ANKETA: Podržavate li Milanovića u nastojanjima da se blokira Finsku i Švedsku zbog Hrvata u BiH?
Na predsjednikovoj meti danas se našao novi političar - švedski eurozastupnik.
Komentari 90
jel onaj bildt iz svedske : )))
NATO se nije smio širiti istočno od Berlinskog zida - ako se ne varam bilo je i dogovora oko toga izbeđu bivših predsjednika USA i Rusije. Amerika i Rusija su u vječnom ratu, ovakvom ili onakvom, a NATO je produžena ruka Amerike. Taj NATO je danas na granicama Rusije! Dakle NATO je donio samo nemire i podjele i ovaj rat u Ukrajini je upravo zbog toga, a ne zbog zaliha plina i nafte tamo negdje u Azovskom moru. Rusija i bez toga ima dovoljno.
Baš briga "velike Hrvate" za Hrvate u BiH. Njima su važnije Finska i Švedska. Neka uđu u NATO, dapače, ali neka se zapad zauzme protiv majorizacije Hrvata u BiH. Ne bih rekao da je ovo ucjena, prije potez utopljenika koji se hvata za slamku. Razvidno je da političarima sa zapada priča o pravima Hrvata u BiH kroz jedno uho uđe, kroz drugo izađe, kurtoazno klimaju glavom i zaborave razgovor nakon 5 sekundi.
Čudno da ste Fincima isto dali mogućnost glasovanja?!
Tooo Zoki! Jednom za svagda da se rijesi pitanje Bosne pa da postane kulturna i normalna drzava. Od 90te na ovamo u Federaciji nije otvorena ma nijedna fabrika, ni jedan biznis iz inostranstva nije dosao da proizvodi bilo sta u toj zemlji. Poslije Kosova i Albanije, najveca rupa u Europi.
nemojte na to komentirati, da ne ispadnete rusofilni.evo jedni se u žurbi pripremili,ostavili su polovice sendviča haha
Totalno sam protiv širenja NATO saveza. U ovom ratu jedini koji imaju 100% koristi su Amerikanci. Prodaju svoje oružje i opremu više nego ikad, dobivaju nove članove vlastitog saveza da još više zarađuju. Šire svoje pipke u sve kuteve svijeta, a nitko od medija do sada nije prstom uperio na Amere. Vragovi u lijepoj košulji. Ako je cijeli zapad usmjeren da ljubi guzu Amerima onda je to tako, ali idemo se barem na svakoj odluci skupo prodati. Što god oni žele mi tražimo protu-uslugu.
Ima nesto istine o svedskoj neutralnosti, narocito u Ii svj ratu. Ima istine i o Bildu, koji je åoznat kao dvolican politicar i u Svedskoj. Ipak, krajnje mi je nepotrebno Beljakovo istrcavanje nakon svih gafova u domacoj politici, a i u uspijesnoj destrukciji HSSa. Zaista nepotrebno s njegove strane. On je jedna politicka karikatura. Rijecnik. Predsjednika neprimjeren i stetan.
nek se "hrvati" koji su se od '90-tih naovamo iz bosne naselili u RH vrate u svoja posušja, grude, čitluke i sl. pa tamo više neće biti "manjina". i onda neka TAMO biraju svoje predstavnike i svoje političare, a ne da kod nas izlaze na izbore i desetljećima nas teroriziraju kriminalnom organizacijom (u kojoj ih ima valjda 50%) i tako uništavaju i pljačkaju RH.
Kralj napokon poslje Tuđmana netko tko se moze zvati vođom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvati su dobre sluge. Da su se Srbi znali malo finije izražavati i gospodskije ponašati, i da su kojim slučajem bogati, mogli su nas osvojiti bez ispaljenog metka.