Banac: Šokirao me policijski razgovor s Raspudićem
"Tko god da je odlučio da se ide u ovu akciju, tomu glava nije na pravome mjestu. Mislio sam da je šala"
Komentari 156
boljševički sinovi isto su retardirani kao što su im i djedovi bili ...... u sdp-u nikako da svane 1948 da se okanu staljinizma
Ovaj slučaj s Raspudićem, je pravi primjer da je ovdje u Hrvatskoj na djelu jedna "tragikomična, šašava i benigna diktatura crvene buržoazije". Ovo je hropac mrtvog titoizma, koja kao aždaja odrubljene glave tetura svoje posljedne korake u zadnjim sekundama prije smrti i traži od jednog intelektualnog maga obavijesni razgovor u znaku najgenijalnijih primjera licemjerja i shizofrenije kao što su to "nova pravednost" i "Plan 21"! Tomiću kukavico što si se podvukao pod skute moćnika, ti pjesniče ovih "glembayevski dekadentnih i do ludila smiješnih postpartizanskih tirančića"! O Tomiću bijedo što pokazuješ svoje mišice na Raspudiću koji te zdrobio i prosuo u tisuće komada! Razotkrio si se, ovo je tvoj nemoralni striptiz i potvrda da istresanje fekalije na tvoj egotrip jest plaća za svu onu fekalizaciju koju su ti puštao svih ovih godina preko svojih unosno plaćenih epehaovskih honorarčića, a samo da pljuješ po ovoj zemlji i njezinim ljudima!
Nije cudno sto su Ninu zvali na obavijesni razgovor i sto je on o tome pisao u sarkasticnom tonu. Nino je pametan, obrazovan, bez dlake na jeziku i bas zato jer ne pripada nijednoj stranci, moze komentirati i lijeve ii desne. Negdje sam procitala da su nino i Ante Tomic iz istog miljea. Ni blizu.. Ante Tomic je rodjen na selu , u Proloscu, a Nino u Mostaru , gradu koji ima dva kazalista i dva sveucilista. Jedan je zavrsio vojnu skolu jer ga roditelji nisu mogli skolovati, a pitomcevanje je bio jedini nacin da pobjegne iz vukojebine u kojoj je rodjen, Ninini su roditelji akademski obrazovani, isao je u mostarsku Staru gimnaziju, ali je poceo rat, te je igrom slucaja, nastavio skolovanje u Italiji i Zagrebu. Prvi ne smije doci u svoje rodno mjesto, Prolozac, izgnan je zbog svojih stavova i pisanja, a Nino rado dolazi i uvijek prica o svom Mostaru i Hercegovini. To sto se Tomic odrekao svog seljackog porijekla pa sad glumi boema sa sesirom po splitu a svi znaju ko je i sta je, cini jos smjesnijom njegovu ljevicarsku orjentaciju. I u tom se svemu on nasao braniti bosanskohercegovacke fratre od Nine Raspudica, on koji ne ide u crkvu niti vjeruje u Boga.
Zar se čudite policiji, pa zar ste zaboravili Darka Pajčića iz Vukovara? Sramota za sramotom, pa dokle će?
ovo mene ne čudi gdje jovanović vodi obrazovanje, grčić barikade a pendrek ranko miliciju -------------- to vam je avnojska hrvatska ,,,,,,,,, e gospodo trebalo je bandu satrt kad su likvidirali paradžika sad je kasno
pozvati raspudića na obavijesni razgovor je način sondiranja terena a uz put pokazivanje mišića tvz desnici čitaj normalnim hrvatima . na ovaj način hoće poslati par poruka 1.pokušatim ušutkati raspudića 2. širiti strah među domoljubima 3.pokazati koliko štite pripadnike svog čopra(tomić) i 4. vidjeti reakcije naroda i onih koji će stati u raspudićevu obranu sad je za očekivati da je banac na redu . brz obzira na sve raspudić ih je dobro prizemlljio .
Mislim da se političke elite pribojavaju pametnih ljudi. Kandiranjem Nine za bilo koju funkciju u državi ostali bi bili bez šanse.A to što Tomić piše, to je daleko veći smrad od onog koji mu je završio na glavi. Na kojii način danas u Jutarnjem listu piše o Biskupu Vladi Košiču zaslužuje ne kantu govana na glavu, več sahranu u septičkoj jami.Mislim da ni pokojni Kardinal Stepinac nije proživljavao takve uvrede i torture.Za mene, on je zločinac koji ubija tipkovnicom.
Nista sto dolazi od jugosrpske vlade nebi trebalo sokirati slobodoumne ljude Oni jos uvijek zive u jednoumlju jugodiktature I tako se ponasaju. svi koji se ne slazu sa njima I njihovim slugama moraju biti praceni sudjeni I kaznjeni. U imeime naroda I partije... Takvi su im I poslusnicki medijina celu sa zapadnosrpskom televizijom tzv hrt.
udbakistan
Više mene čudi da ga nisu pritvorili na mjesec dana da ne utječe na svjedoke...
nije valjda pocelo
ljudi, crvena boja ne valja možda blješti, ali ne valja
Justice, tužno zboriš! kao da je jedini rad, rad s motikom, dok tako misliš i dok ima takvih u ovoj zemlji, ne može joj biti bolje, niti može biti u njoj blagostanja. Naravno, ne podcjenjujem rad s motikom, dapače iznimno ga cijenim i divim se njemu, genijalan i svaki drugi ljudski rad.
Ova partije nikad nije prestala sa ovakvim metodama , to je njihov stil a drug ranko je na usluzi . čudim se da se ljudi tomu čude !
znate objavit ovoga blejalovca, a kada treba objaviti tacne podatke da se za neku sirotinju uplati neka donacija iz inostranstva koja boluje od neke teske bolesti unda fale podatki
Pitam se, pitam se, tko li se više šokirao, moralna vertikala aj. bi. ili podstanar mu?
Uvazeni prof. Babac, tek bi se Vi sokirali kada bi pokrenuli siru akciju da Vam se jave svi pozvani na obavijesne razgovore zbog takvih razloga ?
Nije Raspudić imao nikakvu polemiku s Tomićem!
Možda bi policija trebala privesti sve one koji ne čitaju Pavićeve tiskovine!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A gdje je sloboda govora? Svima koji su ovo pokrenuli odmah otkazi!