'Austrijo probudi se – maltretiranje nedozvoljeno!' Ostaje samo kontrola Austrijanaca, povratnika iz Hrvatske!
Kaiser je ukinuo saveznu uredbu o kontroli svih turista pa sada samo povratnici iz Hrvatske moraju na kontrolu
Komentari 78
Po cemu je prijateljsja Pa zadnja je pustila hrvate da dodu radit od svih zemalja unije Ironija je da bosanci i srbi su bili dobro dosli a mi ne Toliko o toj ljubavi
Austrija ima najmanje moralno pravo ograničavati i prozivati druge! Sjetit ćemo se svi s čijih je zimovališta krenuo virus po Europi! Snose ne samo moralnu već i materijalnu odgovornost za sve što je snašlo Europu u "prvom valu".
Sta se to desilo da nam ,do sada uvjek prijateljska drzava okrce leda,pita se novinar,vjerovatno da bi se dodvorio svojim austrijskim nalogodavcima i politicarima.Svasta se dogadalo ovih tridesetak godina.Manje vise negativnoga,ne od vrijednih hrvatskih gastarbeitera nego od bahatih i neodgovornih politicara.
htjeli su pokazati kako su organizirani i sposobni a ispalo zlo i naopako,policija ,zdravstveni djelatnici i vojnici uopće nisu imali pojma kakva su naređenja jer tek kada su shvatili da u jednom satu mogu odraditi tek pedesetak vozila kaos je već bio na vrhuncu
uopce me ne iznenadjuje situacija u Austriji. kad znas tko je prvi covjek drzave sve ti je jasno. mladi laktas iz konzervativne stranke neprekidno se trudi stvoriti neki novi law and order state. najvise pristasa stranke dolazi iz srednjeg staleza,zahrdjali drzavni sluzbenici itd. Austrijanci su oduvjek bili takvi,pedantni,poslusna stoka sitnog zuba. zato,ne cudimo se,oni su ga izabrali,pa nek ih on sad guzi do mile volje.
Diktatorski korona režimi diljem svijeta vrše nezamislivi teror nad građanima, trend rastući. Germani hoće opet da pokažu svima koliko su napredniji od drugih i koliko je njihov teror i provedba istog, bolji od sviju ostalih.
Sto se događa s našom prijateljskom Austrijom? .....po cemu je to austrija "naša" prijateljska.
S Austrijom već duže vrijeme imamo probleme.Naši odnosi daleko su od prijateljskih! Sjetit ćemo se svi da su "bratski" Austrijanci bili zadnji koji su nam otvorili vrata svog tržišta rada.Sjetit ćemo se zabrane bleiburške komemoracije žrtvama komunističkog režima.Pa sad ove mjere prema putnicima koji dolaze iz Hrvatske? Bojim se da je raznim Sanaderima,Jacama,Mesićima i sličnima u Europi srozan ugled naše zemlje. Sve lošije odnose imamo s Slovenijom, Mađarskom,Italijom,Poljskom,Turskom. Srbija nam "ulazi u prostor" zemalja kojima smo povijesno bliski.
Situaciji sa zaraženim turistima koji su bili na odmoru u Hrvatskoj treba prići s argumentima. Ako je inkubacija corona virusa dva do tri tjedna (toliko je trajanje samoizolacije) treba samo vidjeti koliko dugo su navodno zaraženi turisti boravili u Hrvatskoj. Nije vrag da su svi bili mjesec dana, došli zdravi i eto se jadni zarazili u neodgovornoj i pohlepnoj Hrvatskoj. Naše vlasti bi trebale zahtijevati od dotičnih zemalja spisak oboljelih i mjesto i vrijeme boravka u Hrvatskoj. Siguran sam da bi slika bila daleko drugačija. Naša greška je što nismo ni na kakav način konrtolirali tko i kako ulazi u Hrvatsku. Naš podanički mentalitet, nesmiješ se zamjeriti tamo nekom birokratu a oni nas šamaraju gdje stignu. Čitajući komentare vidim da ih sa takvim mentalitetom ima jako puno, koji jedva čekaju da se poseru u vlastiti tanjur, nebi li se pokazali kao svjetski osvješteni. Po principu Pepe Bandića: “Znamo mi nas, jebo ti nas”. Zato nam i je tako kako je, zato nam svaka fukara može prodavati maglu.
Onaj s brcicima je bio Austrijanac, a to je nesto kao Alpski Bosanac...
Kupujte HRVATSKO. Poslujte isključivo s domaćim bankama i osiguravajućim kućama.Kupujte kod susjeda u malim supermarketima,kod domaćih OPG-ova.Kupujte domaće meso,mlijeko,sir,kozmetiku itd. To je najbolji način da sačuvamo naša radna mjesta i da spriječimo odljev kapitala u zemlje kao što je Austrija.Nikome ne smijemo dozvoliti da nas "ćuška" bez posljedica. Bojkot je jedino oružje koje imaju mali ljudi i narodi u borbi za očuvanje svoje zemlje,svojih radnih mjesta i svoje djece. Neka vam ne bude teško okrenuti neki artikl u trgovini,pročitati deklaraciju od podrijetlu. Hrvatski novac u hrvatskoj lisnici i hrvatski lovci na hrvatskom nebu!
Ta ista prijateljska Austrija vise ne zna kakve bi sve smicalice pravila samo da se inate ne samo Hrvatskoj vec i svim drugima u okruzenju.ovakva vlada u Austriji je sada spremna ja ostavku pocevsi od Anschobera,Schallenberga i Kurca
Austrija je stvorija prvu sao-krajini.Dovela zna se kog i koliko. Pokupili su po Lici od naroda zemljšne izvadke i spalili ih. Tu istu zemlju su dijelili doseljenicima.Haaa prijatelji moji.
Bec prijateljski? Ustani Bane, Hrvatska te zove...
Sto se dogodilo? Tesko oni daju bolnicki krevet. To je jako skupo kod njih, izgleda da ne kuzite.
To tako izgleda kad se sv to procitaš da postoji neka vrsta rasizma prema HR a i tome su još veoma zavidni to je maltretiranje ljudi dijece i starijih osoba a mentalno da ne govorimo sramota za Austriju (ich wūrdede mich Schemen Hr Kurz
Stići ce ih naša ruka i u Nassfeldu
Jebla te Austrija skupa s EU u dupe.
Režimi koji vladaju među Goyama u Europi čim više se žele dodvoriti svojim kabalističkim okultnim gospodarima. Jasno da možemo očekivat svakojake pošasti i necivilizirane mjere do sredine iduće godine.Nastoje nas u čim većem broju cjepiti. Farmaceutske tvrtke i okultna oligarhija uložili su ogroman novac u korona program.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Još od Hippo banke i Raifheisen štedionica Austriju ne doživljavam prijatelhskom. Dapače, ona je od onih neprijatelja koji ti se smješkaju u lice dok ti sipaju otrov. To što je vlasnik večernjeg, a ovaj sve više liči na jugoglasilo, pripomaže dojmu