i potvrda da istresanje fekalije na tvoj egotrip jest plaća za svu onu fekalizaciju koju su ti puštao svih ovih godina preko svojih unosno plaćenih epehaovskih honorarčića, a samo da pljuješ po ovoj zemlji i njezinim ljudima!

VL
AN
Anasta
16:23 05.04.2014.

Nije cudno sto su Ninu zvali na obavijesni razgovor i sto je on o tome pisao u sarkasticnom tonu. Nino je pametan, obrazovan, bez dlake na jeziku i bas zato jer ne pripada nijednoj stranci, moze komentirati i lijeve ii desne. Negdje sam procitala da su nino i Ante Tomic iz istog miljea. Ni blizu.. Ante Tomic je rodjen na selu , u Proloscu, a Nino u Mostaru , gradu koji ima dva kazalista i dva sveucilista. Jedan je zavrsio vojnu skolu jer ga roditelji nisu mogli skolovati, a pitomcevanje je bio jedini nacin da pobjegne iz vukojebine u kojoj je rodjen, Ninini su roditelji akademski obrazovani, isao je u mostarsku Staru gimnaziju, ali je poceo rat, te je igrom slucaja, nastavio skolovanje u Italiji i Zagrebu. Prvi ne smije doci u svoje rodno mjesto, Prolozac, izgnan je zbog svojih stavova i pisanja, a Nino rado dolazi i uvijek prica o svom Mostaru i Hercegovini. To sto se Tomic odrekao svog seljackog porijekla pa sad glumi boema sa sesirom po splitu a svi znaju ko je i sta je, cini jos smjesnijom njegovu ljevicarsku orjentaciju. I u tom se svemu on nasao braniti bosanskohercegovacke fratre od Nine Raspudica, on koji ne ide u crkvu niti vjeruje u Boga.

VL
ŽU
žuti
22:48 05.04.2014.

Zar se čudite policiji, pa zar ste zaboravili Darka Pajčića iz Vukovara? Sramota za sramotom, pa dokle će?

VL
DU
Deleted user
15:15 05.04.2014.

ovo mene ne čudi gdje jovanović vodi obrazovanje, grčić barikade a pendrek ranko miliciju -------------- to vam je avnojska hrvatska ,,,,,,,,, e gospodo trebalo je bandu satrt kad su likvidirali paradžika sad je kasno

VL
SA
samograd
15:17 05.04.2014.

pozvati raspudića na obavijesni razgovor je način sondiranja terena a uz put pokazivanje mišića tvz desnici čitaj normalnim hrvatima . na ovaj način hoće poslati par poruka 1.pokušatim ušutkati raspudića 2. širiti strah među domoljubima 3.pokazati koliko štite pripadnike svog čopra(tomić) i 4. vidjeti reakcije naroda i onih koji će stati u raspudićevu obranu sad je za očekivati da je banac na redu . brz obzira na sve raspudić ih je dobro prizemlljio .

VL
C0
cos 01
16:55 05.04.2014.

Mislim da se političke elite pribojavaju pametnih ljudi. Kandiranjem Nine za bilo koju funkciju u državi ostali bi bili bez šanse.A to što Tomić piše, to je daleko veći smrad od onog koji mu je završio na glavi. Na kojii način danas u Jutarnjem listu piše o Biskupu Vladi Košiču zaslužuje ne kantu govana na glavu, več sahranu u septičkoj jami.Mislim da ni pokojni Kardinal Stepinac nije proživljavao takve uvrede i torture.Za mene, on je zločinac koji ubija tipkovnicom.

VL
MI
mirtebi
22:45 05.04.2014.

Nista sto dolazi od jugosrpske vlade nebi trebalo sokirati slobodoumne ljude Oni jos uvijek zive u jednoumlju jugodiktature I tako se ponasaju. svi koji se ne slazu sa njima I njihovim slugama moraju biti praceni sudjeni I kaznjeni. U imeime naroda I partije... Takvi su im I poslusnicki medijina celu sa zapadnosrpskom televizijom tzv hrt.

VL
OT
Otto11
20:42 05.04.2014.

udbakistan

VL
DI
Dijaspora
15:36 05.04.2014.

Više mene čudi da ga nisu pritvorili na mjesec dana da ne utječe na svjedoke...

VL
MX
MXLCLGTG
21:26 05.04.2014.

nije valjda pocelo

VL
DU
Deleted user
22:03 05.04.2014.

ljudi, crvena boja ne valja možda blješti, ali ne valja

VL
Avatar Helena13
Helena13
17:15 05.04.2014.

Justice, tužno zboriš! kao da je jedini rad, rad s motikom, dok tako misliš i dok ima takvih u ovoj zemlji, ne može joj biti bolje, niti može biti u njoj blagostanja. Naravno, ne podcjenjujem rad s motikom, dapače iznimno ga cijenim i divim se njemu, genijalan i svaki drugi ljudski rad.

VL
DU
Deleted user
12:40 06.04.2014.

Ova partije nikad nije prestala sa ovakvim metodama , to je njihov stil a drug ranko je na usluzi . čudim se da se ljudi tomu čude !

VL
Avatar abraham73
abraham73
16:11 05.04.2014.

znate objavit ovoga blejalovca, a kada treba objaviti tacne podatke da se za neku sirotinju uplati neka donacija iz inostranstva koja boluje od neke teske bolesti unda fale podatki

VL
VL
?????
09:02 07.04.2014.

Pitam se, pitam se, tko li se više šokirao, moralna vertikala aj. bi. ili podstanar mu?

VL
Avatar mijan
mijan
07:41 06.04.2014.

Uvazeni prof. Babac, tek bi se Vi sokirali kada bi pokrenuli siru akciju da Vam se jave svi pozvani na obavijesne razgovore zbog takvih razloga ?

VL
VE
Vercingetorix
10:52 05.04.2014.

Nije Raspudić imao nikakvu polemiku s Tomićem!

VL
Avatar tajar
tajar
19:04 05.04.2014.

Možda bi policija trebala privesti sve one koji ne čitaju Pavićeve tiskovine!

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.